Şimdi Ara

n11 9-11 Kasım İndirimleri (Ayrıca Volkswagen İçerir) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
7
Favori
18.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam bilmediğimden soruyorum takip de ediyorum ama trendyol bu kadar efsane ne yaptı. Sanki tüm kampanyalar cacık artık bana mı öyle geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozetle bi kac bin olucuye surekli alt limitsiz cekler verdi hala onlarin kaymagini yiyor

• nerede o 0km araçlar

• N11 bitmiş dahada bakmaya gerek kalmamış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • N11 Bitmiş.

2GB internet için alışveriş yaptıracaklar.

Ölücüler ve 2GB internet.

n11 9-11 Kasım İndirimleri (Ayrıca Volkswagen İçerir) n11 9-11 Kasım İndirimleri (Ayrıca Volkswagen İçerir) 

• Vay be önceden 0 km araba satardı şimdi 2. El

N11 bitmez. Müşteri hizmetleri çok iyi. Ürün çeşitliliği çok fazla. Alt limitsiz kupon zaten yazılımcı ölücüler hariç kimse anlamıyordu. Kupon vs istemiyoruz indirim istiyoruz.

Hb bu konuda çok iyi.

Amazon GittiGidiyor çok gerilerde kaldı. ABD liler pek umursamıyor sanırım bizi.

Trendyol ürün çeşitliliği konusunda N11 ile yarışıyor. Aliexpress iyi destek sağlıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 Aralık ayını bekliyor kampanya yapmak için :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyegen01 -- 8 Kasım 2021; 13:4:27 >
  • Vay be üşüyoruz n11 reis

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt

Esas para ikinci el de. Sıfırı 450.000 olan aracı ikinci elde 550.000 e satarlarn11 9-11 Kasım İndirimleri (Ayrıca Volkswagen İçerir) 

• aracın tramerinde erp-yanma yazıyor. Bu ne olaki

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • RIP N11 11.11.2020 Sevilen bi abimizdi Trendyol bitirdi maalesef...

n11 9-11 Kasım İndirimleri (Ayrıca Volkswagen İçerir)

• Her sene bu site "11.11'de şu kadar çok bu kadar çok satış yaptık" diye reklam yapmıyor muydu? 11.11'i finanse edecek gücü kalmadı demek ki. Yazık, ülkenin hali 11.11'i de vurdu.

• Internetler haftalik aylik bari olsa araclar 2.el mi vay be 2018de 115bin tl yatirmistik akbanka alalim diye 111binden satilan golfleri artik sifir arac bile satamaz duruma gelmis 😦😖

Kupon satisi tik hizi bilgisi bile yok cok sessiz geçecek 11 kasim
    Kasimda n11 baskadir mazide kalacak 😞

Yazilimci deyip ortaligi bulandirip gitmeyin n11 guvenlik sistemi yok mu nasil olacak o yazilimla almak

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    https://www.milliyet.com.tr/egitim/erp-carpma-nedir-arac-sorgulamada-erp-ne-anlama-gelir-6490634

ERP expertiz raporu demektir. Araba yanmış sigortası satın almış tamir edilip satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhalif13 -- 8 Kasım 2021; 14:32:30 >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Kupon 3 saniye yaynda kalıyor. Normal kişi nasıl alıyor. Yazılım ile.

Geçen sene alt limitsiz limitli vb. bir sürü kupon aldım. Mobilden. Yazılım vb. bir şey de kullanmadım. Sadece zamanlama, telefon ve internet hızı en önemlisi de ödeme hızı oldu. Bu kullanan olmadığı anlamına tabii ki gelmiyor. Ama kullanılmadan da alınabiliyor.

• mexalon M kullanıcısına yanıt

E ben ne diyorum? Reklamlara ve devlet kademesindeki bürokratlara para gömdüler diyorum. Ondan bu kadar büyüdüler diyorum. Hangi efsane kampanyadan söz etmişim?

Basit bir muhasebe ofisiyiz, kimse yazılımcımfalan değil. 5 kişi denedik 2 yılda da sadece 1 kişi hiç kupon alamadı. Onda da 2 kez işcep kodu sms değil de uygulamadan yollamış bildirim gelmedi arkadaşa. Beceriksizliğiniz yüzünden yıllarca bok ata ata mis gibi kampanyayı bitirttiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 8 Kasım 2021; 15:5:57 >
  • Her güzel şey birgün biter zaten. Boş verin olmayanla değil olanla yetinmeyi bilmek öğrenmek lazım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.