Şimdi Ara

Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
4
Favori
42.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

11 gun oldu iade isleminni yapali , ilk seferinde odemeniz 3 gun icerisinde hesabiniza yatacak dediler , sonraki aramamda 5 gun oldu , bugun 10 - 15 gun icerisinde diyorlar. Muhasasebe , satis , vs her ise ayni adam bakiyor. Kurumsallik falan yok ortada. Simdi topu bankaya attilar. Ugrasmaya devam kisacasi.
  • Arkadaşlar eğer bu yorumu okuyorsanız kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayın.
    Ellerinde bulunmayan ürünleri satıyorlar ne zaman canlı desteğe sorsam sürekli bahane uyduruyorlar ve yalan söylüyorlar.
  • sana tavsiyem arayınca ÖZCAN beyi iste ona anlat sorununu diğerleri beş para etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesequ1ck

Arkadaşlar eğer bu yorumu okuyorsanız kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayın.
    Ellerinde bulunmayan ürünleri satıyorlar ne zaman canlı desteğe sorsam sürekli bahane uyduruyorlar ve yalan söylüyorlar.

Stoklu çalışmıyorlar diye biliyorum, amazondan alıp satıyorlar.

Ben de alışveriş yaptım 10 günü felan geçmişti gelmesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Yarın 30 gün olucak ve ürün hala ellerinde yok
  • quote:

Yarın 30 gün olucak ve ürün hala ellerinde yok

Ürün neydi peki?
    Bu kadar fazla beklekmemeleri lazımdı, ürünü bir de amazondan bakın isterseniz, gönderimi kapalı mı.
  • Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir EDIFIER bir ses sistemi bakıyordum. Amazonda vergi oranı yüksek olduğundan, yurtiçinden alayım dedim. Hem de garanti vs. konularında daha rahat olabilmek adına.

Bu başlığı görünce biraz çekindim. Bir kaç kere alıp, almamak arasında arada kaldım.

Online müşteri temsilcisinden stok bilgilerini aldım, stoklarında olduğunu söylediler. Bir arkadaşıma İstanbuldayken almasını rica ettim ancak gidemedi.

Daha sonra kendim gideyim dedim, fırsat bulamadım.

Sonuç olarak geçen Cuma sipariş verdim.

Şuan ürün masamın üstünde

Kısaca bu firmadan sorun yaşayanlar, genel olarak STOKTA olmayan ürünleri satın alanlar gibi görünüyor. Yani stoklarında olan ürünleri alanların sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Hatta bana bir güzellik dahi yapmışlar.

Normalde Beyaz ürün stokta yoktu. Siyah sipariş vermiştim. Beyaz için ise yakında gelecek demişlerdi.

Şuan masamdaki beyaz ürün....

Bu konular kafasına takılanlar benim yorumumu dikkate alabilir.

Coolink Core 80 Plus Güç Kaynağı - 600 Watt ürün budur.
    Almadan önce zaten sordum 7 gün içinde elinizde olur dediler. 14 gün sonra canlı desteğe sordum Cadılar bayramından dolayı sorun oldu haftaya elinizde olur dediler daha sonra ürün Kargo sürecinde olarak gözüktü bi daha sorduğum zaman sizin ürünüzü getirmeyi unutmuşuz vs deyip geçiştirdiler.İsterseniz para iadesi alabilirsiniz dediler bende kabul etmedim.Sonuçta ben sorarak aldım ve bana 7 gün dediler hala yok ortalıkta
  • o senin şansına denk gelmiş ben tüm ürünler stokta yazdığı için aldım biri dışında 2 ürün geldi diğeri gelmedi arayıp sormasan umurlarında değil parayı alıyorlar çünkü neyse 15 gün bekledim yine aradım yok dediler iptal ettim arkasını aramayınca para iadesi yapılmıyor ben 20 tl olunca arkasını aramadım 8 ay sonra tesadüfen yazınca iade yapıldı bu iş böyle olmaz diyoruz çok yalan konuşuyorlar güven kaybediyorlar bu yüzden. sana yada başkasında sorun olmayabilir ama genelde sorun var
  • quote:

Coolink Core 80 Plus Güç Kaynağı - 600 Watt ürün budur.
    Almadan önce zaten sordum 7 gün içinde elinizde olur dediler. 14 gün sonra canlı desteğe sordum Cadılar bayramından dolayı sorun oldu haftaya elinizde olur dediler daha sonra ürün Kargo sürecinde olarak gözüktü bi daha sorduğum zaman sizin ürünüzü getirmeyi unutmuşuz vs deyip geçiştirdiler.İsterseniz para iadesi alabilirsiniz dediler bende kabul etmedim.Sonuçta ben sorarak aldım ve bana 7 gün dediler hala yok ortalıkta

Ürün amazonda gelecek gibi görünüyor mu peki?

Belki kapanmıştır ondan öyle diyorlardır.

• geçen termal macun aldığımız site değil mi bu ?
    bu mesajları görseydim belki vazgeçebilirdim :)

evet biraz değişik bir çalışma şekilleri var ve biraz zaman aşımı yapıyorlar
    canlı destekten bana bayağı yardımcı olmuşlardı ,bir gün geç gönderi dışında sorun yaşamadım

lakin böyleler diye dolandırıcı gibi sözleri hak etmiyorlar
    en büyük hataları alıcıya süreyi tam hesaplayıp söylememeleri ,yurt dışından getiriyor olmaları alıcıları ilgilendirmez
    alım yaparken bu konuda bilgilendirme yapmaları lazım ,ürününüz 7-15 gün içinde gelebilir gibisinden
    Evet ürün amazonda satılıyor zaten şimdiki aklım olsa direk amazondan alırdım
  • quote:

Evet ürün amazonda satılıyor zaten şimdiki aklım olsa direk amazondan alırdım

Ben orayı sadece thermal grizzly sıvı metal için tercih etmiştim.
    Taksit imkanı da tercih sebebi olabilir başkaları için.
    Böyle bir şey beklemezdim aslında.
    İnşallah daha fazla uzatmazlar.
  • Bu sitenin sorunu ürünler genelde 2 haftadan önce temin edilemediği halde sitesinde 5-7 gün yazmaları.Birşey alırken bunu bilin.Ben toplam 3 sefer alışveriş yaptım.İlkinde ürünlerim 15 günde elime geldi.Diğer ikisinde stoklarında mevcut olduğundan ertesi gün elimdeydi.15 günde elime ulaşan corsair rm550x psu arızalı çıkınca geri kargolamıştım 2 gün sonra elime yenisi de ulaştırdılar.Önceki sayfalarda yazmıştım. Ben yaptığım alışverişlerden memnun kaldım. Elektronikte güvenmeseniz bile eğer fan bakıyorsanız bu siteden Artic marka fanları tavsiye ederim.Pwm ve ucuz kaliteli fanlar.Pahalı fanlara hiç gerek yok.
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 üründen 2 si gelmiş.

Bence dolandırıcı vb. Ağır sözleri hak etmiyorlar ama yine de beklemeyi göze alıp sipariş vermelisiniz.

• dolandırıcı demedim zaten sürekli yalan söylüyorlar gönderilmeyen ürünü sen aramazsan zaten umurlarında değil arayınca da neden göndermediniz diye sorunca her kese söyledikleri sizden az önce elden biri aldı deyip kandırıyorlar bu yanlış açıkça deseler pardon yanlışlık olmuş ürün stokta yokmuş bunu anlarız sürekli arkasını aramak gerek ve her aramada tekrardan derdini anlatıyorsun ürün gelmezse sen aramazsan asla bilgi verilmiyor bunları ben uydurmuyorum bizzat yaşadım ve paylaşıyorum alan alır beni ilgilendirmez evet Allahtan pahalı olan 2 ürün geldi şansıma stoktaymış gerçekten de buna şükür

• Ürünü sipariş vereli 43 gün oldu ve hala elimde ulaşmadı.Her hafta ürünü soruyorum ve önümüzdeki haftaya gelecek diyorlar ve ortada hiçbir şey yok.Kesinlikle bu firmadan alışveriş yapmayın
    Aldığım ürün güç kaynağıydı 20 gündür kasam boş boş bekliyor.
  • quote:

Ürünü sipariş vereli 43 gün oldu ve hala elimde ulaşmadı.Her hafta ürünü soruyorum ve önümüzdeki haftaya gelecek diyorlar ve ortada hiçbir şey yok.Kesinlikle bu firmadan alışveriş yapmayın
    Aldığım ürün güç kaynağıydı 20 gündür kasam boş boş bekliyor.

ucuz diye riske girip sürekli küçük çocuk gibi arkasını aramaya değmez zaten kendileri de açıkça söylemiş bile bile alıyorlar bizim işimiz böyle işine geliyorsa al diye tavsiye siparişi iptal edersen arkasını ara para iadesini unuttuk deyip yapmayabiliyorlar

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Sanırım yetkili birisiyle konuştum biraz kavga felan ettik daha sonra haftaya kesinlikle geleceğine dair söz verdi bakalım ne olucak merak ediyorum.
  • Awesequ1ck kullanıcısına yanıt
    o sözleri çok duydum umarım sözünde durur
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.