Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.354
Cevap
119
Favori
852.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -OFLU-

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Ben dün bunu aldım 39,90dandı. Kargo alıcı öder diyor ama yorumlara bakılırsa 3,5TL fln demiş satıcı.

https://urun.n11.com/hafiza-kartlari/samsung-32gb-microsd-evo-plus-hafiza-karti-mb-mc32gatr-P202761868

Piyasanın en iyi fiyatıydı gündemede hiç gelmedi takip ettiğim kadarıyla. Orijinal olmamasın şüphesindemidir acaba bilemedim ama aldık gitti bakalım 33TLlik altlimitsiz kuponla 10TL maliyetle 32GB samsung evo microsd almış olduk.

Bende 64 GB'i var Class 10'a U3 yazma.

Bende bunu aldım
    https://urun.n11.com/hafiza-kartlari/samsung-64gb-10060mbsn-evo-plus-microsdxc-uhs-1-u3-mb-mc64gat-P215979981

Kargo Ücreti 4,99 TL
    n11 İndirimi 3,24 TL
    Sepet İndirimi 77,00 TL
    Toplam Tutar 7,98 TL
    Kupon Fiyatı 1,00 TL
    Ödenen Tutar 8,98 TL

Bayağı uyguna geldi

Gelsin bakacağım kalitesine.

Crystal Disk Mark'ta 60/40 falan veriyor.

100/60 hic gormedim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Hocam hesaplarından bayağı alışveriş yapılmıştırda 50 bin biraz uçuk geldi

toptancıların 3-4 binlik telefonları iptal edilmeseydi 100-150 derdim. ki söylediğim 50 bin az bile
  • Cep telefonlarına taksit olmuyiorsa adamlar tek seferde sağlam para kaldırdılar demekki 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben dün bunu aldım 39,90dandı. Kargo alıcı öder diyor ama yorumlara bakılırsa 3,5TL fln demiş satıcı.

https://urun.n11.com/hafiza-kartlari/samsung-32gb-microsd-evo-plus-hafiza-karti-mb-mc32gatr-P202761868

Piyasanın en iyi fiyatıydı gündemede hiç gelmedi takip ettiğim kadarıyla. Orijinal olmamasın şüphesindemidir acaba bilemedim ama aldık gitti bakalım 33TLlik altlimitsiz kuponla 10TL maliyetle 32GB samsung evo microsd almış olduk.

Bende bunu aldım
    https://urun.n11.com/hafiza-kartlari/samsung-64gb-10060mbsn-evo-plus-microsdxc-uhs-1-u3-mb-mc64gat-P215979981

Kargo Ücreti 4,99 TL
    n11 İndirimi 3,24 TL
    Sepet İndirimi 77,00 TL
    Toplam Tutar 7,98 TL
    Kupon Fiyatı 1,00 TL
    Ödenen Tutar 8,98 TL

Bayağı uyguna geldi

Onu zaten göremezsin, onlar özel cihazlarla alınan son hızdır. U3 ün maximum yazma garantisi de 30mb dir, buna göre kartınızın sonuçları normal sayılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: emopi

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bu magazadan alisveris yapan oldumu

Hala siparis onaylanmadi

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem

Selam,
    Ben de dun aksam aksamın son saatleri ordan iphone 8 aldım. Hala onaylanmadı. Haftasonudur diye tahmin ediyorum.
    Birde orda bir ibare var, email adresini belirtmeyenlere fatura yollanmayacktır diye. Satın alırken herhangi bir email adresini bilgisi sormadı n11. Umarım ters bir durum olmaz.

sisteme kayıtlı adrese yollar bence faturayı benim düşüncem sipariş neden onaylanmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Reaver

Benimde 9 cihaz var onay bekleyen

iletişime geçtinizmi hiç satıcı ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakses

bu sene bebek bezi bebek ürünleri listeye bile girememiş çünkü fiyatları çok yukarılarda tuttular

Hepsini incelemedim ama Prima aktif Bebek 3 numara 25-26 kuruş 4 numarada 32-33 kuruş civarına geldi. 5-6 aylık stok yaptim. Bazı satıcılar dediğiniz gibi fiyatı yüksek tuttu.

• Benim sadece 2 ürünüm onay bekliyor gerisi onaylandı. Hatta üçünü kargoya bile verdiler :) Onaylanmayanlar da pazartesi günü onaylar diye düşünüyorum sonuçta bugün pazar düşüncesiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybilgin -- 12 Kasım 2017; 13:43:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende bunu aldım

Kargo Ücreti 4,99 TL
    n11 İndirimi 3,24 TL
    Sepet İndirimi 77,00 TL
    Toplam Tutar 7,98 TL
    Kupon Fiyatı 1,00 TL
    Ödenen Tutar 8,98 TL

Bayağı uyguna geldi

Onu zaten göremezsin, onlar özel cihazlarla alınan son hızdır. U3 ün maximum yazma garantisi de 30mb dir, buna göre kartınızın sonuçları normal sayılır.

Yani hocam vaad ettigi 4K video yazma zaten sorunsuz yapabiliyor

• arkadaşlar belki hatırlayan vardır 2013 olması lazım sağlam bi kampanya yapmıştı g3te gittigidiyor.Fakat sonra ortaya çıktı ki telefonlar şu hatalı meşhur seri 405 serisi. Ben de o kampanyadan alıp servisle akraba olmuştum tel benden çok serviste durmustu.Acaba bu Ankaracep te de böyle bir dümen olabilir mi?Yani s8lerin kronik hatalı bir serisi falan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

11 Kasım'dan önce kampanyaya katılan satıcıların fiyatları sabitleniyor.

konu sahibi siz olduğunuz için konunun gelecek senelere miras kalması amacıyla

ilk mesaja bu sene verilen

555TL/1111 TL ve 333TL/777TL efsane kuponlarını yazabilirseniz çok iyi olur.

ben geçen seneki konunun sahibi olarak onu başlığına 444/777 TL kuponunu yazmıştım.
    bu sene o kupondan daha iyilerini verdiler.
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Type c girişli kulaklıklar var veya dönüşüm aparatları var hocam onlara da bakın isterseniz, AliExpressten falan da getirtiyorlardı

• Kuruyemisler kargolanmis netten kuruyemis mi alinir hala dusunuyorum 🤔

Bakalim nasil cikicak

• quote:

Orijinalden alıntı: collumanatomicum

arkadaşlar belki hatırlayan vardır 2013 olması lazım sağlam bi kampanya yapmıştı g3te gittigidiyor.Fakat sonra ortaya çıktı ki telefonlar şu hatalı meşhur seri 405 serisi. Ben de o kampanyadan alıp servisle akraba olmuştum tel benden çok serviste durmustu.Acaba bu Ankaracep te de böyle bir dümen olabilir mi?Yani s8lerin kronik hatalı bir serisi falan var mı

2 ay oldu ankaracepten aldim.Suanda sorunlu bir seri yok S8 de.

• quote:

Kuruyemisler kargolanmis netten kuruyemis mi alinir hala dusunuyorum 🤔

Bakalim nasil cikicak

Ekmek satsalar onu bile alırım kuponla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Bakalim nasil cikicak

Yok artık, gelene kadar bayatlar, bayat ekmeği yarı fiyatınsa satıyorlar zaten. kupon kullanmadan çoğu fırından alabilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

Bakalim nasil cikicak

Yok artık, gelene kadar bayatlar, bayat ekmeği yarı fiyatınsa satıyorlar zaten. kupon kullanmadan çoğu fırından alabilirsin.

diş macununu internetten alan insanız hocam x markanın televizyonu çarşıda dükkanda 1000 TL , n11 veya diğer sitelerde 600 TL'den satılıyor..siz olsanız hangisini alırdınız ? ekmek 1.25 TL , nette 50 kuruştan satsalar almaz mısınız bence alınır

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bakalim nasil cikicak

diş macununu internetten alan insanız hocam x markanın televizyonu çarşıda dükkanda 1000 TL , n11 veya diğer sitelerde 600 TL'den satılıyor..siz olsanız hangisini alırdınız ? ekmek 1.25 TL , nette 50 kuruştan satsalar almaz mısınız bence alınır

Ekmekle diş macunu çok farklı şeyler, fiyat farkına gelirsek onda da haklısınız. Netten indirimsiz 50tl ye aldığım mama sandalyesi ilçemizdeki bir mağazada 120den satılıyor.

Ama ekmek farklı birşey, ben almam. Ama ödeme olarak yapılıp fırından alınabiliyorsa o olur tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

11 Kasım'dan önce kampanyaya katılan satıcıların fiyatları sabitleniyor.

konu sahibi siz olduğunuz için konunun gelecek senelere miras kalması amacıyla

ilk mesaja bu sene verilen

555TL/1111 TL ve 333TL/777TL efsane kuponlarını yazabilirseniz çok iyi olur.

ben geçen seneki konunun sahibi olarak onu başlığına 444/777 TL kuponunu yazmıştım.
    bu sene o kupondan daha iyilerini verdiler.

555/1111 tl'lik kupon efsane ötesi birşeydi , anlatılmaz yaşanır derler ya öyle

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bakalim nasil cikicak

Ekmekle diş macunu çok farklı şeyler, fiyat farkına gelirsek onda da haklısınız. Netten indirimsiz 50tl ye aldığım mama sandalyesi ilçemizdeki bir mağazada 120den satılıyor.

Ama ekmek farklı birşey, ben almam. Ama ödeme olarak yapılıp fırından alınabiliyorsa o olur tabi.

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.