Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (502. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.490
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cannicus

quote:

Orijinalden alıntı: kyoshocu

quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

11 Kasım'dan önce kampanyaya katılan satıcıların fiyatları sabitleniyor.

konu sahibi siz olduğunuz için konunun gelecek senelere miras kalması amacıyla

ilk mesaja bu sene verilen

555TL/1111 TL ve 333TL/777TL efsane kuponlarını yazabilirseniz çok iyi olur.

ben geçen seneki konunun sahibi olarak onu başlığına 444/777 TL kuponunu yazmıştım.
    bu sene o kupondan daha iyilerini verdiler.

555/1111 tl'lik kupon efsane ötesi birşeydi , anlatılmaz yaşanır derler ya öyle

Efsane olan 333/777 idi,

1111 oranı %50 iken 777 oranı %57 dir.
  • Benimde aldığım telefon onaylanmadı,umarım bir aksilik çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek ve en büyük üzüntüm dün verilen alt limitsiz kuponlar daha ben limit var mı diye bakarken ödeme anında tükendi dedi. Keşke bir kez daha yapsalardı onu. O zaman efsane olurdu. Bütün gün siteye girdik çıktık. Adamlar işi biliyor. İşin garibi hepsiburada falan bu topa girmedi. İhtiyaçları yok demek ki.

• Arkadaslar islemi iptal olup kupon suresi uzatilan varsa 300 400 civarinda kupon lazim son anda yetisip alamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: neyalansoyliyim

quote:

Orijinalden alıntı: Veterozer

Şuan 4250 tlye geliyor 400tllik kuponla, kararsızım hala alsam mı diye

4500 e almıştım evet onu iptal ettim ve günün son dakikalarında 4250 ye tekrar aldım :) 4250 tl ye 55xe8505 ve 1500 tl ye pst pro ve ekstra dualshock 4 ve 108 liraya da fifa 18 :) inşallah evime gidince fotoğraf atarım :)

Hayırlı olsun, zevkle oynayın izleyin inş

• Telefonun bugün bozulacağı tuttu, işlemi bittikten sonra 275 ya da 350 lik kuponunu hayrına kullandırabilecek var mı

• Satici diyor stok yok.

Siparisinizi iptal edebilirsiniz altlimitsiz cek iptal edicem cek yuklenir herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    yüklenmiyorsa kargo süresinin geçmesini bekleyin, geçen sene gelmişti. bu sene altlimitsiz şartlarında kendi iptal ve iade de yazıyordu.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerine sormadan bir şey yapmayın

• Bulaşık deterjanı aldim ama adres hatalı olmus, mesaj attim dogru adresi, adam diyorki abi binlerce sipariş geldi zor duzeltiriz.

BİNLERCE SIPARIŞ DÜŞÜNSENİZE KÂRI.

N11 yarin birgün yayınlar istatistikleri. Ciro rekoru 500 milyon tl yi aşmıştır bence.

• Beyler onaylanmayan tum siparisleriniz pazartesi gunu onaylanir eger pazartesi gunu onaylanmazsa korkun derim.

• ozas kullanıcısına yanıt
    https://www.n11.com/kampanyalar/ugurlu-gun

140 milyonmuş toplam işlem hacmi.

Hedef kaçtı, 30 milyon dolar mı? Bazı arkadaşlar hayatta tutturamazlar diyordu. Üzerine bile çıkılmış. Fiyatlar çok arttı diye ağlayanlar vardı. Yine piyasadan çok uyguna yüzlerce farklı ürün satıldı. Bilhassa telefonda güzel fiyatlar yakalandı. Böylesi zor denk gelir yakın zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VTS* -- 12 Kasım 2017; 15:37:15 >
  • 1000/150 kuponu kullandığım alışverişi aynı gün kargolandığı için iptal ettim, satıcı da kargoladığı için kargo daha çıkmadan gidip ürünü kargodan alıp iptal etti gibi ama daha onaylamadı acaba iade yi onayladığı vakit kupon geri yatar mı?
  • VTS* kullanıcısına yanıt
    Vay be ilk dakikalarda arabalar bitmiş resmen:)

Acun n11 e ortakmi ne geziyor orda:)

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Düzeltme : Ben yanlış anlamışım , indirim oranlarından bahsediliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 12 Kasım 2017; 16:12:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awareness

yüklenmiyorsa kargo süresinin geçmesini bekleyin, geçen sene gelmişti. bu sene altlimitsiz şartlarında kendi iptal ve iade de yazıyordu.

Kendisi iptal etsin neyse yazayimde yine mh ile gorusurum yarin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde iphone 8 aldık sanırım alınabilecek en uygun fiyat buydu bonus kartım olsa -75 daha gömerdik ama enparayız

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem
  • Bu işin içinden de Acun' un çıkması hiç hoşuma gitmedi. Bir şeyden de eksik ol kardeşim. Şahenk le tv8 e ortak değiller miydi bunlar? N11 ne alaka

Edithttps://m.n11.com/kampanyalar/11-11-de-neler-yasandi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhtar -- 12 Kasım 2017; 16:38:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

Telefonun bugün bozulacağı tuttu, işlemi bittikten sonra 275 ya da 350 lik kuponunu hayrına kullandırabilecek var mı

katlanan kuponlardan bahsediyorsan telefonda geçmiyor hocam.
  • 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.