Şimdi Ara

N11 'Sallamatik Puanları İle Kargo Ücretsiz Neler Alınır?' Paylaşım Konusu *Günde Maximum 33 Puan* (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.711
Cevap
100
Favori
185.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Görselde 35-40 numara diyor, küçük olabilir.
  • eye.Q kullanıcısına yanıt
    Kargoda sıkıntı yok demi hocam ?
    Satıcı ödüyor.

çoraplar nasıl ?

Arkadaşlar bu dükkanda iyi ayakkabılar var.
    Denemek lazım.
    19.90 kargo ücretsiz.

işe yarar varsa bakın derim...

14.90 a gelir. Sallamatiktede kaldıysa bişeyler daha ekonomik kombo olur...

http://www.n11.com/gelismis-magaza/arowshop?sortingType=PRICE_LOW&resultViewType=catalogView

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro26 -- 24 Temmuz 2014; 14:44:31 >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Hocam çoraplar bugun değil de yarın gelir diye düşünüyorum. Ben de mağazaya sordum 35-40 dan büyük var mı ve 3 tane mi gelecek diye ama cevapları bazen hemen yazıyorlar bazen zaman alıyor. kargoyu satıcı ödüyor. Bilekliği 1 2 gün onaylamadılar ilk başta ama sonra onaylayıp kargoya verdiler. Bileklikleri sevdim eğer spor yapıyorsanız işinize yarayacaktır.
  • g esittir on G kullanıcısına yanıt
    olabilir ama zannetmiyorum standarttır heralde. umarım. gelince göreceğiz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

olabilir ama zannetmiyorum standarttır heralde. umarım. gelince göreceğiz artık.

Umarım küçük gelmez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eye.Q

quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

Umarım küçük gelmez :)

umarım :) şöyle bişey yazmışlar ama cevap olarak

N11 'Sallamatik Puanları İle Kargo Ücretsiz Neler Alınır?' Paylaşım Konusu *Günde Maximum 33 Puan*

N11 'Sallamatik Puanları İle Kargo Ücretsiz Neler Alınır?' Paylaşım Konusu *Günde Maximum 33 Puan*

• quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

N11 isi cakalliga vuruyor arttik. Saticiya yaptigim kotu yorumun ait oldugu urun sayfasini kaldirmislar yerine tertemiz sayfa acmislar. Satici site el ele vermis anlasilan olan musteriye olacak.

Satıcı isterse kaldırır hocam ürünü N11 ona bişey yapamaz ki.. Sıfırdan ürün açmak o kadar da iyi bişey değil en arkaya atar o ürünü, olumlu yorumlar varsa onlar da gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yinzer

quote:

N11 isi cakalliga vuruyor arttik. Saticiya yaptigim kotu yorumun ait oldugu urun sayfasini kaldirmislar yerine tertemiz sayfa acmislar. Satici site el ele vermis anlasilan olan musteriye olacak.

Satıcı isterse kaldırır hocam ürünü N11 ona bişey yapamaz ki.. Sıfırdan ürün açmak o kadar da iyi bişey değil en arkaya atar o ürünü, olumlu yorumlar varsa onlar da gider.

Her şeyiyle çakalık yapan bir mağaza için iyi olmaz olur mu, süper çözüm.
  • Şu 33 puan işi ne zaman 111 olacak acaba tekrardan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddai

quote:

quote:

Her şeyiyle çakalık yapan bir mağaza için iyi olmaz olur mu, süper çözüm.

Böyle mağazalar hep olur ama, olay bu çakallardan alışveriş yapmamakta bitiyor. Burda N11'lik bir durum yok benim asıl değinmek istediğim oydu. Biz bu anlayışla çok temiz bir e ticaret ortamına kavuşamayız hiçbir zaman ama en azından orda yıldız mağaza, hızlı gönderi vs diye açıklama yapmış n11, aslında inceden inceye mesaj veriyo alışverişini bunlardan yap sorunsuz olsun diye, siz de onları tercih edin ben hep öyle yapıyorum herhangi bir sorun yaşamadım bu zamana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_kingpin

Anneme bunu aldım kullanan var mı aranızda? Televizyonda görmüş beğenmiş bende aldım. Sadece Sallamatik kullandım 17 TL ödedim.

http://www.n11.com/nicer-dicer-plus-yeni-nesil-dograyici-orijinal-P24639085

bu ürünün sahtesi çok eminönünde pazarlıkla 20 tl ye bırakıyorlar , ben hb dan almıştım 1.5 senedir kullanıyorum hala ilk günki gibi kesiyor domates soğanı ..vb küp küp doğruyor ,saklama olayıda çok güzel ama ,yıkaması zahmetli bu ürünü bulaşık makinasına atmamak gerekiyor bıçakları tutan plastik sıcaktan genleşip içindeki bıçaklar yerinden çıkıyor

• kargo bedava ürünleri gösteren bi link vardı,paylaşabilecek varmı?
  • quote:

quote:

Eger oyleyse daha vahim. Adama kotu yorum yaptik musteriyi yaniltti diye isine gelmedi ilani kaldirdi. Sonra ayni ilani noktasina dokunmadan yeniden koydu. Site de dur bakalim sen ne yapiyorsun demedi. Yeni ilan en arkada olsa ne fark eder ki tarihe gore listelemiyor ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayram boyunca 111 olacak diye tahmin ve umut ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzkar

kargo bedava ürünleri gösteren bi link vardı,paylaşabilecek varmı?

Arama kısmına ücretsiz kargo yaz ara.
  • marine-gear kullanıcısına yanıt
    PM

• Çocuk çorabı umarım 44 45 numara ayağa giymeyeceksiniz

• Şu 5 tl nasıl yapılıyor bilen var mı uygulamayı kaldırdım indirdim vermedi(ANDROİD) Bilen söylerse askıya alınmış hesapların nasıl açılacağını söylerim
  • ezginingünlüğü kullanıcısına yanıt
    42
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.