Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mbeg44

Satışlar o kadar berbat ki satış rakamları bile verilmedi
    Seneye artık millet senle uğraşmaz @n11 Hele bide amazon black friday de ortalığı kavurursa tamamdır.
    Çok övdüğünüz amazonuda bi görelim bakalım. İyi olursa ordanda ufak tefek alırız. N11 indirimlerinin yanına yaklaşan bile olcanı zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle geçti 11.11 ve 11.11 neler aldınız konusuna yazdım gönderilemedi, buraya ekleyeyim.

N11'den 500, 502, 503 ve 504 hataları,
    Amazon'dan bir iki mutfak eşyası,
    Trendyol'dan birkaç parça kıyafet,
    GG'den birkaç süpermarket ürünü aldık ve 11.11'i uykusuz geçirdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan_48

Çok övdüğünüz amazonuda bi görelim bakalım. İyi olursa ordanda ufak tefek alırız. N11 indirimlerinin yanına yaklaşan bile olcanı zannetmiyorum.

Alıntıları Göster
    Ben amazonu övmedim ama umarım yapar da seneye n11 gününü görür. hatta n11 in daha sağlam indirim yapacağını bekliyordum.
    Alt limitsizi olmayanlar için bazı ürünler hariç çok kötüydü.
    Allahtan 500+333+111+77+33+15 alt limitsizim vardı.
  • şikayetleri pek sallamıyorlar.

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben telefona geçtikten sonra sorun yaşamadım dönüyo dönüyo sonuca ulaştırıyodu. Tek tek tüm sepetleri çay eşliğinde tamamladım . Hatta saat 23:14 'te alamıyoruz nolcak şimdi diye yazmıştım pc başındayken :) sıkıntının pcden kaynaklandığı anlaşıldı. En sonki sepeti 23:54 te aldım.

• mağazalar kargoları bırakıp gidiyor yığıyor, paket üstünde kendi faturaları bilgileri falan var. kargo şubesi de akşam 6-7 de sisteme giriyor.
  • bu dönemde n11 sitesine 1 kere bile giriş yapmayı denemedim.

• kampanya güzeldi, biraz araştırıp ürünleri bulmak zor olmuyor. böyle zamanlarda alınacaklar önceden belirlenip kuponlara göre liste oluşturunca sepete ekleyip alınıyor. Biraz zaman almış olabilir, ama kimse taş atıp ta 100-200-500 indirim almadı.

İnsanlarımız doyumsuz, alışveriş yapana kadar 10 defa bağlantı koptu şikayetleri var. Almak zorunda değil kimse, size zorla alın demiyorlar, almazsınız olur biter.
  • Şaka gibi dün siparişini verdiğim bebek bezleri geldi...

• yoğunluktan site çökmüş, halen ürün satılmadı, yok bir sürü ürün kaldı, yok satış verilerini açıklayamıyorlar... konuşup duruyorsunuz.

şahsen uzun süre beklediğim yazıcyı, orjinal mürkkebi ve orjinal garanti ile en uygun fiyata aldım.

ürün: hp 415 yazıcı 755 lira dan kuponla 700 liraya aldım.

not: teknosa medimarkta 1100 lira internet sitelerde 780-900 arası
  • bir forumdaşın yazdıkları aklıma geldi:

" çöp, kokuşmuş, lağım, foseptik .. "

nEonbir bitmiş!
  • oguzhan_48 O kullanıcısına yanıt
    Valla ben çok umutluyum amazon'dan. Note 9 almak için n11'de sıraya girenler birden amazon'a kaydı, amazonda "büyük indirim günü" olmamasına rağmen. Bu yıl geçen seneye göre daha az indirim vardı (elektronik ve giyim kategorisinde, diğerlerini pek bilmiyorum). Ama geçen yıla göre bir farkı vardı o da banka kampanyaları. 11.11'i daha iyi kampanyalar ile daha avantajlı yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: doer

5 sn çok olmuş normal bi sitede yapsan ban yiyebilirdin.

Alıntıları Göster
    Birçok kişi bunu elle yapıyordu. benimki otomatik oluyordu.

Satış olursa anında bilgi almak için öyle ayarlıydı.

Şuanda bile ayarlı, 5 dakikada bir kontrol ediyor, olası bir telafi kampanyası olursa diye. ( Olmazda , ya olursa diye)
  • Dün alt limitsiz kupon satışı yapıldı mı ?

Amazon'un olması ufak ufak ısırıklar atması, n11'in seneye daha iyi hazırlanması için iyi oldu.

Şimdi Amazon'u ringde görme zamanı ama hiç öyle bir hava olacağını zannetmiyorum, ülkeme giren firmaların kupon saçmaları lazım ki, popülaritesi olsun, gözde olsun.

Buradaki çoğu insan bende dahil, kargo ücreti olmasın, azıcık pahalı yada aynı fiyata da gelse kupon kullanarak, banka kampanyalarını vs. hesaba katarak en uyguna gelecek, getirecek şekilde alışveriş yapar.

Buradakilerin hobisi bu, zihinlerini bu şekilde zinde tutuyorlar, hele birde fiyat hatası vs. benzeri durumlar da oldu mu, o biçim adrenalin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirkul20

yoğunluktan site çökmüş, halen ürün satılmadı, yok bir sürü ürün kaldı, yok satış verilerini açıklayamıyorlar... konuşup duruyorsunuz.

şahsen uzun süre beklediğim yazıcyı, orjinal mürkkebi ve orjinal garanti ile en uygun fiyata aldım.

ürün: hp 415 yazıcı 755 lira dan kuponla 700 liraya aldım.

not: teknosa medimarkta 1100 lira internet sitelerde 780-900 arası
    Çok uygun almışsın gerçekten bayılacammm

Sadece akakceye hp415 yazdım sen uğraşma linki de atayım buraya.

https://www.akakce.com/murekkep-puskurtmeli-yazici/en-ucuz-hp-inkjet-415-cok-fonskiyonlu-tankli-yazici-fiyati,210527600.html
    Şu anda gördüğün gibi 640 liralara var. Hatta daha da uyguna gelir gg çek teb bkm vs. Kar ettiğinizi sanıyorsunuz n11 kandırmış sizi

• PS4 oyunlarini almadigima pisman oldum ya fiyatları artmis.

• Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 4 lt Dizel Motor Yağı 71 lira (bana göre bedava fiyat)

Esime Mi A2 lite 32 gb aldım. 1175 lira (1300 e 130 limitli çek) piyasanin altında daha düşük fiyat görmedim

Anneme 2 aydır VESTEL CM 8710 A+++ Çamaşır Makinesi bakiyordum bayide peşine 1900 altı indirememistim. fiyatı 1490 alti bilindik siteler (n11 hepsiburada) goremedim onuda kuponla 1500 150 kuponla 1350 e garanti pay kullanarak aldim 75 tl garanti n11 bonus 25 tl de beyaz eşya kampanyasından geliyor toplamda 100 bonusla 1250 benim ihtiyaclarimi karsiladi fenada gecirmemis oldum

• ciro ne kadar?
    belli oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam araba isini naptiniz denediniz mi hic
    merhaba, 0 araba almam için yarı fiyatı gibi bir indirim olursa alırdım, okadar indirimde yoktu,

2.el araba tercih ediyorum,

vergisi düşük, test edip alırsın sürpriz sorun yok

trafik ve sokağa attığın servet arabadır,

1990 ve üzeri arabalar yaklaşık aynı teknoloji

• GlamourSS kullanıcısına yanıt
    Boş işler bence, milletin dün kuponla çekle 1700 e, n11 den almaya kastığı asus max proyu, Amazon dün çeksiz,kuponsuz 1572 ye verdi,ötesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 12 Kasım 2018; 12:3:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.