Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Soğuk su iç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • townat34 T kullanıcısına yanıt
    Seneye kullanırsın artık, 23.50ye kadar neredeydin?

• radko kullanıcısına yanıt

aynısı bende oldu ,ekran görüntüsü almıştım canlı destekten bildirdim.talep açtılar bekliyorum.Tabi benim çekler 44 ve 22 lira.Covid muhabbetine o gün aksilik oldu ancak gece 11 de alabilirdim.Onda da ürünleri seç vs. derken sistem hata verdi.

• İadeden gelen 3750/375 çekim var.
    Çep telefonda da geçerli.
    Kullanmak isteyene yardımcı olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Telefon dün kargolandı.

• kobolardan ses yok. kargoya verilmemiş hayırlısı...

• quote:

Orijinalden alıntı: townat34

Merhaba arkadaşlar. 888 Tl'lik kuponum vardı. 11.11 de 23.50den sonra denedim ama kullanılmadi bi türlü. Sistem hata verdi. Başka başına gelan var mi. Canlı destek şikayet ettik ama sistem hatası aldığınız gözükmüyor dedi. Başka nereye şikayet edebilirim.

Aynısı bana da oldu son 5 dk kala ödemeyi yap dedim sistemi kapattılar sürekli hata verdi çekim silindi. Kaç sefer canlı desteğe yazdım, adamlar cevap vermeye tenezzül etmiyor. Salak saçma iş.

• 11.11 gece 23te aldıklarım dün sabah kargolandı, bu sabah teslim edildi, teşekkürler Blackspade

• Koboyu ne zaman kargolarsınız diye mesaj yolladım satıcıya. şöyle bir mesaj geldi

Merhaba,Siparişinizin iadesi alınmış olup,ücret iadesi için N11 ile görüşmenizi rica ederiz.Sevgiler

Bu tarz geri bildirim alan oldu mu

• quote:

Orijinalden alıntı: gozenir

Koboyu ne zaman kargolarsınız diye mesaj yolladım satıcıya. şöyle bir mesaj geldi

Merhaba,Siparişinizin iadesi alınmış olup,ücret iadesi için N11 ile görüşmenizi rica ederiz.Sevgiler

Bu tarz geri bildirim alan oldu mu

haydaaaaaaaaaaaaa

iade etmedik ki, ne yapılabilir bir şey yapılabilir mi?

• dOmi D kullanıcısına yanıt

valla bende bilmiyorum. beklemedeyim. ne olur ne olmaz diye siteden mesafeli satış sözleşmesini ve ön bilgilendirme formunu kaydettim pcye. onaylandı kısmının da ekran görüntüsünü aldım. yollamazlarsa hakem heyetine şikayet edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zaman_rölesi

Seneye kullanırsın artık, 23.50ye kadar neredeydin?

2 sene sonrada kullanabilir aslında şikayet ederse çözülür. 11 kasım 2023

• Güzel bir kampanya oldu .. ihtiyaçları aldık hep

• Son gün 1100 tl çek verilmişti11pro alacaktım vazgeçtim aslında 300 tl falan garanti bonusu bilsem alırdım yada iphone 11 alırdım vazgeçtim bugün araştırıyorum 10.5 altına hiç düşmemiş ben 10.2k çözecektim güzel ürünler vardı aslında denk düşmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: balomer

grundig gdf 6502 aldığınız model sanırım  bende onu aldım 1746 ya geldi siz baya iyi almışsınız :)

Evet aynı model henüz gelmedi ama güzel bir modele benziyor.

• Samsung biraz daha kargolamazsa hiç gerek kalmayacak kargolamasına. 11'inde Çarşamba verdiğim sipariş bari Cumartesi elimde olsun değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt limitsiz kuponla oluşturulan siparişlerin kısmi iptalinde kupon oransal olarak geri gelir değil mi arkadaşlar? Bu konuda deneyimi olan var mıdır? Almış olduğum bir ürün halen onaylanmadı, sanırım gönderilmeyecek.

• The Anonymous T kullanıcısına yanıt

Bencede aldığım telefona kargo için en geç 1 Aralık diyorlar fakat aynı ürünü şimdi alırsam 18 Kasımda kargoda yazıyor Samsung ne yapmak nereye varmak istemektedir anlamadım   siparişi iptal etsek geri kupon yüklenir mi acaba onay verdiler ama 1 Aralığa kadar kargo mu beklenir

• quote:

Orijinalden alıntı: redwhiteee

Telefon dün kargolandı.

hangi telefon?

• -lightning- kullanıcısına yanıt

Evet kısmi iade olur kuponunuz, sipariş kısmında yazıyordu eskiden satış sözleşmesinde, kontrol edin ne kadar geri iade olacak görebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.