Şimdi Ara

N11 11.11 Araba Fiyatları Belli Oldu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
9
Favori
58.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

arteonlar elde kaldı gibi duruyor ama geri kalanı yüksek kar marjı ile satılabilir. Araç başına 20-30 bin lira kaldırdı alanlar. yüce allah (c.c)'ın izni ile bizde sebebleneceğiz. n11'e teşekkür ediyorum bizim gibi normal kullanıcıları uygun fiyat ve yüksek kar oranı ile araç sahibi yapma şansı tanıdığı için. Şimdi araçları alıp anahtarı kontağın 5 metre yanına bile yaklaştırmadan yüksek kar oranı ile elden çıkartma maratonu başlıyor araçlara ulaşabilenler için. Allah'ın (c.c) izni ile cepler yine dolacak, türk milleti kazanacak tekrar dış kuvvetlere inat.
    şunu merak ediyorum bunları yazarken de a haber açık mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

Orijinalden alıntı: haades

Allah razı olsun..

Buradan alamayacağımı biliyordum nitekimde öyle oldu ..bu tip kampanyalarda bizler gibi 15 gün kör olan insanlara birşey düşmüyor ya birileri alıyor ya da bir hilesi var biz bilmiyoruz..09:02 de araçllarda tükensi yazdı 😁

Hocam zaten millet bilenmis, biraz sans biraz da baska olaylar varsa bilmiyorum.

Golf 123 bin ealan arkadas, bayii ne istiyo ki? Ucuza mi aldiniz :)?

Alıntıları Göster
    Golfler en iyi fiyattı ben çok zorladım wosmer %14 üzeri indirim yok oda en iyi alınabilecek fiyat 145 bin tl..cam tavan standart comfort için söylüyorum..araç kampanyalarındaki en iyi fiyat golfte idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: texmo

hayırlı olsun tiguan mı aldınız ,passat mı ?

Alıntıları Göster
    Passat..benim istediğim 2 şey vardı camtavan ve led far..oyüzden wosmerle ciddi bir pazarlıkla verdim..

• sailorkhan kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun,tebrik ederim... açıklama için de ayrıca teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

arteonlar elde kaldı gibi duruyor ama geri kalanı yüksek kar marjı ile satılabilir. Araç başına 20-30 bin lira kaldırdı alanlar. yüce allah (c.c)'ın izni ile bizde sebebleneceğiz. n11'e teşekkür ediyorum bizim gibi normal kullanıcıları uygun fiyat ve yüksek kar oranı ile araç sahibi yapma şansı tanıdığı için. Şimdi araçları alıp anahtarı kontağın 5 metre yanına bile yaklaştırmadan yüksek kar oranı ile elden çıkartma maratonu başlıyor araçlara ulaşabilenler için. Allah'ın (c.c) izni ile cepler yine dolacak, türk milleti kazanacak tekrar dış kuvvetlere inat.
    bu nasıl mesaj anlamadım,ince mesajlarla dolu cuma hutbesi gibi,adam n11'den ucuz araç almış,20-30 bin karla çakacak buda dış güçlere inat olacak,sende maval okuyacaksın,ey allahım sana sorgu sual olmaz ama çokmu kalabalık olduk bu dünyada..

• complete_ kullanıcısına yanıt
    Ne desem bilemedim bende,araç başı 20-30 bin kar böyle konuşturuyo demek ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: larves

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sifir-km-1.4-tsi-passat-comfortline-panaromik-cam-624458533/detay

Muhtemelen N11 aracı.

Saygı duyuyorum.
    Bu ilanı açan sizin 2-3 üstünüzde 151 bine aracı alan arkadaş dikkat ederseniz araç ve Üsküdar konumları bire bir tutuyor :)

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=135782652

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• inşallah satmak için alan herkesin elinde patlar. ya da arabayı duvara toslar teslim aldıktan 3 dakka sonra.
  • Ürünlerin çoğu tükenmiş bile

• 200.000 tl basarılar ,arkadasa..bayıler 170 e veriyorlar ,neyin kafası
  • Kuzenim geçen sene almaya çalışmıştı alamamıştık, daha sonradan kampanyadan alabilen arkadaslardan bir araç satın aldık. Arkadaş n11'de çalışıyordu hem de IT biriminde :)
  • Araç 10 gün içinde teslim alınacakmış

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-dogus-otomotivden-sifir-polo-1.0-tsi-95-ps-comfortline-624601245/detay

• Dün gece yarısı olmasan 2000/150 kuponu buzdolabında denemek istedim.
    Bölgesel indirim 150 lira üzerine kuponu kullanınca 2500 liraya geliyordu.
    Defalarca denedim sipariş oluşturmadı.

Gece yarısı olunca kupon pasif oldu.
    Ama aynı buzdolabını tekrar satın almak istedim ve kupon kullanmadığım halde 2.460 liraya düştü.
  • quote:

200.000 tl basarılar ,arkadasa..bayıler 170 e veriyorlar ,neyin kafası
    165 e versin 15 bin kar kötü mü? 200 e satamaz tabi bayii 170 e veriyosa
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiCo123

valla ben aldim ahahah

Hocam 22,90a çok iyi almışsın tebrikler

N11 11.11 Araba Fiyatları Belli Oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: merkep

inşallah satmak için alan herkesin elinde patlar. ya da arabayı duvara toslar teslim aldıktan 3 dakka sonra.

arabayı alan da Allah diyor , çarpması için dua eden de , bakalım hanginizinki tutcak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

200.000 tl basarılar ,arkadasa..bayıler 170 e veriyorlar ,neyin kafası
    186 bin , comfortline olanı

N11 11.11 Araba Fiyatları Belli Oldu

• aliemreyegin kullanıcısına yanıt
    Başka bir sipariş sanırım o.
  • quote:

Adam resmen kendi üzerinden ülkenin içinde bulunduğu durumu özetlemiş ben okurken utandım ama o yazarken hiç utanmamış pes vallahi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.