Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Masterpass yerine elle gir 10 kat daha fazla şansın var kopyala yapıştır ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patren kullanıcısına yanıt
    1 defa direkt le bir kere de pay la sıkıntısız aldım bugün direktle alamadım ama burada okudum ki payla de alınmamış bence tamamen denk gelme durumu. Para kesildi kupon gelmedi

• Akbank direkt ve pay ile aldık bugün
  • Satıcı panelinde 30 ekimde duyuru yayınladılar. 1 kasım itibariyle fiyatlar artırılamayacak diye.

Şuan bakıyorum. 2 kasımda telefon fiyatları hep artmış. Ben bu işten bişey anlamadım.
    Ör:
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-x-64gb-apple-turkiye-garantili-P238195764
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-8-plus-64gb-apple-turkiye-garantili-P238192972
    https://urun.n11.com/cep-telefonu/apple-iphone-8-plus-64-gb-siyah-gold-silver-cep-telefonu-P259884407
    https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/apple-airpods-kablosuz-kulaklik-mmef2tua-P150235587

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• matherica M kullanıcısına yanıt
    Bence önemli olan saniyeler 15 saniyede aldın aldın, 15 saniyeden sonra garanti pay ve direct sistemlerinde dar boğaz oluyor.

• kuponların indirim oranlarını gösteren bir tablo yapılmıştı bu sene de yapan arkadaş var mı acaba varsa bi lin felan verebilir misiniz?
  • Kuponları kayıt eden kimse var mı ?
  • çıkmış bütün kuponların listesi var mı ?
  • Öndeki sayfada bir arkadaş excel olarak paylaşmıştı.
  • 1 kasımdan sonra fiyat yükselten ilanı ifşa eden kullanıcının hesabı ve mesajı silinmiş, yuh

• n11 bey. Hani fiyat değişimleri engellenecekti adam hergün oynuyor telefonun fiyatıyla . 2 azaltıyo 5 artırıyo 1 düşürüyo. Oyna babam oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

n11 bey. Hani fiyat değişimleri engellenecekti adam hergün oynuyor telefonun fiyatıyla . 2 azaltıyo 5 artırıyo 1 düşürüyo. Oyna babam oyna.
    Almayın hocam. Başka yerlerden bakın 23 kasımı bekleyin

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    23 Kasım Black Friday'mı?
  • MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Evet hocam

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Hocam almayalımda dimyata giderken eldeki bulgurdan olmaktanda korkmuyo değilim. Ülkedeki diğer e-ticaret firmalarıda bunlardan iyi değil ki. Tek umut amazon.com.tr var onlarda bakalım ülkeye hizmet için mi geldiler yoksa herkes geçiriyor bizde mi geçirelim diye geldiler çözemedik.

samsung s9 u 4000 üzerine 425 kuponla + garanti bonusuyla 3500 e alabileceğim başka bir mecrada yok olsa inanın şu kalpadorlara para falan vermeyeceğimde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 7 Kasım 2018; 14:32:15 >
  • Arkadaşlar 11 Kasımda her saat ayrı kategoride indirim oluyormuş onları beklemek faydalı olur mu sizce ?
    Örneğin: saat 13:00 de giyim kategorisine indirim diyor. Bunlarda kupon geçermi ?
  • 1000 kişi izler sanıyordum 3.7 milyon kişi izlemiş yuhh, tv kanallarında da çok çıkıyor.

• Gittigidiyor mobil uygulamaya 150/30 yüklemiş.39-61 TL nin aşırı bir cazibesi yok.Onun için at yarışı mı oynaycam sabah sabah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoseCity

Arkadaşlar 11 Kasımda her saat ayrı kategoride indirim oluyormuş onları beklemek faydalı olur mu sizce ?
    Örneğin: saat 13:00 de giyim kategorisine indirim diyor. Bunlarda kupon geçermi ?
    evet
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.