Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceki yıllarda gördüğümüz üzere açıkcası sistem belirli kitleyi seçiyor bu belli.

Şans ile alakası yok, öyle olsa bir kere tıklattırırdı . Ama hiç uğraşma başkasına vereceğiz der gibi izin vermedi bile.

Şu ana kadar hiç büyük kupon alamadım belki 11 kasımda onlardan almaya izin verir.

• 33 lük kuponu mobilden garantipay ile alabildim. Aynı anda pc den 66 denedim ancak kupon çok ilgi görüyor mesajı çıktı

• bu kupon yoğun ilgi görüyor bir süre sonra tekrar deneyiniz dedi bitene kadar n11 Android uygulama,, alanlar web siteden mi aldınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockerboy-h kullanıcısına yanıt
    Pcden mi girmek gerekiyordu bana da bunu dedik lanet sistem baska yolu var ama l forumdaslar kendine sakliyor hep bencillikle kucuk hesapla bir yere gelinmez ama bunu da bilsin herkes 😕

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mobilden hiçbir şekilde aldırmadı ki. Büyük ilgi görüyor dedi dedi durdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt

Enpara 2 saniye bile sürmedi hemen kod yolladı

• onurtheking O kullanıcısına yanıt
    Bende aynen öyle aldım hocam

• geçmiş yıllardaki gibi sistem rastgele seçiyor kuponu vereceği kişileri tıklamayla alakası yok bom bok bir sistem

• Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar bu sene de... Sayaç bittiği an bastık ilgi görüyormuş yersen.

• yarın da olacak mi arkadaşlar

• Sistem random atıyor heralde. Kimine aldırıyor kimini yoğun ilgiyle postalıyor.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler onunla alırım artık. Hepsi var nedense elime iş bankası geldi rezil banka

• arkadaşlar sistem tamamen artık adam seçiyor ödeme sayfasına gidince belli bir saniye var o saniye içinde ödemeniz lazım 66 tlligi cok ugrastım alamadım ilgi görüyor dedi sepete atınca ödeme yaparsanız o sizin zaten :) sistem değişmiş.. geçen yıl son günde aynı sistem gelmişti..

66 lıgı alamadım 22 ligi alabildim..

• Saniye sektirmedim, herşey hazır bekliyordum ama nafile, birkaç salise benden hızlı olanlar varmış demek ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kupon satışı pc için ölmüştür N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) mobilde 1-2 saniye erken açılıyor.

• Bir tane 44 bir tane de 22 aldım. Keşke 66'lığı deneseydim o da rahat alınacak gibiydi.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Dostum ozele bi bak lutfen ilgi goruyor ekranini gecemedik bi soyleseniz ben kupon icin degil de arac almayi dusunuyorum orda taktik ise yarasin en azindan diye boşa para cikaracagim malum 😕

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.