Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.354
Cevap
119
Favori
852.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kim 1 den fazla kupon alıyor ve diğerlerinin hakkını yiyorsa Allah onların belasını versin inşallah
  • Arkadaşlar bugünkü kupon satışından 1 kez kupon alan kişi,
    aynı kredi kartıyla yarın tekrar kupon satın alabiliyor mu?
  • N111 SENİN TAAAAAAAA.
  • Kupon mupon hikaye... Mağazalar zam yaptığı ve yaptırım yapılmadığı sürece N11 için win win söz konusu yerse...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• N11 çalışanları alıyor bu altlimitsizleri ya da böyle kuponlar 1-2 tane göstermelik veriliyor.Buraya yorum yapanlar dahi onlardan.Ama yazan sayıda verildiğine inanmak imkansız alınmıyor 100 mb internetle bağlanıyorum her şey son hız ama ödeme alınamadı oluyor.Kendileri çalıp kendileri oynuyor.Yarın da öyle olsun madem
  • arkadaşlar n11 sepetimdeki ürünlere hokus pokus kupunu tanımlamış, bu kopunu 11.11 kupunları ile bereber kullanabilir miyim acaba?

• 11.11' e özel 75TL ve Üzeri 11TL İndirim Kuponu ücretsiz
    11.11 Tık Hızı 150 TL ve üzeri %11 Kupon 150,00 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.Maksimum indirim tutarı 150,00 TL’dir. 10 tl
    11.11 Tık Hızı 2500 TL ve üzeri 250 TL Kupon 25 tl
    11.11 Tık Hızı 480 TL ve üzeri 60 TL Kupon 5 tl
    11.11 Cep Telefonu,Akıllı Saat,Bilgisayar,TV&Ses Sistemi,Fotoğraf&Kamera,Video Oyun&Konsol,Beyaz Eşya 150TL İndirim Kuponu 2.000,00 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir. 15 tl

• gsm dunyasi magazindan telefon siparis veren oldu mu arkadaslar :? kargoya verilmemis hala siparisim ./

• 75/15 olupta kullanmayacak olan varsa kullanabilirim..
  • Elinde 480 tl üzerinde kullanabilceğim 60tl veya daha yüksek indirimli kupon varsa bilmiyorum kullanmayacak verebilecek olan varsa ücretsiz çok sevinirim.
    Not:elektronikte kullanmak istiyorum kuponu
    Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertt_03

Elinde 480 tl üzerinde kullanabilceğim 60tl veya daha yüksek indirimli kupon varsa bilmiyorum kullanmayacak verebilecek olan varsa ücretsiz çok sevinirim.
    Not:elektronikte kullanmak istiyorum kuponu
    Şimdiden teşekkürler
    https://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-kuponlar
  • Alarm kurdum saat 9 icin su an 9.08 hala kuponu bekleyin diyor. Neden boyle oluyor telefonda saar farki falanmi var

• 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.