Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (479. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürat kargo da pazar günü açık olduğu için havasını attı ama kargolar hala gönderilen şubede, hiçbir hareket yok. Ben bugün gelir diye umuyordum ama malesef..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes yazmış biz de yazalım şeklimiz olsun

Alınan 1301 TL
    Ödenen 324 TL

Tabi ki alt limitsiz 444 ve 100 lük kuponlar sayesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fblimelih

Dün sepeti tamamlamak için 0.75 TL lik ürün ekledim sepete siparişi verdikten sonra bu ürünü iptal ettim. Telafi kuponu yüklemişlerdi.
    Hocam senin kullandığın kupon da bu muydu ? Ben alt limitsiz kupon kullandığım için onun telafi kuponu nasıl olur bilemiyorum. Bu arada az önce online chat den başka biriyle konuştum. O da tutar tekrar kupon olarak yüklenir dedi. Ama hiç güven vermiyorlar nedense

• akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Ben 100 e 22 kullanmıştım. Telafi kuponunun geçerlilik süresine dikkat etmek lazım.
    iade de bile kupon geri yüklenir ibaresi vardı iptalde de aynı şekilde. yok inanmıyorsanız, satıcıyla iletişime geçip kargo süresinin geçmesini bekleyin öyle iptal edin. geçen sene süresinde kargolanmayan ürünü iptal etmiş ve kupon tanımlanmıştı. ama iptal/iadelerde kupon geri gelmesi lazım açıklamada öyle yazıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 12 Kasım 2018; 10:11:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doer

iade de bile kupon geri yüklenir ibaresi vardı iptalde de aynı şekilde. yok inanmıyorsanız, satıcıyla iletişime geçip kargo süresinin geçmesini bekleyin öyle iptal edin. geçen sene süresinde kargolanmayan ürünü iptal etmiş ve kupon tanımlanmıştı. ama iptal/iadelerde kupon geri gelmesi lazım açıklamada öyle yazıyordu.
    Satıcı ile iletişime geçip almış olduğum ürünü iptal etmesini talep ettim. Onun vereceği cevaba göre hareket edeceğim. Eğer iptal etmek istemezse ben risk alıp o sipariş içerisinde yer alan ürünü kendim iptal edeceğim, umarım iptal ettiğim ürünün tutarı kadar alt limitsiz kupon tekrar yüklenir.
    Keza 2 farklı müşteri temsilcisi ile ilgili ekran görüntüsünü kaydettim. Her ikisi de iptal olan tutar kadar kupon tekrar yükleriz dediler.
    Ancak önceki senelerde iptal işlemini kendimiz yaparsak, kupon tekrar yüklenmiyor diye hatırlıyorum O nedenle tereddütlü hareket ediyorum

• Her sene olduğu gibi bu senede taa konunun en başından beri yok fiyat artacak yok çöp yok şu bu bir sürü yazan oldu dün aldığım ürünlerin hepsi geçen ayki fiyatları ile hatta bazıları daha düşük fiyatlara satışa sunuldu. Altlimitsiz ve limitli çekler ile piyasa fiyatının çok altına pek çok ürün satın aldım. Herkes amazon ile kıyaslıyor, evet amazonda belli başlı ürünlerde güzel indirimler oluyor sadece telefon fiyatı kıyaslanıyor fakat bizim gibi pek çok ürün çeşidinden alan kişilere hitap etmiyor. Her şekilde N11'e her sene yaptığı bu uygulama bütçemizi bir nebze rahatlatıyor, umarım her sene devam eder
  • alınan : 8623
    ödenen : 321
  • kupon kullanamayan arkadaslar nn gerekli kontroller yapılıp size dönüş yapılacaktır dedi. mağdur etmeyecez tadında vs.

çok ümitli değilim ama baskı yaparsak n11 e en azondan parayla satın alına kuponlar tekrar gelebilir.

• orislevin kullanıcısına yanıt
    Hocam Amazon normalde bu fiyatlaraysa. Black fridayde çok büyük indirim olur gibi geliyor ondan ben alışveriş yapmadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • devilcry kullanıcısına yanıt
    Ben yazdım zaten hem 24 saat boyunca müşteriyi binbir zorlukla mücadele ettireceksin, bir sürü kupon kullanamadan kalacak, hem de "hiç bir şey olmamış gibi" kenara çekileceksin, böyle bir şey olamaz. Ben kuponları 24 saat uzatırlar diye bekliyordum yapmadılar, şimdi telafi kuponları yüklerler diye bekliyorum ama maalesef işe yaramayacak, Çünkü sepetlere gelen zammı kuponların karşılaması mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

alınan : 8623
    ödenen : 321
    İMKANSIZ..sanırım hatalı yazdınız...623 alınan 321 ödenen olacak..)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Bende eklenti vardı tarama yapıyordu 5 saniyede bir, satış ekranına ayarlıydı. Dakikada 10 kez yenileme yapıyordu. Ama o kadar bi yük bindirmez, sonuçta o sayfa boş bi sayfaydı.

Alıntıları Göster
    5 sn çok olmuş normal bi sitede yapsan ban yiyebilirdin.
  • 15 adet kuponvardı, kullanamadık ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emaka -- 12 Kasım 2018; 10:41:17 >
  • Alınan_____906 TL

Harcanan _275

• quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

Her sene olduğu gibi bu senede taa konunun en başından beri yok fiyat artacak yok çöp yok şu bu bir sürü yazan oldu dün aldığım ürünlerin hepsi geçen ayki fiyatları ile hatta bazıları daha düşük fiyatlara satışa sunuldu. Altlimitsiz ve limitli çekler ile piyasa fiyatının çok altına pek çok ürün satın aldım. Herkes amazon ile kıyaslıyor, evet amazonda belli başlı ürünlerde güzel indirimler oluyor sadece telefon fiyatı kıyaslanıyor fakat bizim gibi pek çok ürün çeşidinden alan kişilere hitap etmiyor. Her şekilde N11'e her sene yaptığı bu uygulama bütçemizi bir nebze rahatlatıyor, umarım her sene devam eder
    Kesinlikle katılıyorum kardeşim. Hem aldıklarım hep incelediklerim arasında gercekten uygun fiyatlı ürünler vardı. Ama alışveriş konusunda çok sıkıntı yaşandı. Kuponu kullanamayanlar,mükerrer ödeme yapanlar, sitenin kitlenmesi derken epey bir sıkıntı yaşandı. Insanlar o konuda çok haklı. N11 bu konuda önlemini almalıydı.

• Satışlar o kadar berbat ki satış rakamları bile verilmedi
    Seneye artık millet senle uğraşmaz @n11 Hele bide amazon black friday de ortalığı kavurursa tamamdır.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    sistem arızalarına uzmanlarımız anında müdahale etti demezler mi bir de.

Benim alacağım ürünlerde fiyat sabit neredeyse , oöyüzden iade ederseler kaybım olmayacak.

bu sene n11 batırdı resmen , o kadar insana gereksiz mesai yaptırdı.

çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 13 Kasım 2018; 16:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1155

Kesinlikle katılıyorum kardeşim. Hem aldıklarım hep incelediklerim arasında gercekten uygun fiyatlı ürünler vardı. Ama alışveriş konusunda çok sıkıntı yaşandı. Kuponu kullanamayanlar,mükerrer ödeme yapanlar, sitenin kitlenmesi derken epey bir sıkıntı yaşandı. Insanlar o konuda çok haklı. N11 bu konuda önlemini almalıydı.

Alıntıları Göster
    Sitenin altyapısının çuvallaması hakkında yerden göğe kadar katılıyorum. Bu kadar reklam yapacağına server yatırımı yap. Benim sadece kızdığım sanki Türkiye'de bu tarz kampanya yapan çok firma varmış gibi daha en başından çöp vs diyenler idi. Yoksa siparişleri tamamlamam 7 saatimi aldı sistemi yoklaya yoklaya alabildim hepsini

• 
Sayfa: önceki 477478479480481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.