Şimdi Ara

n11'in 10 Kasım'a Laf Atması! (#n11Boykot) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
1
Favori
112.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
584 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayati54

N11 i bayadir kullanmıyorum nede olsa doğuş grubunun.
    Doğuş Grubu Olunca Ne Oluyor. N11 Kullanmıyorsun Arabalarına Biniyorsundur. Sonuçta Türkiye de ki En Büyük otomobil Distiribitörü Doğuş Oto...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

n11.com da bugün hiç bir adam gibi indirim yoktu.
    süper indirimler dedikleri ürünlerin aynısı aynı fiyata amazon türkiye de var. indirim kuponu veriyorlar. yok onda kullanamazsın,bunda kullanamazsın. yok bilmem şu kadarlık ürün alman gerekirki indirim kuponu kullanabilesin. yani tam çakallıkla dolu.
    gearbest.com indirimleri çok daha süper.
    DJİ spark combo Türkiye de 4000tl ye satılıyorken gearbestte 2300tl
    Sadece n11de mi oluyor bunlar her firmada böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka uygulama için yapıldığı çok belli hemen kınama ekibi gelmiş . n11 yapılan yanlışı görmüş özür dilemiş daha neyi tartışıyoruz herkesin kendi fikri alışveriş yaparsın yapmazsın o sana kalmış. Hele şu konuya 5 10 post atıp kargaşa yaratanlar yüzyılın işsizlerisiniz gidin kendinize bir uğraş bulun

• bunun yanlış anlaşılacak bir tarafı yok..hiç eğip bükmesinler..10 kasım gibi hassas bir günde öyle bildirim atılmaz..5000 liraya yakın alışverişim oldu benim de..düşünmeden sildim aboneliği..verdikleri kuponları da kıvırıp.. neyse..

bundan sonra hepsiburada.com dan alırım alacağımı yurt içi alışverişlerde.. yurtdışı da aliexpress,gearbest ve banggood'dan şaşmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY PARS

Suç Bunu Yazan Adamda Değil. Suç Bunu Burada Tutan Adamda. Arkadaşım Dinimiz İstismar Ediliyor. Din Üzerinden Provake Eylemler Yapılıyor Forum Yöneticileri Sadece Susuyor...
    Asıl hesap vereceği yeri düşünsün burda anca yazar

• Değerli kamuoyuna;

n11 alışveriş sitemizin her yıl düzenlediği Alışveriş Festivali bu yıl da 11.11.2018 gece yarısı başlamıştır.

Alışveriş Festivalini duyurmak amacıyla bir tanıtım kampanyası haftalar öncesinden başlatılmıştır.

Gece yarısı sitemizden kampanyamızın başladığını duyuran bir bildirim atılmıştır.Bu bildirimde “sirenler çalıyor” kampanyasına gönderme yapılmıştır.

Gece yarısı rahatsızlık vermemek amacıyla sessiz modda gönderilen bildirim metnine kampanya temamız olan siren kavramını konu etmek, Aziz Ata’mızın hatırasına sahip çıktığımız bu günde malesef çok yanlış anlaşılmış ve yanlış yorumlanmıştır.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Atatürk’e ve onun ilkelerine bağlılığımız bizim en vazgeçilmez değerlerimizden biri iken bu talihsiz durumla karşılaştığımız için çok üzgünüz. Bu yanlış anlaşılmaya mahal veren bildirimden dolayı içtenlikle özür dileriz.

n11.com

• bugün alışveriş yaptım maalesef ki, bitmiştir benim için
  • Atatürk eğer olmasaydı; Türk olmayacaktın, n11 diye bir site olmayacaktı ve nefes aldığın, yaşadığın vatanın olmayacaktı. Satırlar dolusu yazsak bile anlayamazsın.
    Sorun Kanında!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

Bu mesaj silindi.
    En güzeli, herkes bir olacak, herkes gözü gören aklı eren olacak, herkes kaliteli olacak diye bir şey yok. Layık olan layık olduğu yer ve kişilerle olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 den almayın aldırmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En çok kullandığım siteydi, dün bana da bu bildirim gelince anlamlandıramamıştım ama daha da bir şey almam
  • Matherson kullanıcısına yanıt
    hangi şehirde olduğunu bi söyle sen uğur günay mısın nesin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matherson kullanıcısına yanıt
    Turkiye cumhuriyeti kurucusu karaktersizler tanımaz

Sizde com abartınız bence linç bizim işimiz olmamalı farklı yöntemlerde var. Şu tiplere de fırsat yaratmayın ağzı olan konuşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwhiteee -- 11 Kasım 2018; 22:47:46 >
  • Türk olmayınca hakaret meşru oluyor doğru diyorsun. Pardon.
    Tüm dünyanın saygı duyduğu bir lidere, dehaya klavye delikanlıları durmadan saldırıyor. Sizleri gördükçe daha da sevgimiz artıyor onu çok seviyorum.
  • https://www.n11.com/hesabim/uyelik-iptali

kısmından üyeliğimi iptal ettim.
  • Yeni gördüm bu olayı nerde Atatürk düşmanı varsa Allah bin belalarını versin başka bir şey demiyorum

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.