Şimdi Ara

Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
4
Favori
42.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an stokta olmayan bir ürünü istek üzerine getirtebiliyorlar mı?
  • Bugün kargocunun önünden geçerken fark ettim, baya ürün hazırlayıp paketlemişler. Gtx 1070'ler direk gözüme çarptı, aslında ilgimi çekti, sonra milletin siparişine niye bakıyom lan diye kendime söylendim. Firma yıllardır aynı yerde, stok sıkıntısı dışında kimseyi üzeceklerini sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaybridX kullanıcısına yanıt
    zaten çoğu ürün stokta yok siparişi verince 7 iş günü içinde getiriyorlar yani ürün bilgisinde böyle yazıyor şansına artık ya 7 gün ya 15 gün yada 1 ay oluyor bazen de getiremiyoruz diyebiliyorlar deneme amaçlı 3 ürün aldım 150 tl tuttu 3 üründe hemen kargo yazıyordu ama 2 ürün geldi yazmasam umurlarında değil online mh ile konuştum stokta olan ürünü neden yollamadınız dedim cevapları her kese attıkları yalan yani stokta 1 ürün vardı sizden önce biri aldı elden gelip alacağı için ona ayırdık oldu neyse konuşup 15 gün süre verdiler 15 gün bekledim ama ses yok aradım yine derdimi anlattım depoya bakalım deyip beklettiler sonra yok getiremiyoruz dediler iptal ettim siparişi Allahtan 20 tl fiyatı vardı gelmeyen ürünün para iadesi yapıldı mı hiç takip etmedim ama bir daha asla alışveriş yapmam böyle iş yapılmaz

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam şu an sitede sipariş verilemiyor, stokta yok yani. Gelince haber ver diyebiliyorum sadece.

Mesaj atsam yada arasam sorsam getirebilirler mi acaba onu merak ettim.
    iyi bari akıllanmışlar o zaman belki de mesajlarımı gördüler bir kaç yerde tavsiyem ya ara yada canlı destekten sor belki getirler
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Almak istediğim ürün Fractal Design Define C Window kasaydı. 1 hafta önce efsane bir fiyatı vardı bu gün alayım derken bittiğini gördüm. Amazon.de üzerinden de alamıyorum gelmiyor Türkiye'ye. Soracağım bakalım ne diyecekler. Ayrıca yine Fractal Design'ın Meshify C kasasını da bekliyorum onu eklememişler daha.
    anladım baktım amazona ama satıcı amazon değil başka satıcılar yollasa bile gümrüğe takılır senin gitmen gerekir yada onlar arayıp gümrük tutarını isterler bence gündüz yaz canlı desteğe belli olur getirip getirmeyecekleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Eylül 2017; 0:33:0 >
  • İade kabul etmiyorlar dikkat edin

Xbox one s kol aldım 1 ayda geldi oyunda ayarlarda sıkıntı yaşadığım için 2 gün sonra kutuyu aynen geldiği gibi eksiksiz ve tertemiz yolladım kabul etmiyorlar

• eto177 E kullanıcısına yanıt
    oda şundan oluyor bence, ürün geç geliyor ve 15 gün iade hakkını da sipariş tarihine sayıp zamanı geçiriyorlar sonrada iade süresi doldu deyip işin içinden sıyırıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

oda şundan oluyor bence, ürün geç geliyor ve 15 gün iade hakkını da sipariş tarihine sayıp zamanı geçiriyorlar sonrada iade süresi doldu deyip işin içinden sıyırıyorlar

olabilir son durum şu kol bozuk çıktı yine para vermeyiz yenisini yollarız diyorlar teknik servis yetersiz ve çözümden uzak sahtekar esnaf ağzı yapıyor :)
  • Gençler, fiyat konuşulmuş ama asıl konu garanti değil mi? amazondan aldığım ürünü , firmanın kendisine bile göndersem , ücretsiz tamir etseler bile , ilk kargo 80 küsur tl (o da almaya ise) ve dönüşte gümrük biniyor devlet, tamirmiş servismiş bakmıyor, git ticaret odasından mı nerden kağıt al öyle göndermişsen dönüşüne almam diyo.

BU bilgilendirmeden sonra soruyorum, nanokatalog, garanti konusunda mağaza gibi davranabiliyor mu? SF600 alacağım inşallah
  • Nanokatoloğu bir açıdan beğeniyorum.Ülkede satılmayan bazı ürünleri getirip satıyorlar. Hatta fiyatları da uygun oluyor Amazon.com'dan genelde.Ağustosta termal pad ve macun almıştım ancak aldığım ürünler Türkiyede bulunan ürünlerdi.2 gün sonra elime ulaşmıştı.
    Gelelim asıl olaya. 7 Ekimde Thermal Grizzly Kryonaut ve Conductonaut siparişi verdim.Bu ürünleri Türkiyede satan bulamadım.Hadi haftasonu siparişi falan diyip pazartesi işleme alındı diyelim 9 ekim. Bugün 9 Kasım ve hala birşey yok ortada.Canlı destekle belki 100 kere konuşmuşumdur. Her hafta pazartesi ve cuma günü sevkiyatları oluyormuş sözde.Ne zaman sorsam malesef ulaşmadı diğer sevkiyatla gelecektir diye diye 1 ayı doldurdular.Son haftalarda da her sorduğumda sevkiyat geliyor yok gümrük işlemleri uzadı diye oyalıyorlar.
    Siz siz olun sipariş verirken ülkede bulunan ürünleri tercih edin.Fiyat uygunsa alın. Yurtdışından getirtilen ürünü kesinlikle bu firmadan istemeyin.Eğer sipariş verdiniz ve 1 hafta sonra bir sonuç yok, sipariş iptali ile paranızı geri alın.

Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ?

• termal macun aldım yaklaşık 6 ay önce adamlar 2 tane irsaliyeli fatura koymuş şok oldum
  • Be quiet fan almistim gelmisti. Sorunsuzdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,
    Bizim sattığımız partner ve distribütör ürünlerini maliyetlerimizden aşağı satıyor yani şu buradan alacağınız ürünler distribütör ürünleri değil bunu bilin Paralel ithalat garantisini veren firma NanoKatolog yani Atılım sadece sorumlu onlar bir gün ortadan yok olurlarsa veya kafalarına göre servis de davranırlarsa her türlü ürününüz çöp olabilir unutmayın aldığınız ürün 6 ay sonra 1 ay sonra yada 19 ay sonra arızalanabilir.
  •  Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ?

Sitenin özeti
  • ürün gecikince arkasını aramazsan asla bilgi verilmiyor artı siparişi iptal edersen yine arkasını aramazsan para iadesi de yapılmıyor kısaca hep peşinde koşacaksın ürün gelmezse. tavsiyem ya alış yapmayın yada yüksek fiyatlı ürün almayın
  • Ve buraya eklemek isterim yazın Nanakotoloğun baya fiyat avantajı vardı şimdi oda yok diğer satıcı firmalarla aynı yüksek oranda fiyat satıyorlar 3000TL vega 56 satmak gibi .

• Nedense Nanokatalog cok güvenilirdir cok iyidir diyenler hep tek yıldız 25 mesajlı falan . Şüphelenmiyor değilim.

Ayrıca Ben Nanokatalogdan Aerocool 12 cm lik bir fanını almıştım. stokta gösteriyordu. Ama stokta yoktu sonra onun yerine başka fan modelleri attı bana firma ben istemedim . Paraya noldugunu bilmiyordum. Bidaha o siteden alışveriş yapmıcam dedim fan 25 tl idi . Ufak bi miktar boşver dedim . ----------2 ay sonra fan geldi-----------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak Yovyov -- 18 Kasım 2017; 0:54:37 >
  • bende deneme amaçlı stokta görünen 2 kablo ve birde alt resimdeki ntcua soğutucu ma ilave 14 cm fan almıştım fan her yerde 90 tl idi burada 76 tl idi Allahtan fan ve bir kablo geldi diğer 20 tl olan kablo 15 gün daha uzattım yine gelmedi iptal ettim ama para az olunca arkasını aramadım meğer iade edilmemiş para bunu 7 ay sonra tesadüfen sitede bir ürüne bakarken canlı destekten biri yazınca öğrendim neyse özür falan 20 tl yollandı dediğim gibi arkasını aramazsan umurlarında değil o güvenli diyenler sorun yaşamayanlardır he şöyle güvenli diyebilirim ararsan uğraşırsan para iaden zar zorda olsa oluyor

Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Kasım 2017; 5:42:0 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.