Şimdi Ara

n11'de PS4 oyunları 99 TL?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eğer aynı konu açıldıysa kusura bakmayın işteyim çok vaktim yok.

n11'de PS4 oyunları 99TL kampanyası var 31.12.2014'e kadar.

http://www.n11.com/promosyon/playstation-4-oyunlarinda-tek-fiyat-99-tl-430253?icid=200501_b_playstation-4-oyunlarinda-tek-fiyat-99-tl-430253

satan firmalar da oyunkonsol ve beylikduzukaleps3. Bu firmalara güvenebilir miyiz? Çünkü aynı firmaların 149TL'ye de ilanları var. Kafa karıştırıcı bir durum. n11de alışveriş yorumu da bulamadım. Sadece Wolfenstein oyununa biri "oyun sıfır değil 2.el gibi" demiş.

• Ya vardır bi bit yeniği, dün şirinevlerde bir dükkana girdim sadece playstation üzerine olan bir dükkan adama sordum driveclub var mı, eleman da var dedi 130tl dedi sonra pahalıymış 2.eli var mı deyince bu zaten 2.el fiyatı dedi, ulan 2. el var mı diye sormasam sıfır ürün sanıp alıp gideceğim desene en baştan 2. el diye, sözün özü ben bu ürünlerin 2. el oldugunu düşünüyorum
  • güvenme boşver
  • tırt iş.
  • Bir sıkıntı olcağını sanmıyorum eski oyunları ilk çıkan oyunları satıyolar sanırsam 99 tl ye ac unity far cry 4 gibi oyunlar 170 den aşağı değil
  • PES 2015 icin bakıyım dedim oyun tükenmiş
  • Oyunlar 99 tl için çokta iyi değil(bazı oyunlar hariç)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alacak varsa n11 kuponlarıda satılıyor onuda kullanıp dahada indirebilirsiniz fiyatı.
  • fiyatlar normal hocam. eski oyunlar zaten hatta bazı oyunlar için 99 lira pahalı bile. pes 15 de göstermelik olarak koymuş olabilir. tükendi gözüküyo zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.