Şimdi Ara

nakit avans cekip borsaya yatırsak problem olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
8.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sozlesmelerınde yatıramayacagımıza daır madde var ama yapan cok fazla kısı var arada kaldım

• Problem Olur.
    Bu zihniyetteysen zaten sana tepeden mal verirler, hisseyi zararına satıp bir de faizini ödersin.
  • Bu ara evet yapan çok kişi var ama çoğu sadece çok konuşulduğu için giriyor.Adam diyor ki hep kazanıyoruz kaybetmiyoruz.Yok öyle bi şey.Olsa herkes zengin olurdu ? Krediyi avans hesabı 1 ay hadi bilemedin 2 ay çok rahat şekilde kapatamayacaksanız bunu yapmayın.

Evet kredi ile işlem yapın ama ancak ve ancak rahat kapatabilecek durumda iseniz yapın

• Böcekli sümük kullanıcısına yanıt

2018den beri hisse alıp satıyorum zaten yeni değilim yani 1.39 faiz cok az nakit çekip yatırmak mantıklı sadece banka problem çıkarır mı onu bilmiyorum

• aynen celıp yatıran var ama kazanmak lazım

• Yapıyorsanız da bunu dillendirmeyin, zira bankalar bunun önlemini almak için engel çıkartabilir.

• Böcekli sümük kullanıcısına yanıt

kredi ile borç ile gelecekte acil durum parası ile borsa ya girilmez. borsa ihtimal üzerine çalışır ve düşmeye başlarsa 10binlira bile olsa çok zarar yazdırır.

kendi aldığı hisseleri size satmak isteyen satıcıların videolu gazına gelmeyin.

• Bu hafta uygulamalı gördü deneyenler. Hele kaldıraç lı pozisyonda yakalanan uyanıklar... Neyse başka söze gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.