Şimdi Ara

N11 11.11 Kampanyası (ilk mesaj güncel) (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.199
Cevap
121
Favori
604.841
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıllardır n11 den 11.11de çok iyi alışverişler yaptım firmayıda kötülemek istemiyorum ama bu sene ihtiyacım olan birkaç ürünü n11 den 222 tlye aldığım 444 tl kuponla aldım sonra baktımki trendyolun hesaplara bedava dağıttığı 300-100 cüzdan kuponuyla alsaydım nerdeyse aynı paraya geliyor. Yani o sabahları n11den kupon toplama telaşları falan bir fiyat araştırması yapıyorsunki farklı sitelerde de fırsatlar iyi. En azından benim ihtiyacım olan ürünlerde kullandığım 3-4 kuponda başıma gelen buydu. N11 in kesinlikle satıcı fiyat politikasını düzenlemesi lazım 100 liralık çekle iki gündür debeleniyorum ne alacağım diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yav he hee,. 300₺ kupon 3300 liralık alışverişleede geçerliymiş. Zaten ürünün fiyatı 3000₺ bile değilken tam bir kamdırmaca

• 11.11de 3800 TL Xiaomi Redmi Note 10 Lite Duos 128GB 8GB RAM - MOR renkli tel aldım.

Amoled ekran olduğu için vazgeçtim. Ürünü açmadan iade edeceğim. Bu fiyata almak isteyen arkadaşlar iletişim kurarsa direk ona gönderebilirim yoksa iade edeceğim.

Şuan 8GB versiyonu 4100+ üzerinde satılıyor

• Bu indirimler bana pek inandırıcı gelmedi. Bir kaç fiyatını bildiğim ürün daha bile pahalı. Uzunca süre fiyat takibi yapmadığım ürünü asla almam artık.

• senli27 S kullanıcısına yanıt

Neden vazgeçtiniz hocam? Ben de 6 gb versiyonunu 3650'ye aldım. 3800'ü kaçırdım 8 gb için. Redmi Note 8 pro'dan geçtim. IPS vs AMOLED farkı baya iyi geldi.

• Arkadaşlar n11 den 11.11 de
    kart kampanyası + kupon kampanyası ile televizyon alanlar aldıkları TV lerin kaça geldiğini yazabilirler mi?

İlgilendiğim birkaç model var. Karşılaştırma yapmış olurum.
    Samsung 50TU8000
    Samsung 50TU8500

Samsung 55TU8000
    Samsung 55TU8500
    Samsung 55Q70T

LG50UN74006
    LG50UN81006

LG55UN74006
    LG55UN81006
    LG55SM8000
    LG55Nano serisi

• oppo reno4 aldım 3620 tlye siyah renk ürün efsane akıyor kamerası efsane iphone 7 den geçtim tavsiye ederim

• Arkadaşlar 33₺lık altlimitsiz kuponla ürün almıştım. Ürünü iade etsem kuponu da geri yüklerler mi? Ürün kötü çıktı

• Kupon satışı kampanya şartlarının ekran goruntusu alabilen var mı? İade durumunda uyuşmazlık yaşanmaması adına şartları okuyalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Samsung 55Q70T aldım
    8500 dü 500 daha koyup 900 TL lik Çek kullandım fibabank ile ödediğimden puan kazanmadım ama 12 ye bölmüş oldum

• Xiaomi mi note 10 lite ile Huawei P30 Pro telefonları için aynı kılıf alsam sorun olur mu? Aşağıdaki spigen kılıfı P30 Pro için ama Note 10 Lite a uyumlu ise bunu alacağım. Kullanan var mıdır?

https://www.amazon.com.tr/dp/B07LCYNN8S/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabt1_izbSFb7MSYRX7

• maliokan kullanıcısına yanıt

AmoLED kırıldığında çok üzüyor ondan sanırım.

• MySun kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam ben de ilk defa test edeceğim Amoled i.

• gokaykac kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Umarım memnun kalırsınız. 70t 100hz bi cihaz. 60t ye göre daha mantıklı bence.
    5000-5500 liraya 55tu8000 , 55un74006 alırım.

Şayet olmazsa 7000-7500 arasına 55Q70T alma hedefim var. Bakalım hayırlısı artık.

• kaptan_tsubasa K kullanıcısına yanıt
    *Bu kampanyada zaten bir tek alt limitsiz kuponlar iş görüyor. O da kumar gibi resmen.
    *Tık hızında için 10 gün kupon toplamaya hiç gerek yok, 10 gün boyunca dağıttığı tüm kuponları daha fazla miktarda 11.11 günü de verdi.
    *Çoğu ürünü kuponsuz da benzer, yakın fiyata siyah etiketle veriyor.

Benim gözlemlerim bunlar. Asıl sıkıntı kesinlikle mağazalar. Bir ürünün vardır, satacağın kadar stok ayırır, fiyatını belirler satarsın, stoğunu bitirirsin. Daha stok bitmeden gün içinde üç beş kez fiyat aşağı fiyat yukarı. Bir alan pişman oluyor, bir almayan.

Fiyat yükseltme yasağı tamamen hayal mahsulü. N11 müşteri hizmetleri; mağazalara fiyat belirleme konusunda müdahale edemiyoruz dedi. Evet 11.11 günü yasak var ama bu yasak bazı mağazalarda geçerli değil diyor. Ne hikmetse en çok takip edilen ürünleri satan mağazalar heralde bunlar.

Mağazaya soruyorum 1 ay boyunca bu süpürge 2290₺ idi, neden şimdi 2459₺? Eurodolarewuegegw.. Eee kardeşim dolar 2 hafta önce neydi, o gün neydi? Geçeceksin o işleri... Aynı süpürgeyi Amazon ve Trendyol 11 Kasıma kadar 2140'a sattı. 11.11 kuponlarını bekleyip pişman olduk almadığımıza.

Velhasıl bu kampanya galericilere ve alt limitsiz konusunda şanslı (donanımlı) (ne şans ki her alt limitsiz kupondan alabilmiş) kişilere yarıyor. Normal kupon tayfasına bıraktığı kazanç piyasaya göre %5-10

Bundan sonraki yıllarda baş ağrıtmaması dileğiyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Alt limitsiz kuponla aldığım ürün hasarlı çıktı arkadaşlar iade edersem kuponum geri mi yükleniyor iptal mi oluyor?

• Class teacher C kullanıcısına yanıt
    Hocam 55Q70T benim de hedefimde olan bir TV. 7000-7500 bandına düşeceğine emin misiniz? Beklediğiniz bir zaman mı var.

• 123dfgh kullanıcısına yanıt
    Yükleniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam bilgi için.

• 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.