Şimdi Ara

Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ? (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
4
Favori
42.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nanokatolog pişmanlıktır... bir aydır ne ürün geldi ne iade oldu. en son gelecek hafta dediler. bakalım.
  • bir eklemede ben yapayım tedarik 7 iş günü yazan ürün 40 günde ancak geldi. gelen üründede sorun vardı iade etmek istedim adam direk paketi açılmış falan dedi. zar zor ikna edebildim. iade aldılar ama parayı geri almamda ürünü almam kadar sürdü 15 iş gününü geçti anca alabildim paramı bugun. bir daha uzak durucam
  • 460 tl lik ürün aldım 2 aydır bekliyorum hala tedarik sürecinde yazıyor. Kargom nerede diye soruyorum onlar da bilmiyorlarmış yanıt bekliyorlarmış yurt dışındaki firmadan. Bence hiç gelmeyecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper4458 -- 21 Mayıs 2019; 18:59:33 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba. Burada nanokatalogtan yaptığım alışverişi size bilgilendirmek amacıyla paylaşıyorum.30-04-2019 18:59:48 tarihinde Aorus B450 M model anakartı 561.30 TL gibi uygun bir fiyata aldım ve ürün bu gün itibariyle 21.04.2019 tarihinde elime ulaştı. Resmi tatiller ile birlikte 21 iş günü ki bana söylediklerine göre bazı sıkıntılar yaşanmış yine iyi bir süre. Bu kargo süreci içerisnde bir çok kez müşteri hizmetlerini aradım ve her zaman muhattap buldum ve çok iyi ilgilendiler. Evet kargo zamanı biraz uzun olabilir ancak piyasaya baktığımızda gerçekten uygun fiyatları ile öne çıkan bir site. Ben alışveriş yaptım memnun kaldım zaman konusunu çok problem etmezseniz alışveriş yapılabilir.
  • g19 aldım sonra şikayetvarda yazanları gördüm :) baktım iade de aylar sürüyor. Bekliyorum bakalım, inşallah kavuşuruz
  • jumong_87 J kullanıcısına yanıt
    Orası öyle de, garanti konusunu iyi araştırmak lazım bir de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşım 11 nisan xbox one gamepad siparişi verdi. Bu hafta kargoya vermişler inşallah buluşacaklar bu hafta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunyukuk

Orası öyle de, garanti konusunu iyi araştırmak lazım bir de
    ne garantisi? garanti falan yok bozuk çıkarsa ve site değişim yaparsa şansın var demektir oda aylar sürebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Mayıs 2019; 2:8:26 >
  • 15'inde verdiğim sipariş bugün elime ulaştı 3 gün İstanbul Elazığ kargo zaten. Şimdi sorun şu ki, gelen ürün üzerinde pc uyumlu yazmıyor. Müşteri hizmetleri de değil gönderin değişelim dedi. Şimdilik adamlarla sorun yok, iletişim sipariş problem yok. Sanırım iş modellerini düzgün yazsalar kimse sorun yaşamaz. Şimdi yarın göndereceğim bakalım ne zaman gelecek

Edit: yokmuş öyle bişi taktım çalışıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fotifoti -- 24 Mayıs 2019; 17:5:18 >
  • Bu siteden bilgisayar kasası sipariş vermeyi düşünüyorum. Başka sitelerde yok yada 400-600 tl fark var. Türkiye'ye gelmiyor sanırım kasa. Cooler Master H500M.
    Acelem yok açıkcası. 20-30 gün de olsa bekleyebilirim. Geç yollama dışında bir sıkıntısı var mı bu sitenin? Para buhar olup uçmaz umarım ?!
  • Para konusunda bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, şahsen ben direksiyon seti vs. satın almıştım, aldığım ürünlerde 5-7 gün tedarik süresi vardı ama ürünler 30 gün gibi bir sürede geldi. Acelem olmadığı için bir sıkıntı olmadı benim için. Sadece zaman açısından bir probleminiz yoksa satın almanızı öneririm, eninde sonunda ürünleri ulaştıracaklardır ama garanti konusunda bende arkadaşlarla aynı fikirdeyim, garanti olarak çok iyi sonuçlar elde edebileceğinizi düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekardas -- 16 Temmuz 2019; 16:23:54 >
  • Bakın bu firma için olumlu şeyler söyleyenler ya tuzu kuru tiplerdir parası yansa da takmayacaklardır, ya da firma çalışanı/yandaşıdır, aksi bir açıklaması olamaz.

İnternette son bir kaç gündür nereye baktıysam insanlar ateş ediyor, şikayet üzerine şikayet, tevekkeli değil benim de başıma aynısı geldi, 245 TL'lik bir alışveriş yaptıktan 3 gün sonra bu şikayetleri görünce sorgusuz iptal ettim, şimdi bekliyoruz iadeyi kim bilir ne zaman düşer.

Sizce normal bir durum mu bu Allah aşkına ? Böylesine dandik bir firmanın Avrupa'da deposu olması, oradan buraya haftalık toplu sevk yapması ama gelen ürünün kutusuz ve/ya yanlış olması (bunların hepsini ve daha fazlasını gördüm muhtelif sitelerde, insanlar tecrübe etmiş hep) Adama diyorum ki, "arkadaşım haftalık gelecek programınız belli mi, belli. Benim ürünüm bu hafta gelecekler listesinde var mı yok mu, elinizde bir manifesto listesi yok mu diyorum bu hafta ne gelecek bilmiyor musunuz?" diyorum, "biliyoruz elbette ama tedarik süreciniz devam ediyor" diyor bana hala alagavat, ya embesil arkadaşım, madem Avrupa'da deposu olacak kadar t.klı bir firmasın, o halde senin SAP ERP tarzı bir stok/sevkiyat takip programın vardır, gir bak bana de ki "beyefendi ürünleriniz şu partide türkiye'ye gelecek gözüküyor" veya "tedarik aşamasında". Öyle ucu açık konuşuyorlar ki bu şikayetleri görmeyen bilmeyen birisi bile "siz beni mi koparıyorsunuz arkadaşım?" der, sıfır güven veriyorlar.

Bu firmaya ivedi bir yaptırım gerekli, BİMER CİMER DİMER bilmem ne hikaye, ben devreye girdiğinden beri duymadım buraya atılan mesajlara somut bir cevabın geldiğini. Herifler alenen müşterilerinin parasını bir şekilde rotasyona sokuyorlar, iş iadeye gelince bahane üstüne bahane, faizdeki para için 1 gün 1 gündür ne de olsa değil mi

Ne diyeyim, ülkeyi bu hale getirenler, bunlara göz yumanlar utansın..

• quote:

Orijinalden alıntı: Slammer

Bakın bu firma için olumlu şeyler söyleyenler ya tuzu kuru tiplerdir parası yansa da takmayacaklardır, ya da firma çalışanı/yandaşıdır, aksi bir açıklaması olamaz.

İnternette son bir kaç gündür nereye baktıysam insanlar ateş ediyor, şikayet üzerine şikayet, tevekkeli değil benim de başıma aynısı geldi, 245 TL'lik bir alışveriş yaptıktan 3 gün sonra bu şikayetleri görünce sorgusuz iptal ettim, şimdi bekliyoruz iadeyi kim bilir ne zaman düşer.

Sizce normal bir durum mu bu Allah aşkına ? Böylesine dandik bir firmanın Avrupa'da deposu olması, oradan buraya haftalık toplu sevk yapması ama gelen ürünün kutusuz ve/ya yanlış olması (bunların hepsini ve daha fazlasını gördüm muhtelif sitelerde, insanlar tecrübe etmiş hep) Adama diyorum ki, "arkadaşım haftalık gelecek programınız belli mi, belli. Benim ürünüm bu hafta gelecekler listesinde var mı yok mu, elinizde bir manifesto listesi yok mu diyorum bu hafta ne gelecek bilmiyor musunuz?" diyorum, "biliyoruz elbette ama tedarik süreciniz devam ediyor" diyor bana hala alagavat, ya embesil arkadaşım, madem Avrupa'da deposu olacak kadar t.klı bir firmasın, o halde senin SAP ERP tarzı bir stok/sevkiyat takip programın vardır, gir bak bana de ki "beyefendi ürünleriniz şu partide türkiye'ye gelecek gözüküyor" veya "tedarik aşamasında". Öyle ucu açık konuşuyorlar ki bu şikayetleri görmeyen bilmeyen birisi bile "siz beni mi koparıyorsunuz arkadaşım?" der, sıfır güven veriyorlar.

Bu firmaya ivedi bir yaptırım gerekli, BİMER CİMER DİMER bilmem ne hikaye, ben devreye girdiğinden beri duymadım buraya atılan mesajlara somut bir cevabın geldiğini. Herifler alenen müşterilerinin parasını bir şekilde rotasyona sokuyorlar, iş iadeye gelince bahane üstüne bahane, faizdeki para için 1 gün 1 gündür ne de olsa değil mi

Ne diyeyim, ülkeyi bu hale getirenler, bunlara göz yumanlar utansın..
    + 1
    Devletin kesinlikle el atması lazım. Forumda bulunan Avukat arkadaşların yorumları nedir acaba?

Bu arada, Nanakatalog mağdurları diye bir grup mu açsak ne yapsak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDream -- 28 Ağustos 2019; 9:39:3 >

• Slammer kullanıcısına yanıt
    Avrupa'da depo olayına ben inanmıyorum. 40-45 günde bir kasa nasıl gelemez yahu ?

40 gün oradan + 16-17 gün de ücret iade süreci var. 2 ay güzelce işlettiler parayı. Düşünsenize, böyle 100'lerce sipariş olsa ?

Ürün getirmeden, ya da göstermelik 1000 siparişte birkaç tane getirerek. Sadece sipariş ücretlerinden, parayı işleterek para kazanmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Avrupa'da depo olayına ben inanmıyorum. 40-45 günde bir kasa nasıl gelemez yahu ?

40 gün oradan + 16-17 gün de ücret iade süreci var. 2 ay güzelce işlettiler parayı. Düşünsenize, böyle 100'lerce sipariş olsa ?

Ürün getirmeden, ya da göstermelik 1000 siparişte birkaç tane getirerek. Sadece sipariş ücretlerinden, parayı işleterek para kazanmak.
    Aynen hocam, Avrupa'da depo olayı... Fakat ülke adı yok :D Avrupa sadece. İnsanları aptal yerine koyuyorlar!

Amazon yada benzeri sitelerden ticari hesapla toplu ürün alan bir dükkan, gelen paraları 2 ay işleten, insanlara yalan söyleyerek oyalayan ve üstelik garantisiz ürün satan firma.

Dediğim gibi hocam, devletin el atması lazım acil olarak.

• arkadaşlar silah zoruyla kimseye mal satmıyor adamlar, 5-7 gün tedarik süreci dediği o süre zarfında ürünü alıyorlar yurtdışından, gerisi tamamen kargolanması ve gümrük , adamlar bu fiyata ürün satıp nasıl 5-7 gün içinde gönderecekler, o halde piyasada rakibi kalmaz.

3 defa alışveriş yaptım 3-29 ve 30 günde geldi. Hepsi piyasanın çok altında ürünlerdi. Özellikle en son stoktan gönderimli h150i pro'yu 940tl gibi bir rakama aldık kuzene, bu fiyata Corsair personeli bile alamaz ürünü, piyasaya göre 400tl uygundu o gün, sahibinden de bile 1100tl idi en uygunu.

zamanınız var ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz, dolandırılma gibi bir durum söz konusu bile olamaz o konuda içiniz rahat olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: losthell

arkadaşlar silah zoruyla kimseye mal satmıyor adamlar, 5-7 gün tedarik süreci dediği o süre zarfında ürünü alıyorlar yurtdışından, gerisi tamamen kargolanması ve gümrük , adamlar bu fiyata ürün satıp nasıl 5-7 gün içinde gönderecekler, o halde piyasada rakibi kalmaz.

3 defa alışveriş yaptım 3-29 ve 30 günde geldi. Hepsi piyasanın çok altında ürünlerdi. Özellikle en son stoktan gönderimli h150i pro'yu 940tl gibi bir rakama aldık kuzene, bu fiyata Corsair personeli bile alamaz ürünü, piyasaya göre 400tl uygundu o gün, sahibinden de bile 1100tl idi en uygunu.

zamanınız var ise rahatlıkla tercih edebilirsiniz, dolandırılma gibi bir durum söz konusu bile olamaz o konuda içiniz rahat olsun.
    içimiz rahat mı olsun?

Geçiniz hocam, yalan söylüyorlar yalan. Müşteri temsilcisinden onay aldıktan sonra ürün aldım ben ve 57! günden beri ne ürün gelime geçti nede param!

Bunu bana açıklar mısın?

Ayrıca, bir hafta lojistik firması kaynaklı bir sorun, diğer hafta lojistik sisteminde sorun, diğer hafta ürün geldi fakat bayram yoğunluğundan dolayı bayram sonrasına kalması, bir hafta sonra ürünün halen daha gelmediği bilgisi, bir hafta sonra, diğer hafta netleşecek olması?

Bırakın Allahınızı severseniz. Yalan söylemeleri insanları yanıltmaları gayet yeterli bir sebeptir. Ayrıca sattıkları ürünün altında neden yazıyorlar 5-7 iş günü diye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDream -- 28 Ağustos 2019; 12:2:57 >

• Aşağıdaki üründe "Aynı iş günü içinde kargolanır" ibaresini görünce canlı destekten bağlanıp ellerinde olduğunu teyit ettirdim, 167'ydi 2 gün önce 173 olmuş bugün, satın aldım 2 günde elime ulaştı (Aynı gün kargoya vermediler bu arada )
    Firma mimli, 5-7 gün yazanların elinize ne zaman ulaşacağı belli değil. Sipariş verirken bunlara dikkat etmek gerekiyor.

• Kendi tecrübemi yazayım 2019 şubat sonu aldığım yaklaşık 80-100tllik alışverişimi 3.5 ayda elime uşlaştıramamış firmadır kendileri ve ne zaman sorusam ürünüm ne zaman gelecek diye kendileri 1 kere bile bana net cevap vermemişlerdir. Her seferinde bana öteki haftanın cumasını beklememi söylediler. 3.5 ay bekleyişin ardından para iadesi istedim ve paramı geri almam 1.5 ay filan sürdü. Yani firma aşırı dandik tamam memnun kalan kullanıcılar var ama bence iyi değiller. Hile hurda çeviren firma değil fakat ticaret ahlakı çok iyi olmayan bir firma.

Ne zaman param ne zaman geri gelcek desem Sistemde hata var diyip duruyorlar fakat ortada sistem filan olduğunu sanmıyoeum. Kıytırık bir excel tablosundan tüm şirketi döndürmeye çalışıyorlarmış gibi bir halleri var. Öyle yani ben memnun kalmadım bir daha üstüne para vermedikleri sürece buradan birşey almayı düşünmüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bseeek B kullanıcısına yanıt
    şimdi biri gelir süpeer firma der boşuna yorma kendini sorun yaşamayan tavsiye ediyor
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.