Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.354
Cevap
119
Favori
852.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man Down

Kuponlar, Altın & Gümüş, Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış; Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

neresi kötü hocam, telefon alınamıyor mu mesela?

bunlarda geçerli sanıyordum sonunu yanlış okumuşum ah kaçırırmıydım yoksa

• saniyesinde masterpassdan ödüyodum 3d mesaj geldi girdim şifreyi yok stok bitti dedi. diğerlerine geçene kadar 1.5 dakkada bitti. böle mantıksızlıkmı olur ya. sepete atana 3d şifre gelene ayırmışsındır demekki. neyi bitti . koskoca 1 ayda 1 kere kapamadım. ayrıca bu mesajı yazarken 555tl harcamna yapılmıştır mesajı geldi. 1 dk sonra 555tl iptal edildi diyor . karttan çekilmiş iade olmuş bu ne amk.. !!
  • 200'e 100 alabildim. Şoktayım
  • 500'ü aldım ya elim ayağım titriyor yeminle heyecandan, belki 1111'i de alabilirdim ama açgözlülük yapmadım ilk 500'i denedim, bonuspay ile aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500lük kaptık bi tane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahhh ahhh

Dun satin alanlar bugun alamadi.benim gibi.

250/500 tam benlikti. Keske baska hesaptan alsaydim.hic aklima gelmedi. Seneye artik napalim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu süpermarketim bu ürünü indirimli alırsınız diyip fiyat söylüyor sepete ekliyoruyz düşmüyor.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Alınıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanlar HANGİ ÖDEME YÖNTEMİYLE ALDİ ?
  • BKM bayağı kişiyi yaktı sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

arkadaşlar ödemeyi yaptık kupon bitti hatası verdi.Para çekildi ne yapacağız

Bende de aynısı oldu. işlem gerçekleştirildi diye mesaj geldi, tükendi diye uyardı. mobil şubeye baktım işlem görülmüyor. Anında geri çektiler sanırım :/
  • Bu bir dramdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 11 Kasım 2017; 14:11:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    alabilseydim xiaomi telefon alacaktım. kısmet değilmiş.
  • 10 saniye içinde bilgileri girecesin, o telefon kodu gelecek, kodu okuyup sisteme girecekler ve alacaklar. 1000 kişi yapacak ve binlerce kişinin abandığı n11 yavaşlamayacak bile. Yersen!
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Vakıfbank Allah binbir türlü belanı versin, kod göndermedi, işlem yapamadım.

YK de aynı naneyi yedi :(
  • dün 333/777

bugün 250/500

dünkü daha efsane idi ama bu da fena değil.

ayrıca bugün için hayatta kupon satmazlar demiştim, bana lafımı yedirdi n11.

teşekkürler n11,

teşekkürler masterpass
  • Bkmexpress parayı çekti ama kod gelmedi n11'den. yapabileceğim bir şey var mı arkadaşlar?
  • 1111 KUPONUNU SATIN ALDIM.
    PARA ÇEKİLDİ. HESABIMA YÜKLENMEDİ.
    NE BU REZALET YAHU.
    PARA GERİ YÜKLENMİŞ ALIŞVERİŞTEN SOĞUDUM SİNİRDEN ELİM AYAĞIM TİTRİYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonidas26 -- 11 Kasım 2017; 14:9:36 >
  • pc de hata almayan şanslı
  • Dün 777 bugün 1111 alabildim. Masterpass sağolsun.
  • 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.