Şimdi Ara

N11- 11.11 Kampanyası Başladı - Ana Konu- Kupon Satışı-Tık Hız-Kuponmatik- İstek Listem (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.355
Cevap
119
Favori
852.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • max0007 M kullanıcısına yanıt
    masterpass tek tıkla satın alıyor sanırım. kredi kartını kayıt etmenin avantajı böyle anlarda yaşanıyor sanırım.
  • bugün tekrar olur mu kupon satışı?
  • arkadaşlar 1111 liralık kuponunu en uygun şekilde kullanabileceğim telefon önerisi olan var mı? 1500 tl ye kadar hepsi olabilir.
  • 300 lüğü aldım diğerlerinde hata verdi
  • yalan dolan. arkadaş bari tıklama sırasına göre olsa. yazılım yazsan bile bkm ye tıkladığında 30 sn bekletiyor o anda ödeme şansın yok kupon bitti diyor. bu ne saçmalık

bugün başka alt limitsiz kupon gelir mi beyler??? ona göre alışveriş yapayım
  • Ya bu yeni kuponlar saat kaçta açıldı? Haberim yoktu. 500/250 almayı isterdim.
  • ben de 300'lüğe yöneldim , diğerleri kalmaz diye. aldıktan sonra da bir an kafa durdu.. 300 'lük kupon aldım 150 ödedim, sonra alışveriş yaparken 300 liralık ürün alıp yine 150 ödeyeceğim ... ulan dedim yoksa n11 bizi kumpasa mu düşürdü... 300 liralık ürün alacağım ama yine 300 ödeyeceğim ... nasıl oluyor falan derken, kuponun alt limitsiz olduğunu hatırlayıp derin bir nefes aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 11 Kasım 2017; 14:12:35 >

• beyler 1.111 tl aldım ama nasıl kullanıcaz sepette kullanamıyorum
  • Bugün tekrar 1111 kupon satışı olur mu?

• 200'lük aldim ama niye aldim bilmiyorum. 200 e tek parca ne aliyim ben simdi ihtiyacim da yok.

• 500/250 kaptım.İkinciyi telefondan denerken hata verdi
  • 15 dakka önce müşteri geldi apar topar verdim gönderdim elim ayağım titriyo gidiyodu 250 tl havadan :D
  • larenuf kullanıcısına yanıt
    Hocam enpara da çekmiş sonra hemen iade etmiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Bu ne yahu daha önce yararlandınız diye yüklemedi :(

Bana da oldu hocam. Dun 777ligi aldim bugun 500lugu vermedi. Sok oldum ekranda. Yoksa kupon bende idi.

al bendende o kadar.
  • 500/250

• 1111 için 3d girdim telefona 555 tl harcama yapıldı mesajı geldi ama ne kupon var ne çekilen bir para nasıl iş anlamadım
  • Sistem bi dondu kuponlar açılır açılmaz baya vakit kaybettim alamayacam sanıyordum bide bkm çok yavaşlamıştı parayı çekti hata verdi birşeyler oldu sonra baktım kupon gelmiş 1111'lik te olabilirdi ama onda alamayabilirdim 500'lüğü alayım dedim güzel oldu.
  • Ben alamadım ama burdan alabilenler olmuş ona sevindim.

• Mobilden ne olduğunu anlayana kadar 😔

• 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.