Şimdi Ara

N11.COM KUPON ALIM-SATIM MERKEZİ..ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
23
Favori
88.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kuponları kullanan varmı arkadaşlar.Benimde 731 liralık kuponlarım var fakat alışverişlerde hangi ürün olursa olsun kupon seç bölümü aktif değil!!! Nasıl kullanıcam bu kuponları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55musa16

Bu kuponları kullanan varmı arkadaşlar.Benimde 731 liralık kuponlarım var fakat alışverişlerde hangi ürün olursa olsun kupon seç bölümü aktif değil!!! Nasıl kullanıcam bu kuponları..

Kuponlarınızın aktif olma tarihini n11.com sitesine kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabiniza ait "KUPONLARIM" bölümüne bakarak görebiirsiniz. En aerken kullanacak olan 7 mayısta kullanacak diye biliyorum. Ama sizin kuponlar ürünü alıp onay verdiğiniz tarihten 1 ay sonra aktif olur.
  • Benim elimde 1100 liralık kupon var nasıl satıcaz anlamadım hesabım>kuponlarıma girdikten sonra ordaki kodu mu veriyoruz yoksa üyeliğin şifresini mi?
  • Hocam benim bildiğim çekler hesaba tanımlı.
    Siparişinizi oluşturunca kupon ekle kısmından indirim tanımlanıyor.
    Ya tüm çeklerinizi hesabınızla satmanız gerekiyor yada,güven sorunu yoksa
    siz veya sattığınız kişi ile aynı hesabı kullanacaksınız.Herkes kendi tutarını kullanacak.
  • Daha çekler aktif olmadan. Takip ettiğim bir kaç ürüne zam geldi
    Yine de çeklerle ucuza geliyor ama
  • 398 tl 100+100+100+98 tl çek 1 ay sonra tanımlanacak komple hesap satılıktır.
  • ARKADAŞLAR OTO LASTİK ALACAGİM EGER 2 adet 100 tl lik kupon u olan yanı yakın zamanda aktif olan arkadaş var ise bende alabilirim

olan varsa pm atarsa sevinirim

niğdeli öğretmen...
  • 149 tl lik alışverişde kullanabileceğim kuponu olanlar var mı?

Edit: üründe kupon geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fütursuz01 -- 1 Mayıs 2013; 12:06:08 >
  • n11 hediye çeki aktif olan varsa alabilirim
  • 1323 Puan+1110 TL`lik hesap satılıktır. Fiyat 80 Tl.

100 Puan=1 Tl=13 Tl Puan vardır her alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Kuponlar şuan aktif değildir(Mayıs 25`de aktif olacak.)

Kuponların kullanım süresi 1 aydır.

Satın almak isteyen pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtclk

25 tl'lik kupon hayrına verebilecek olan var mıdır?

Kuponlar tek kullanılmıyor yani kod halinde değil. Verecek kişinin kullanıcı adı ve şifresiyle girip o şekilde ürün alabilirsiniz.
  • 10 Adet 100 TL lik İndirim çeki + 12 TL Kullanılabilir Bonus. 225 TL. Pazarlık Sünnettir :) Aktif olma Tarihi 13 Mayıstır.
  • Kuponlu hesap devri için ilan veren bazı arkadaşlar kuponların aktif olma tarihini yazmamışlar. O bilgiyi herkes eksiksiz verirse çok iyi olur.
  • 10 tane 100 tl lik çekim var 15 mayısta aktif olacak.

kuponları şu an aktif bir arkadaş ile 2-3 tanesini takas etmek istiyorum.

(böylece benle takasa girecek arkadaş bana vereceği kupon kadar kuponununu son kullanma tarihlerini 15 hazirana ertelemiş olur.) çift taraflı kazanç.

dipnot:15 mayısa kadar bekleyebilirim ama anneler günü için bir şeyler almak istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da bu aralar 60-100 tl kadar çek lazım ekmek yapma makinesi alacaz , mümkünse aktif olan çeklerden, fiyat isteyen de olursa fiyat bildirebilir pm ile.
  • Kupon alacak arkadaşlar, şunu tam olarak bilin her alış verişte bir adet kupon kullanabilirsiniz. Mesela 400 TL'lik bir alışveriş de 100 TL indirim olur yani en avantajlı alış veriş 200 TL ve 200 TL ye en yakın meblağdır. 200 TL'lik ürün alsanız da 100 TL indirim olacak, 1000 TL'lik üründe alsanız da 100 TL indirim olacak.
  • ESKİŞEHİRDEN sipariş vericem.hesabını devretmene gerek yok beraber hesabına girer alışveriş yaparız.100 tl civarı kupon lazım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.