Şimdi Ara

N11 11.11 Araba Fiyatları Belli Oldu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
9
Favori
58.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim mesajımı kastediyorsan bunu açıkca bana söylemeni isterim, doğuş ve n11 elemanı olarak ima ettiğin bu mesajda ben var mıyım. #musaülker adlı uyenin de; “100bin arac bekliyor” gibi söylemlerini hangi kaynaga dayandırdığını da bilmek isterim. Şöyle ki ben arac fiyatlarını yazarken en düşük fiyatları Maslak Doğuş oto’dan aldığımı belirttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larves -- 8 Kasım 2018; 22:31:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

Araçlar saat 9 da satışa çıkmıştı, 9:10 gibi falan almıştık, akbank hesabında araca yetecek kadar para olması, akbank mobil uygulamanın kurulu olması, ve birde hesabın havale limitinin uygun olması gerekiyor. aldıktan sonra doğuştan arıyorlar, her şeyi ile ilgileniyorlar, kasko trafik sigortası falan ücretini almak şartı ile yapıyorlar, belli bir gün tören ile teslim ediliyor, İstanbula gidip aracı almak zorundasınız. Birde N11 hesabı kimin adına ise o kişi üzerinden yürüyor, akbank hesabının kimin olduğu önemli değil, bizim durumda oğlum aracı aldı, benim hesaptan ödeme yaptı.
    simdi ,once sepete ekleniyor ,sonra alıs sırasında herhengi birisi para gonderiyor ,arac n11 site ye uye olanın adına mı tescilleniyor?
  • acakirerk A kullanıcısına yanıt
    Aldığınız fiyatın 1.4 tsi değil 1.6 tdi araca ait olduğunu düşünüyorum, diğer bayilerde de yakın fiyat verilecektir. Benim fikrimce fırsat aracı olarak 1.6 tdi impression modelini 167bin fiyatla şuan bayilerde bitene kadar alabilirsiniz kaldı ki comfortline modeli sizin dediğiniz fiyatlara satılmakta. İmpression modeli trendline’dan daha üst fakat comfortline’dan daha alt donanıma sahip olsa da comfortline liste fiyatından daha pahalı fiyata satılmakta. Trendline donanıma ilave olarak app connect ve geri görüş kamerası bulunmakta.

• texmo kullanıcısına yanıt
    Parayı kimin yatırdığı değil, n11 hesabının kime ait olduğu önemli. Örnek; kendi n11 hesabınız ile alacagınız ürünü başka birinin kredi kartı ile ödeyebiliyorsunuz gibi düşünün.

• acakirerk A kullanıcısına yanıt
    Farklı illeri arıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyaqçocuk

garaja gerek yok kardeşim sokakta durabilir sıkıntı yok. Galeri pahalı satıyor ben ucuza alırsam galeriye göre 2-3 bin lira ucuza bırakırım müşteri bana gelir. Cebime araba başı 10 bin lira kalsa yarabbi sükür derim kısa günün karı
    Suan bu devirde asla boyle bisey yapilmaz. Yapsaniz bile bence 3 tane ile yapardim ben max.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah NTV Radyoda bir yetkili, satılacak toplam araç sayısının 111 olduğunu söyledi. Ama model bazında sayı vermedi. Bir de o güne özel bisiklet satılacağını söyledi.
  • arkadaşlar Akbank Direkt hesabım mevcut. İçine 165 bin lira yatırdım. Belki araçlardan birini alabilirim diye. hala kararsızım. Ancak işlem limitim x lira olarak tanımlanmış ve değiştirilemiyor. Müşteri temsilcisi yardımcı olmadı. Benzer sorun yaşayan oldu mu?
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    "Müşteri Özel Limit Tanımlama Talep Dilekçesi" ıslak imzalı olarak musteri temsilcinize iletirseniz işleme alacaktır. Dilekce üzerinde yazacağınız gün içerisinde ve tanımladığınız miktarlarda transfere izin verecektir.
    Dilekceniz 1-3 iş günü icerisinde işleme alınacağından bugün yapmanızın bir anlamı olmayacaktır.
    Akbank için Online Para transferleri maksimum 150.000 TL/gun olarak tanımlanmıştır.
  • Araç adetleri belli olmuş toplam 111 tane galiba

• Alacaklara hayırlı olsun şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Alacaklara hayırlı olsun şimdiden.
    Hayırdır hocam sen almıyor musun?

• yuusuuf Y kullanıcısına yanıt
    Çok düşündüm , ben kullanmak için alacaktım. Niyetim tiguan . Bayilerde bu fiyatta bulunurken , Aralık sonunu bekleyeceğim. Risk aldım , olmazsa önemli değil , olanla idare edeceğim. Forum da Kia Sportage furyası esmiş 4 sa lik bir dilim de 100 bine almışlar sanırsam. Tahminim yıl sonu istenilen satışlar yakalanmayacak. Benim için hayırlı ise kısmetim varsa olur. Ama n11 pas geçtim.

• mat34 M kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle yaptım, hayırlısı olsun inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Çok düşündüm , ben kullanmak için alacaktım. Niyetim tiguan . Bayilerde bu fiyatta bulunurken , Aralık sonunu bekleyeceğim. Risk aldım , olmazsa önemli değil , olanla idare edeceğim. Forum da Kia Sportage furyası esmiş 4 sa lik bir dilim de 100 bine almışlar sanırsam. Tahminim yıl sonu istenilen satışlar yakalanmayacak. Benim için hayırlı ise kısmetim varsa olur. Ama n11 pas geçtim.
    Hocam.hic bir bayide tiguan bu fiyata yok.sene sonu.duser diyirsaniz v.w.pek indirim.yapmaz.ben sansimi deneyecegim

• Alacaklara hayırlı olsun. Beyaz passat çok şık duruyor. Keşke benim olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer ürünlerin fiyatlarını görebilen var mı?
  • texmo kullanıcısına yanıt
    170 bin TL ye aynı Tiugan'ı buldum pazarlık etmeden. Kendi aracımı aldığım bayiyi de aradım 172 bin TL ye geri görüş kamerası , katlanır ayna ve bir kaç daha özellik olan araç daha buldum. 60 bin TL sıfır faizi düşününce ve üzerine pazarlık da yapılırsa aynı fiyatlar şuan zaten oluyor. Araca ihtiyacınız varsa alın derim . Amacım kimseyi caydırmak değil. Kimin kısmetinde ne varsa o olur. Kısmet den öte değildir. Ama al sat için yine aynı kanaatdeyim , inanın büyük riske girersiniz ...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.