Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabah fiyatlara bir baktım 48 liraya aldığım kahvaltılık seti 43 liraya düşürmüşler hemen sabahında.. 2 ürünle birlikte 70e tamamlayıp çek kullanmıştım fakat sinirlenip 48 liralık ürünü iptal ettim güzel de giydirdim adamlara(profili incelediğimde de düzensiz paketleme kırık ve eksik ile alakalı birçok şikayet gördüm) .. Gider başka yerden 50 liraya alırım yine bu kan emicilere yedirmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirkul20

yoğunluktan site çökmüş, halen ürün satılmadı, yok bir sürü ürün kaldı, yok satış verilerini açıklayamıyorlar... konuşup duruyorsunuz.

şahsen uzun süre beklediğim yazıcyı, orjinal mürkkebi ve orjinal garanti ile en uygun fiyata aldım.

ürün: hp 415 yazıcı 755 lira dan kuponla 700 liraya aldım.

not: teknosa medimarkta 1100 lira internet sitelerde 780-900 arası
    Bayağı fazla vermişsin. Kuponla çok rahat 570 e alınırdı.

Onun için diyoruz araştırın da alın. Bir ürüne odaklanmayın .

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti

Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Birçok kişi bunu elle yapıyordu. benimki otomatik oluyordu.

Satış olursa anında bilgi almak için öyle ayarlıydı.

Şuanda bile ayarlı, 5 dakikada bir kontrol ediyor, olası bir telafi kampanyası olursa diye. ( Olmazda , ya olursa diye)

Alıntıları Göster
    Hangi eklenti o?
  • En kötü 11.11 gününü yaşadı N11. Olağan üstü berbattı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hangi eklenti o?

Alıntıları Göster
    Page Monitor
  • Edit: hesabı kapatılanlar, sebepsiz yere siparişi iptal olanlar okusun bunu

Forumdaşlar kargocu arkadaşın dediğine göre n11, ücretsiz verdiği kuponların acısını bir yerlerden çıkartmaya çalışıyor. Devamlı çalıştıkları firmadan kargoları almaya gittiklerinde firma şunu söylemiş: n11 bize ödemeyi birkaç ay sonra yapacağını söyledi, hiçbir ürünü kargoya vermeyeceğiz.

Edit: n11 kargoyu aramış müşteriler neden kargo çıkmıyor diye bilgi istiyor diye, firma bize vermedi demişler, gidin siz verirler demişler. Kargocu boşa gitmeyelim diye firmayı telefonla aramış; bazılarını vereceğiz tamam demiş, niye bazıları deyince de kampanyada hiç ücret vermeden mal alan müşterilerini n11 bir şekilde göndermeyecek anladığımıza göre demişler.

Yani n11'in neden bazı müşterilerin hesaplarını kapattığı belli oldu. Ücretsiz diye günlerce reklamını yaptırdı ama sadece kendi cebine de parar girerse kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorpion20 -- 12 Kasım 2018; 11:37:22 >

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Neler aldın hoca😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion20

Edit: hesabı kapatılanlar, sebepsiz yere siparişi iptal olanlar okusun bunu

Forumdaşlar kargocu arkadaşın dediğine göre n11, ücretsiz verdiği kuponların acısını bir yerlerden çıkartmaya çalışıyor. Devamlı çalıştıkları firmadan kargoları almaya gittiklerinde firma şunu söylemiş: n11 bize ödemeyi birkaç ay sonra yapacağını söyledi, hiçbir ürünü kargoya vermeyeceğiz.

Edit: n11 kargoyu aramış müşteriler neden kargo çıkmıyor diye bilgi istiyor diye, firma bize vermedi demişler, gidin siz verirler demişler. Kargocu boşa gitmeyelim diye firmayı telefonla aramış; bazılarını vereceğiz tamam demiş, niye bazıları deyince de kampanyada hiç ücret vermeden mal alan müşterilerini n11 bir şekilde göndermeyecek anladığımıza göre demişler.

Yani n11'in neden bazı müşterilerin hesaplarını kapattığı belli oldu. Ücretsiz diye günlerce reklamını yaptırdı ama sadece kendi cebine de parar girerse kullanabilirsin.
    Sallamasyon hurafeler

• Bu yılki ciroyu açıklamadılar hayret.

• quote:

Orijinalden alıntı: birber80

Bu yılki ciroyu açıklamadılar hayret.
    3 gun icinde aciklanacak hemen nasil aciklayabilirler dur bi kendilerine gelsinler

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Haber geldi hocam. Ön muhasebeci izindeymiş 😂😂😂

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Yok gerçekten doğru,
    hatta sizin üstteki mesajlarını gördüm şimdi aile üyelerine ait hesaplar demişsiniz, n11 bunu farketmiyor mu diyecektim. Kaç gündür buralarda hesabım kapandı diye dert yananlar çoktu, siz bu işi nasıl çözdünüz?
  • Amazon olmasaydı 11.11’i anlamayacaktık. Tamam indirimli ürünler vardı, fırsatlar vardı ama bir Amazon değildi. 555 e 1111 lik kuponum olmasına rağmen gerçek bu. Tablet alayım diyorum, ipad 2100 TL n11’de, amazon 1900’e satıyor. Telefonlar yine aynı şekilde. Hayırlısı olsun ne diyim.

• Hesabıma 28 tane ihtiyacım olabilecek aralıklarda kupon yükledim. Bu yıl fazla almadım çünkü 80 ve 150 liralık alışverişlerimi zaten gittigidiyor 80/20 ve 150/30 indirimleriyle bolca yapmıştım.

Günler öncesinden alacağım ürünleri ve kombinasyonları sepete attım, 11.11 gece 12:30 gibi siteye girdim ama site cort.
    Bir süre denedim ve yine düzelmeyince gittim yattım çünkü sabah Avrasya Maratonu 15K koşu yapacağım.

Sabah kalktım, 15 km lik koşumu keyifle yaptım, koşudan sonra madalyamı aldım ve koşuda olan arkadaşlarımla buluştum. Önce Bostancı sahilde ikişer yarım közde kokoreç sonra künefecide birer Cennet Çamuru yedik. Kesmedi birer donut ve filtre kahveyi de gömdük. Sonra dağıldık evlere ve saat 5 gibi evdeydim. Duşumu aldım ve bilgisayar başına geçtim o da ne? N11 hala cort, bir çalışıyor bir çalışmıyor. Donanımhaber e girdim ve yazılanları okuyup N11 yüzünden herkesin sinir stres sahibi olduğunu görünce Gittim kendime bir kahve daha yaptım ve bir daha N11 denen siteye girmedim.

Şimdi kimin dünü daha iyi geçti acaba? Akşama kadar üç kupon kullanacağım diye günü heba edip dert sahibi olanlar mı yoksa ben mi? Bir düşünün N11 hepimizi nasıl dilenci durumuna düşürüyor üç beş kuruş için...

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar_Fedaisi -- 12 Kasım 2018; 13:1:40 >

• 11:30da kupon almak için girdim siteye, boşlukta kaldım
  • Bar_Fedaisi kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar haklısınız...
  • amazon dediğiniz sitenin linkini hele bi atın bakiyim. neymiş orda aldığım ürünlerin fiyatları
  • şu an gelen SMS lere göre 10 adet kupon kullandığım ayrı ayrı siparişlerin kargoya verilmiş olduğu bilgisi geldi,

bir kaç aydır araştırdığım fiyatlarını bildiğim ürünleri, zaten Web tarayıcıda kaydederek tutmaktaydım,

alım zamanı ürünleri bir tıkla açıp siparişe geçtim, son iki gündede düşündüğüm ürünleri ve mevcut Kuponları kağıda yazıp karşılaşma yaparak iyi Kuponlara uyar ürünleri sipariş vererek bir oturumda hepsinin siparişini vardim,

wrb sayfa durduğu oldu yenileyip yeniden öde dediğimde çalıştı, kesin 5 saatimi aldı,

uzun vadeli ürün fiyatı belliyse bunun daha düşmesi zor,

siyah kırmızı 11 etiketinin hiç bir avantajını görmedim, en azından alacağım ürünlerde,

1 gün içinden son dakikaya alt limitsiz kupon bekleteni, o ürüne ihtiyacı yok olduğundandır

00 dan sabah 5 e bitirmiştim

Hayırlı olsun,

araba alan kim var,

1.2.5 gibi adetlerdeki arabanın kimseye kalmadığını düşünüyorum,

araba için ödeme yollayıp, araba alamayan olmuştur, kim var böyle.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 12 Kasım 2018; 12:55:7 >

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    arkadaşım, araştırmadığımı nerden biliyorsun ?
    ürün seçimi konusunda benim ihtiyacımı karşılayacak ürün buydu,2 haftadır bir sürü siteden takip ediyorum. bundan 1-2 ay önce almaya karar verseydim güzel fiyata alabilirdim, ancak son 1 aydır fiyatta aşırı şekilde artış olduğu için, alma kararını da bir aydır karar verdiğim için 500-600 liraya bulamadım .

üstteki yazımda ne dedim ? "orjinal mürkkebi ve orjinal garanti ile en uygun fiyata aldım." bu yazıcıyı uzun süre kullanacağım için hp garantisin olmasınnın daha iyi olacağını düşündüm.(daha önce distribütör konusunda sorun yaşamışlığım var) bu yazıcıyı 4-5 yıl aynı mürekkeble kullanacağım için bir kaç lira fazla vererek orjinal mürekkebi almayı tercih ettim.(sadece yazıcıyı alsam kartuşları ayrı alsam nasıl olur diye bile hesaplamalar yaptım ve en uygun bu fiyata aldım) sonrasında mürekkebin kalitesi ve sorunlarıyla uğraşmak istemedim. yani "onun için araştırın diyoruz " demene gerek yok. tavsiyem ilk önce okuduğunu anlamana , odaklanmana olacaktır.

not: 649 lira olan fiyat sadeece yazıcı fiyat ve distribütör garantili. kartuşlar sadece 150 lira

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.