Şimdi Ara

Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
4
Favori
42.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 sipariş geçtim. Hepsi farklı zaman dilimlerinde farklı ürünlerdi ve ikisi deneme amaçlıydı. En erken gelen dokuz günde geldi. Diğerleri 20 gün sonrası geldi diye hatırlıyorum. Yani acelesi olan arkadaşların başta siteden sipariş geçmesi daha mantıklı olur. Garantilik bir durumda da ne yaparlar kestiremiyorum açıkcası.
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    kargo takip yazısını laf olsun diye koymuşlar gelirse görürsün yoksa takip no ürün gelince 2 gün sonra görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Aralık 2017; 1:47:31 >
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    takip no veriliyorda ürün eline geçince sitede anca görünüyor benim öyle olmuştu
  • nanokatalog'tan 04.12.2017 tarihinde GTX 1070ti sipariş verdim. Sipariş verirken 50 kere aradım sordum. Ürünün 7 gün içinde geleceğini söyledi. Sonra buraya ve bazı Forum sitelerine baktığımda ürünlerinin 7 gün içinde değil 15 - 30 güniçinde gelmediğini bir çok kişi yazmış. Bende şüpelendim tekrar aradım olur mu öyle şey millet klavye delikanlılığı yapıyor, internette önüne gelen konuşuyor, rakip firmalar yazmıştır, çok büyük sitelerin bile bir sürü şikayeti var dedi benimde içim rahatladı ve ürünü beklemeye başladım. Beklerken 50 kere daha aradım Cumaya kadar gelmezse paran iade dedi. Bugün 15.12.2017 Cuma param iade edildi. Ama bu firma ürünleri yurt dışından sipariş ettikleri için gerçekten 15 ile 30 gün içinde geliyormuş. Sitede yazdıkları gibi 5 ile 7 iş günü gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tolga gürbüzz T kullanıcısına yanıt
    klavye delikanlısı ve rakip firma adamı vay güzel sallamış önce onlar adam gibi doğruyu söylemeyi öğrensinler dansöz gibi kıvıracaklarına
  • Bu siteden kimse alisveris yapmasin yapacaksaniz da Turkiye deposunda bulunan urunlerin siparisini verin. Bu siteden anca gtx 1080 gibi pahali parcalari siparisini verin ve kuzu kuzu 1 ayda gecse 2 ayda gecse bekleyin derim. Cunku baska sitelerde bu gibi pahali parcalari ucuza bulmak neredeyse imkansiz. ilk kez alisverisimi 2 gun once 2776Tl ye Palit GTX 1080 JETSTREAM siparisi vererek yaptim tek eksigim suan ekran karti malesef baska yerde 3000 altinda kart olmadigi icin beklemekten baska care yok. Bundan 2 hafta once 2550Tl ye gtx 1080 mevcuttu kisaca baska yerde bu fiyata bulamayacaginiz urunler icin beklemeye deger diyorum. Ve urunleri Almanya, Hollanda ve İngiltereden getirtiyorlar.

• Eğer aciliyetiniz yoksa bol zamanım var beklerim diyorsanız alışveriş isterseniz yaparsınız. Sakın satış temsilcilerine güvenmeyin aynı gün kargoya verilir vsvs derlerse. Kargoya vermeyip faturalandırmada problem var diyip geçiştiriyolar.
  • güvenilmez 3 hafta beklettiler her cuma ürününüz elinizde dediler bu hafta cuma olmadan ben gideyim dedim sonuç sparişim ne kargolanmış ne de türkiyeye gelmiş gitmesem bundan haberim olmayacak
    nanokatalog tan ilk ve son alışverişimdi iade sürecide sanırım bir 4 hafta falan sürer kimseyede tavsiye etmiyorum bu siteyi
  • Gigabyte z370 anakart stoktan hızlı teslim seklinde gorunuyordu siparişi verdim ertesi gün elime geçti.sıvı sogutma siparişi verdim onda ön sipariş oldugu belirtilmiş 15gün sonra teslim edildi.

• piyasadaki en ucuz ram burdaydı daha doğrusu başka satan yer yoktu pek gittim burdan ddr3 4 gb ram sipariş ettim maşallah 10 gün oldu tedarik süresindeyiz galiba 1 aya filan gelecek anca
  • Hızlı gönderi yazan ürünler harici sipariş verirseniz hemen geliyor. 5-7 iş günü yazıyor diğer ürünlerde ama göndermiyorlar o süre zarfında. 15 günü geçen kasa siparişimi bugün arayıp iptal ettireceğim.

• Hızlı gönderi,Stokta ürünü sipariş verdim,gelmedi.Birde alışverişten önce konuştuk anlaştık.Yarın kargolarsan hemen satın alacağım diye.Elimizde var,sabah göndericem dediler göndermediler.Biri yalan söylüyor diğerinin haberi yok.Kargoladığını söylüyor,diğer eleman haklısınız kargolanmamış bugün göndercez diyor.İki gün daha geçti.Siparişi iptal talep ettim.İptal talebini iptal etmişler.Sonuç göndermediler araya hafta sonu girdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pcbuilder -- 9 Mart 2018; 17:24:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Geçen gün thermal grizzly conductonaut siparişi verdim bu 2. olacak, hemen de fiyatı artmış.

Bakalım kaç günde gelecek, diğeri 10 gün sürmüştü sanki

• eskisi gibi ucuzda satmıyorlar bence almak mantıklı değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bir ürün sipariş ettim ve bu ürün 2-3 haftadır elime ulaşamadı ileri geri laflar söylüyorlar telefonda hiç tavsiye etmiyorum.

• Bugün kargoya verildi, verdiğiniz siparişler amazon üzerinden geldiğinden 10 günü rahatça buluyor.
    Dün siteden verdiğim 2. siparişim de geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 23 Mart 2018; 8:19:40 >
  • 18-04-2018 tarihinde kendilerinden NZXT S340 siparişi verdim.İnsanları farklı bahanelerle oyaladıklarını bildiğim halde çok pahalı bir ürün olmadığı için denemek istedim,alıyorken ürün sayfasın da aynı gün kargo yazıyordu fakat canlı destek'ten sorduğumda avrupa depolarında son 1 adet kaldığını sipariş verirsem 7 gün içinde getireceklerini,bu ürünü daha önce getirdikleri ve uzun sürmediği şeklinde yanıtlarla ikna edici olunca bende siparişimi verdim.Bugün ürünü stoklarına gelmiş gördüm ve sorduğumda ise ben aldıktan sonra ürünün tükendiği, haftaya ilk sevkiyatla ürünün geleceği gibi saçma bir yanıt aldım.Zamanınız yok ise ürünlerin fiyatlarına ve ürün çeşidine kanmayın gidin başka yerden alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinyarm -- 26 Nisan 2018; 20:18:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derinyarm

18-04-2018 tarihinde kendilerinden NZXT S340 siparişi verdim.İnsanları farklı bahanelerle oyaladıklarını bildiğim halde çok pahalı bir ürün olmadığı için denemek istedim,alıyorken ürün sayfasın da aynı gün kargo yazıyordu fakat canlı destek'ten sorduğumda avrupa depolarında son 1 adet kaldığını sipariş verirsem 7 gün içinde getireceklerini,bu ürünü daha önce getirdikleri ve uzun sürmediği şeklinde yanıtlarla ikna edici olunca bende siparişimi verdim.Bugün ürünü stoklarına gelmiş gördüm ve sorduğumda ise ben aldıktan sonra ürünün tükendiği, haftaya ilk sevkiyatla ürünün geleceği gibi saçma bir yanıt aldım.Zamanınız yok ise ürünlerin fiyatlarına ve ürün çeşidine kanmayın gidin başka yerden alın.
    o herkese söyledikleri klasik yalan sizden önce biri aldı hatta bana elden aldı demişti daha sonra araştırdım bu yalanı çok kişiye söylüyorlar

• derinyarm kullanıcısına yanıt
    bana da benzer şeyler söylemişlerdi ,tek fark zaten stoklarında ürün yoktu ,canlı destekten görüştüğümüzde bu üründe sorun çıkmaz demişti
    10 iş gününden fazla zaman geçince görüştüm ve kem küm etmesinden anladım gelmeyecek ,o zaman iptal edelim dedik ama bu defa da para iadesi için oyalıyorlar ,güya 3-5 iş gününde para iadesi yapacaklardı

şu tarih itibariyle toplam 36 gün oldu
    ne zaman sorsam ayın 11. de talimat verilmiş bankanızla görüşün diye cevap veriyorlar
    yahu sen parayı iade etsen zaten hesaba dönüş yapacak ,bunun nesini bankayla göreceğiz diyorum

yani hep hikaye uyduruyorlar
    teknosistemin aynısı değilse dahi çok benzer davranışları var

KESİNLİKLE GÜVENİLMEZ BİR FİRMA ,uzak durun

ben çok ucuz bir ürün almıştım o nedenle pek kaybım olmaz ama yüksek fiyatlı ürün olsa aşırı sinirlenirdim

bu arada enpara da güvenimi sarsmaya başladı ,hala bir sonuç getirmediler

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    hocam yazma şunu şimdi gelecek ben aldım sorun yok gayet güvenli diyenler tayfası
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.