Şimdi Ara

N11- 11.11 Başlıyor Kuponlar Yağıyor -Bitti (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.028
Cevap
131
Favori
199.718
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bekleyelim o zaman
  • saar 15.30 tik hizinda kuponlar nelerdir acaba mobilden girdigim icin goremiyorumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoseCity

Bekleyelim o zaman
    Karar Sizin
  • geçen seneden tecrübesi olan arkadaşlar;

11.11 e özel ürünler olarak sunulanlar sınırlı sayıda ve farklı saatlerde mi çıkıyor nasıl oluyor?

zaten almak istediğim bir ürün bu listedekiler arasında var. limitli sayıda indirimli çıkarsa diye gece ilk iş girmek mi lazım?

https://www.n11.com/kampanyalar/yilin-alisveris-gunune-ozel-urunler
  • cemadil C kullanıcısına yanıt
    Özel ürünler sınırlı sayıda oluyor tabi ki. Bazısı açılır açılmaz bitiyor bazısı gün sonuna kadar bitmiyor bile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Eyvallah Hocam
  • 1000 kupon var diyor, tik hizinda diyor, kuponlar 5 saniyede tukeniyor, bir insan evladinin 5 saniyede o kuponlari almasi mumkun degil cunku captcha var, otomatik olarak captcha`yi cozen programlarla birileri bu kuponlari topluca tuketiyor.

N11 indirim hikayesi tam bir komedi.

Koysana kardesim oraya recaptcha`yi ? Dandik bir captcha koymuslar gostermelik, tabi ki millet programlarla aliyor kuponlari. Sonra da satiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 7 Kasım 2018; 15:35:0 >
  • 10 saniye sürmüyor her iş hile hurda olmuş memlekette.

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

1000 kupon var diyor, tik hizinda diyor, kuponlar 5 saniyede tukeniyor, bir insan evladinin 5 saniyede o kuponlari almasi mumkun degil cunku captcha var, otomatik olarak captcha`yi cozen programlarla birileri bu kuponlari topluca tuketiyor.

N11 indirim hikayesi tam bir komedi.

Koysana kardesim oraya recaptcha`yi ? Dandik bir captcha koymuslar gostermelik, tabi ki millet programlarla aliyor kuponlari. Sonra da satiyorlar.
    hesapları askıya alıp duruyorlar bunlar herhalde kendilerine mecburuz gibi düşünüyor ama GG TEB + ÇEK varken alsınlar kuponları kendileri harcasın
  • recaptcha botla cozulemez, cok cok zor ama dandik bir captcha, n11`deki gibi, cozulur. N11 gittigidiyor`dan cok daha kotu. Kim ne derse desin. Indirim yaptik diye TV reklamlari donduruyorlar, guya kupon dagitiyorlar, hem pahalilar hem de kuponlari, indirimleri yalan.
  • mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    captcha botla biri fena sömürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

10 saniye sürmüyor her iş hile hurda olmuş memlekette.
    Bu kampanyayı 3 yıldır takip ediyorum.

Bu sene gibi hiç bu kadar hızlı bitmiyordu.

Ya talep çok fazla yada dediğiniz gibi bir durum var.

• Sabah 44'lük kuponu alabilen biri olarak tık hızındayı alamadım. Çok da gerek yok hesap kupon dolu zaten de bu kadar hızlı tükenmesi garip.

• Normal captcha kodlarinin hepsi asiliyor, ozellikle rakam tabanli olanlar, en kolayi bunlar. N11 denen sey, bunu oraya koymakla neyi amaclamis olabilir ? Recaptcha dururken, o basit sistemin orada olmasinin anlami nedir ?

Bes para etmez bir sistem.
  • 15:30 da direk sayfa yeniledim elle kodu girdim aldım 15/80 i , aldığım an bitti zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matherica

1 defa direkt le bir kere de pay la sıkıntısız aldım bugün direktle alamadım ama burada okudum ki payla de alınmamış bence tamamen denk gelme durumu. Para kesildi kupon gelmedi
    garanti pay bugün sekmelerde yoktu galiba ? veya ben uykuluydum göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: hamucera

Akbank direkt ve pay ile aldık bugün
    garanti pay ödeme kısmında göremedim.

• Arkadaşlar gittigidiyor hesaplarımın hepsine 30 /150 kupon tanımlamış 20 kasıma kadar kullanılabiliyor. Düşük fiyatlı alışveriş yapacaklar ordan yararlanabilir hesaplarınızı kontrol edin .

• tık hızı Kuponları alabilen ben, ne hikmetse satışı alamadım 33 lü geçen ayki hariç, bu gün ödemeyi geçtşm SMS doğrulamasını girdim, işlem yapılamıyor hata sayfası geldi, vermedi satış kuponunu oysa, limit yetersiz gibi mantıklı hatalar olurdu

genede ortalama yüzde onbeş indirim sağlayan Kuponları topladık, doların düşmesi satıcılara yansımadı 1111 sonrası dolar 4.5 e gerilerse kuponla aldıklarımıza yüzde yirmi fazla ödemişde olacağız

• m_cmlc kullanıcısına yanıt
    Mobil uygulama için BKM Express indirimi var hocam onu mu söylüyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.