Şimdi Ara

n11-kindle turkiye çek kurnazlığı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bu n11 de satış yapan kindle türkiye'yi kurumsal firma sanmıştım. adamlar çek zamanları 360 küsür liralara sattıkları cihazları, normalde 314 liraya satıyorlarmış. çekle aldığım ürün bana 324 liraya gelmiş. adamlar şu an 314 liradan satıyor. 14 günlük cayma hakkım henüz dolmadı. ne yapsam da bu şark kurnazlarından paramı geri alsam?

ürünün ambalajını açtım. kurulum ekranına kadar gelip bıraktım, çünkü hediye edeceğim. henüz kullanılmadı ama ambalajı yırttım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AphzL -- 13 Haziran 2016; 9:15:25 >

• AphzL kullanıcısına yanıt
    tamam olay hoş olmamış şahsınız açısından ama "dolandırıcılık" ithamı ağır değil mi?
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    doğru. biraz hafifleteyim onu. öfkeleyim henüz. onun etkisiyle yardırmışım.

hoş cayma hakkım dolmadığı halde mağduriyetimi gidermezlerse dolandırıcılık haline gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AphzL -- 13 Haziran 2016; 9:16:33 >
  • HOCAM BAŞKA HESAPTAN ÇEK İLE SİPARİŞ VER YİNE (ALABİLİYORSAN) EKKİ OLANI İADE ET AMA YENİYİ GÖNDER.
  • geri iade edin geçin
  • AphzL kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de bir laptop almayı planlıyordum, ancak çek zamanı ile birlikte fiyat 50 TL arttı. Ancak öğrendim ki fiyat değişimini n11 yapıyormuş. Muhtemelen sizinkinde de durum böyledir...
  • Siz kurnazlık yapıp türlü türlü sistem açıklarını kullanınca sorun yok, satıcı fiyat değişikliği yapınca aowwwwww
  • bearpear kullanıcısına yanıt
    firma da aynı durumda kalıyorsa siparişi iptal eder bence. çoğunlukla da stokta yok falan diye savuşturup iptal ediyorlar. satıcının da alıcının da karını düşünüyor olması normal. benim buradaki esas sorunum zaten 14 günlük cayma hakkım sürüyor kardeş. yani bu ülkenin yasalarına göre bugün kargoya verip sorunsuz iade almam gerekir. firma bu işe yokuşa sürer korkusu yaşadığım için tecrübelilerden fikir almak istedim. yoksa aaoowwluk bir durum yok. 3 aydır kullandığım ürünü geri nasıl itelerimin peşinde değilim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.