Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben 230 TL bonusta kaldım, gözümden kaçan ekstra bir kampanyamı kaldı yoksa?

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

Bazı kişiye özel kampanyalar vardı onlardan dolayı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vincent5555 V kullanıcısına yanıt

gel göstersene mankurt. hem sana kemik mi attım.

Bu seneki 11.11 de yüz güldüren bonus kart oldu, tek alışverişte güzel kombo yaptık. Sepetimdeki ürünlerden birini iptal edecem ama kombolar iptal olacak, o yüzden ürün gelsin iade süresinin son zamanlarında iade edecem.

• Wilusa kullanıcısına yanıt
    Bonus affetmez puanı geri alır aklınızda bulunsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Hocam bildiğim kadarıyla yanlış bilmiyorsam iptal ederseniz bonuslar geri gider diye biliyorum

• liang kullanıcısına yanıt

Hocam kargodan alma veya geri gönder iade işlemi başlat magazayada söyle almayacağım diye ürün geri ellerine ulaşınca iptal ederler

• O oldu bu oldu bu yılın kralı yine n11 oldu benim için. Samsung M21 i kupon ile 2118tl aldım. Üstüne 205tl bonus ve 100tl n11 bonus verdi. Neredeyse telefon 1800 E geldi. Daha ne olsun. Ayrıca mı Band 5 i de 199tl aldım ki bu da güzel bir fiyat

• GTSoftwareEngineer kullanıcısına yanıt

Fatura yollayan çok az. Mail adresine atıyor

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

İade işlemi 30 kasımdan sonra olursa bonuslar iptal olmaz sanırım. Bu yüzden ürün elime geçsin, iade süresinin son günü (13. veya 14. günü) iade işlemi başlatıcam. Böyle olursa iadenin tamamlanması aralık ayını bulur ve bonuslar da yanmaz diye düşünüyorum.

Yinede bi mh sorun isterseniz ben iptal olur diye biliyorum yanlışım yoksa

• 55q95t televizyonu alacaktım. 1 ay boyunca 12.000 tl ye satılan tv indirim başlar başlamaz 15.000 TL oldu. Bu kadar da olmaz kardeşim. Aldığım en iyi ürün Galaxy s10+ oldu heralde, bonuslarlar falan 4300 e geldi. Bir de 444 tl alt limitsiz kupon almıstım, Xdrive Akdeniz oyuncu koltugu 1,300 Tl ye geldi, cok ucuz değil ama piyasada en uygunu 1,600 tl zaten.

Siz bilirsiniz. Benim 1 yıl önce verdikleri puanı aldılar. Bonusu harcasan bile borç olarak kaydeder kartına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepwake33 -- 12 Kasım 2020; 17:47:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • M21 ler haala kargoya verilmemiş. Pazartesine kadar bekletecek bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

O oldu bu oldu bu yılın kralı yine n11 oldu benim için. Samsung M21 i kupon ile 2118tl aldım. Üstüne 205tl bonus ve 100tl n11 bonus verdi. Neredeyse telefon 1800 E geldi. Daha ne olsun. Ayrıca mı Band 5 i de 199tl aldım ki bu da güzel bir fiyat

bu sene n11'i garanti bonus kurtardı yoksa bir halt yoktu bence hocam. Normal zamanda indirimde zaten o telefonu 2250-2300 küsür liralara bulabiliyorsunuz.

• Rdr2 orjinal haritalı kupali 110 TL aldım 1 günde geldi
    Sinyal güç artırıcı 111 kuponu ile 0 TL aldım oda tahmini 2 Aralık diyor acelemiz yok bedava sonuçta

• Sleepwake33 S kullanıcısına yanıt

Yuh artık, 1 sene önceki bonusun peşine düşüyorlarsa tam kan emici bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wilusa

İade işlemi 30 kasımdan sonra olursa bonuslar iptal olmaz sanırım. Bu yüzden ürün elime geçsin, iade süresinin son günü (13. veya 14. günü) iade işlemi başlatıcam. Böyle olursa iadenin tamamlanması aralık ayını bulur ve bonuslar da yanmaz diye düşünüyorum.

bankalar kek mi hocam?  

anında borç olarak yansıtırlar hesabına

100tl n11 bonus

Size özel 2400 harcamaya 50tl bonus

Online alışverişinize 80 TL

E ticaret sitesi 50 TL

Size özel 10tl

Toplam 290

bazıları 320 yapmış ama nasıl yaptılar bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

55q95t televizyonu alacaktım. 1 ay boyunca 12.000 tl ye satılan tv indirim başlar başlamaz 15.000 TL oldu. Bu kadar da olmaz kardeşim. Aldığım en iyi ürün Galaxy s10+ oldu heralde, bonuslarlar falan 4300 e geldi. Bir de 444 tl alt limitsiz kupon almıstım, Xdrive Akdeniz oyuncu koltugu 1,300 Tl ye geldi, cok ucuz değil ama piyasada en uygunu 1,600 tl zaten.

444 TL çeki nasıl aldınız hocam imkansız ya ben bıi çok kez denedim olmuyo bi püf noktası varmı

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.