Şimdi Ara

n11 9-11 Kasım İndirimleri (Ayrıca Volkswagen İçerir) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
7
Favori
18.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • senenin 364 günü ürünlerden ortalama %15 komisyon alıp nasıl olurda sadece 1 gün kârından feragat edip kampanya yapmaz. bu kadar komisyon parasını nereye harciyo bunlar. taşk gecer gibi 1 günlük 2 gb internet verio akıl alır gibi degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol ve Hepsiburada bitirdi hepsini. GG zaten ölü taklidi yapıyor var mı yok mu bilen yok. Amazon da aheste aheste hiç acelesi yok. N11 piyasaya göre fiyatta yüksekti, tek kurtarır yani 11.11 olmasıydı o da yoksa yılbaşında biz tükanı kapattık da diyebilirler. Yalnız Trendyol da doydu artık, indirim veya kupon yerine fenomen veya yıldız sanatçılara parayı basıyor. Benim şuan alışveriş yaptığım iki yer var. Birisi müşteri memnuniyeti nedeniyle Amazon diğeri de çeşit nedeniyle de Hepsiburada

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • N11 ne yapmaya çalışıyorsun? Hesapta 9 kupon var. Hiçbiri alacağım 700 tl.'lik ürün için indirim sağlamıyor. İşin zor çok zor......

• Bence hepsi tirt suan . Hicbirsey almadim. Bisey yok cunku.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 den 700 TL lik TV box alcam kupon yok mu :(

• oguzhan_48 O kullanıcısına yanıt

11.11 dünya çapında. Black fridayden daha fazla satış yapılıyor.

• Bir şey göremedim. N11 gg  

• n11 kupon da vermeyecek gibi görünüyor. 11 inde son şansı artık

• Galericiler tüm araçları topladı haftaya +10.000 ekleyip tekrar satacak. Bu mu 11.11 fırsatı nerde o eski 11.11 ler :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • canozturk C kullanıcısına yanıt
    Araclar satildi mi bile 11inde satilmayacak mi 2.el zaten

• canozturk C kullanıcısına yanıt
    +10.000 mi?

Ne yaptın hocam, 10k için al-satçılar kılını kıpırdatmazlar..

En az 30k ... O da bir kaç hafta için..

• n11 e o kadar kızdım yine en kral kombo onda garantipay da 4 kampanya birleşti (ticari karttı ve ilk defa garanti pay harcaması yaptığım için tabi) 509 TL üründen 200 TL bonus kazandım üstelik kurumsal faturada kestim trendyol kupona boğdu ama kurumsal fatura yok hepsiburada ile fiyatlar aynıydı

• Yıllardır gördüğüm en sönük kampanya dönemi bu maalesef.... Bütün siteler fos çıktı.

• Tonny Stark kullanıcısına yanıt
    N11 de aptaldi 2.eli 30k dusuk satacak
    Eskiden bile sifiri resmi bayiden 15 20k dusuk satarken
    Suan kamp bile yapamadilar buyuk beklentiye girip almayın arac falan elinizde kalir

• Eyy trendyol sen kimsin yaaa 

• Ah ulan ah normalde şuan n11den geçerdik siparişi siteye giremezdik kasardı

• aynen , bu saatlerde n11 çöker, forumda müthiş bir mesaj trafiği olurdu. bu sene konusu daha 4. sayfaya gelmiş   geçen sene 444. sayfada falan olurdu

• n11'i galiba Doğuş grubu gözden çıkardı. Aklıma başka mantıklı açıklama gelmiyor. HB ve Trendyol'a piyasayı bıraktılar. Kasım ayı n11 ayıydı bu sene hiç yoklar. Amazon zaten kendi kulvarında kısıtlı ürün gamıyla 3 senedir takılıyor öyle. GittiGidiyor var mı yok mu belli değil. Getir'in n11'i alma ya da ortak olma söylentileri vardı. Belki onlar ayağa kaldırabilir.

• Gecen sene bu zamanlari cok iyi hatırlıyorum 😞

• Forumseverler bu reklamlarla kulağımızı .iktikleri 11.11 kampanyalari nerde hangi sitelerde konulari geziyorum hic birinde damping ind diye kapis kapis satılan bisey yazilmamış ben bi yanlis bakıyorum 😦

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.