Şimdi Ara

Nanokatalog web sitesi güvenilir midir ? (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
4
Favori
42.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sipariş verilen malın tedarik ve teslimi için azami 20 gün falan konması lazım yoksa bunlar müşteriyi daha çok emcükler. Öyle böyle değil yani.

Bu ülkede hepimiz biliyoruz ki ucuz malın yahnisi hoşaf olur.. Bu ucuz muhabbetine gerek sıfır, gerekse ikinci elde dolandırılan çok insan var forumda.

Örneğin ben bundan 4 yıl önce yaşadım.

Karşıdakine diyorum bak ucuza veriyorsun bir şey mi var? Yok diyor elimden hemen çıksın istiyorum, 100-200 liranın şeyini yapacak değilim vs vs.! Sofistike zengin çocuğu taklidi yapıyor gavat.

Telefonda teyid ediyorum üç kere soruyorum yine dolandıracağı varsa dolandırıyor şerefsiz ****ler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Sipariş verilen malın tedarik ve teslimi için azami 20 gün falan konması lazım yoksa bunlar müşteriyi daha çok emcükler. Öyle böyle değil yani.

Bu ülkede hepimiz biliyoruz ki ucuz malın yahnisi hoşaf olur.. Bu ucuz muhabbetine gerek sıfır, gerekse ikinci elde dolandırılan çok insan var forumda.

Örneğin ben bundan 4 yıl önce yaşadım.

Karşıdakine diyorum bak ucuza veriyorsun bir şey mi var? Yok diyor elimden hemen çıksın istiyorum, 100-200 liranın şeyini yapacak değilim vs vs.! Sofistike zengin çocuğu taklidi yapıyor gavat.

Telefonda teyid ediyorum üç kere soruyorum yine dolandıracağı varsa dolandırıyor şerefsiz ****ler..
    Maalesef hocam. Yalnız bana en tuhaf geleni ise, bırakın bizim DH'i diğer forumlarda ve şikayet sitelerinde bir dünya şikayet var. Bunlar devlet tarafından hiç mi denetlenmiyor. Bu kadar şikayet için neden herhangi bir aksiyon alınmıyor, inanın anlamış değilim. Eğer ürün altına yazsalar, 30-50 gün arasında diye bunu değerlendirerek insanlar alır. Düşünsenize sıfır bir sistem topladım en temel ürünün bir tanesini oradan alıyorum (müşteri temsilcisine güvenerekten) ve iş için kullanacağım sistemimi 60 gün kullanamıyorum.. Ciddi bir mağduriyet sebebidir bu.

• bu adamlar dolandırıcı, uzak durun.
  • Amazondan sipariş eriyorlar fiyat en düşükden almaya çalışıyolar parayıda faize yatırıyorlardır. granti v durumuda yok tabi.
  • Bende güvenemedim gittim amazondan satın aldım. biraz daha fazla ödedim ama ürünlerim uçağa bindi bile.

"Etmi satçez kedimi kovelicez" derler ya. işi gücü olan adamın alışveriş yapacağı yer değil. sonra kendinizi müşteri hizmetleri online chatte sıra beklerken bulursunuz.
  • Güvenilir ama çok uzun sure bekleyebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Desxz -- 10 Ekim 2019; 12:1:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sakın bulaşmayın ne ücret iadesi yapıyorlar ne ürünü gönderiyorlar. 3 haftadır ne zaman yazsam önümüzdeki hafta hesabınıza geçicek diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustamucahit

sakın bulaşmayın ne ücret iadesi yapıyorlar ne ürünü gönderiyorlar. 3 haftadır ne zaman yazsam önümüzdeki hafta hesabınıza geçicek diyorlar.
    kullandığı paranın vadesi gelmemiştir ondan oyalıyordur çakallar. bu konuda hala iyi güvenilir diyen var hayret ediyorum pes
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    vallahi resmen dolandırıldım diyecek birşey yok. 588 tl ye ram aldım paramı geri alamıyorum haram olsun. tüketici haklarına şikayet ettim o parayı geri alacam ama
  • ustamucahit U kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun çok uyardık ama konuyu görmeyenler illa bulaşıyor bu siteye. umarım paranı ger alırsın
  • ustamucahit U kullanıcısına yanıt
    bankaya itiraz dilekçesi verdiniz mi ?
    genelde 10 gün içinde iade ediyorlardı ama demek artık daha da cesaretlenmişler
  • Uzun zamandır almayı düşündüğüm Steelseries arctis pro wireless headseti Nanokatologdan uygun fiyatını görünce hemen aldım. Normalde pek araştırmadan satın almam özellikle internet üzerinden. Uygun fiyatı görünce kaçırmak istemedim. Sonra bu şirketle ilgili olumsuz yorumları görünce biraz tırstım açıkçası. Bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm ürün yurtdışı stoklarımızda 2 haftaya gelir dedi. Siparişim onaylandı aşamasında. Yani tedarik sürecinde yazmıyor. Sıkıntı yaşayanlar genelde tedarik konusunda sıkıntı yaşamış sanırım. İnşallah doğruyu söylüyorlardır en azından öyle ümit ediyorum. Bakalım göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 28 Ekim 2019; 13:4:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jermines kullanıcısına yanıt
    arkadaş bilgisayar kasası aldı türkiyedeki başka site ile 500 tl arada oynuyordu oda sipariş verdi nanokatalogdan 2 hafta geçmesine rağmen halen tedarik sürecinde idi 1 hafta daha oyaladılar sonra yok uçak kargosu gelmedi ne zaman gelir dedik sürede belli değildi çok bekletiyorlar iade sürecide bir o kadar uzun sürüyor bence uzak durulması gereken bir site zaman sıkıntısı yok ise 1-2 ay beklemek gerekiyor
  • kral425 K kullanıcısına yanıt
    Gelecekse 1-2 ay beklemeye razıyım da gelmiyor diyenler de var. İptal etsem işi gücü bırakıp uğraşacağım bir sürü. İki arada kaldım. Biraz bekleyeceğim şimdilik.

• Schwarzkopf13 hocam, yaşadıklarını anlatabilir misin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Hiç Alışveriş Yapmadım Hatta Düşünmedim Bile ! Şahsi Fikrim Site Sahibinin Bile Kendisinden Alışveriş Yapmadığıdır !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah bin belamı versin bir daha bu siteden bir şey alırsam. 29 Ekimde verdiğim siparişin üzerinden 48 gün geçti hâla tedarik sürecinde. Resmen 1300 liranın üzerine yattılar. E-mail atıyorsun cevap vermiyorlar.
  • Site kesinlikle güvenilir değil. 22 Ekimde verdiğim şiparişi 27 Kasımda iptal ettim. Hala para iadesi gerçekleştirmediler. Sürekli oyalama ve paranın üstüne yatma peşindeler. Dün ofislerine uğradım finans ekini yurtdışında cristmasta falan dediler. Cristmastan sonra da eminim başka bir bahane bulurlar. Dert sahibi değilseniz alışveriş yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 28 Aralık 2019; 10:41:23 >
  • jermines kullanıcısına yanıt
    verdiğiniz meblağ iyiyse kullanıyorlar o yüzden oyalama taktiği var yoksa 5 dakika sürmez para iadesi geçmiş olsun bulaşmayın diye çok yazdık ama dinleyen yok
  • sanırım kaçmışlar perpadaki bürolarıda kapalıymış bilginiz olsun
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.