Şimdi Ara

N11 11.11 Araba Fiyatları Belli Oldu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
9
Favori
58.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

60.000 tl.sifir faiz sadece passat icin gecerli degilmi ?

170 nerden buldunuz rica etsem yazarmisiniz
    Baska arac var ise bakayim bende.

• oracle99 kullanıcısına yanıt
    Filo araçlarını başka filo şirketleri kapar. Piyasaya etkisi çok olmaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: oracle99

Fleetcorp gibi büyük araç kiralama şirketleri çok zor durumda, ya battı yada batacak. 2.ele çok etkisi olacak bu durumun. Beklemek lazım. Kaçıran üzülmesin.
    O şirket battı. Sırada diğerleri var. Doğuş filolara satmak için getirdiği ve bireysele satılmayan 1.6 tdi dsg impression Passat ları şimdi fırsat diye bireysel kullanıcılara satmaya çalışıyor. Mallar hep elde kaldı.

• sailorkhan kullanıcısına yanıt
    Ne kadar denediniz? Saat tam 9 da aktif miydi?
    Satmayı düşünmüyor musunuz? Süreci anlatır mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: larves

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sifir-km-1.4-tsi-passat-comfortline-panaromik-cam-624458533/detay

Muhtemelen N11 aracı.

Saygı duyuyorum.

200 istedigi araci kaca aldi n11 den?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haades

Dün anlaştık bornova wosmer
    hayırlı olsun tiguan mı aldınız ,passat mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haades

Allah razı olsun..

Buradan alamayacağımı biliyordum nitekimde öyle oldu ..bu tip kampanyalarda bizler gibi 15 gün kör olan insanlara birşey düşmüyor ya birileri alıyor ya da bir hilesi var biz bilmiyoruz..09:02 de araçllarda tükensi yazdı 😁

Hocam zaten millet bilenmis, biraz sans biraz da baska olaylar varsa bilmiyorum.

Golf 123 bin ealan arkadas, bayii ne istiyo ki? Ucuza mi aldiniz :)?

• hyır zaten 2017 model ellerinde kalmış arabaları okutmuş bazıları.üstelik benzinli arabalar..eminim bayilerde yuzde 0 faiz avantajıylka daha uyguna da satılmıştır.
  • Ben de diyorum neden bu kadar fiyatı uygun Polo'nun

Meğerse 103900'dan 80000'e indirilen comfortline pololar da sadece 2 hava yastığı var (yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları Yok!). Sadece 2 tane torpidodon çıkan hava yastığı var. 80000 verip bu devirde 2 hava yastıklı bir araca bindiğinizi bir düşünsenize
    Bakınız: N11 11.11 Araba Fiyatları Belli Oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x+y=z -- 11 Kasım 2018; 14:12:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

Orijinalden alıntı: larves

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sifir-km-1.4-tsi-passat-comfortline-panaromik-cam-624458533/detay

Muhtemelen N11 aracı.

Saygı duyuyorum.

200 istedigi araci kaca aldi n11 den?

Alıntıları Göster
    147 bin tl

• x+y=z X kullanıcısına yanıt
    bizim ülkede vw alan adam , hava yastığına bakmaz
  • Arteon hala var, almak isteyen varsa :)
  • laedri1907 kullanıcısına yanıt
    Özel bişey yapmadım. Şirketin interneti 100 gbit. Faydası oldu mu bilmiyorum. Akbank direk hesabı alımdan önce ikinci monitörde açtım . Oturum açarken geç kalmıym diye 9 a 4 dakika kala.

Gece 00:00 da olacak diye biliyodum. Dikkat ederseniz satın al butonunun orası akşamdan beri 2 kez değişti. Saat 9 da vs.. diye. Değiştiği saatler 00:00 ve sabah 08:30 du. Değiştiği anlara şahit olduğumdan benim saatimle onların sunucu saatini eşitledim.

09:00 olduğu anda sayfayı yeniledim. İnt de hızlı olunca hemen al ilk bana görünmüş olabilir bilmiyorum.

Fakat orada capatha vardı. O kişisel bi şans katakterler girmesi kolaydı.

Bu işte tecrübem, çok bişey yapmana gerek yok. Sadece alımın yapılacağı saniye biraz hızlı olman yeterli.

Sunucun ve internetin hızlı ise karşı tarafa yolladığı istek diğerlerinden belki hızlı olabilir.

Ya da tamamen kısmettir.

Satmayı açıkcası pek düşünmüyorum. Binmek niyetiyle aldım. Ama kararım değişir mi, olabilir...

Sıfır veya ikinci el fiyatları da yeni yılda biraz daha düşebilir. Aslında öyle bahsedilen bi kar oranı yok. Belki 30-35 kadar olabilir bayiden alımda.

Durum bu kardeşim. Allah herkesin gönlüne göre versin.

• arteonlar elde kaldı gibi duruyor ama geri kalanı yüksek kar marjı ile satılabilir. Araç başına 20-30 bin lira kaldırdı alanlar. yüce allah (c.c)'ın izni ile bizde sebebleneceğiz. n11'e teşekkür ediyorum bizim gibi normal kullanıcıları uygun fiyat ve yüksek kar oranı ile araç sahibi yapma şansı tanıdığı için. Şimdi araçları alıp anahtarı kontağın 5 metre yanına bile yaklaştırmadan yüksek kar oranı ile elden çıkartma maratonu başlıyor araçlara ulaşabilenler için. Allah'ın (c.c) izni ile cepler yine dolacak, türk milleti kazanacak tekrar dış kuvvetlere inat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 11 Kasım 2018; 16:59:35 >
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

arteonlar elde kaldı gibi duruyor ama geri kalanı yüksek kar marjı ile satılabilir. Araç başına 20-30 bin lira kaldırdı alanlar. yüce allah (c.c)'ın izni ile bizde sebebleneceğiz. n11'e teşekkür ediyorum bizim gibi normal kullanıcıları uygun fiyat ve yüksek kar oranı ile araç sahibi yapma şansı tanıdığı için. Şimdi araçları alıp anahtarı kontağın 5 metre yanına bile yaklaştırmadan yüksek kar oranı ile elden çıkartma maratonu başlıyor araçlara ulaşabilenler için. Allah'ın (c.c) izni ile cepler yine dolacak, türk milleti kazanacak tekrar dış kuvvetlere inat.
    Allah'ın izni ile kazığı atacaz diyorsunuz ...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.