Şimdi Ara

*** N11 - 100 TL DE 30 TL ANINDA INDIRIM *** - ERKEK GİYİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
7.133
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.n11.com/kampanyalar/erkek-ic-dis-giyim-ve-aksesuar?icid=200501_b_erkek-ic-dis-giyim-ve-aksesuar

n11.com üyeleri, 18 Mart 2015 tarihinde Erkek Giyim &Aksesuar ve +18 Fantazi iç giyim kategorilerinden tek seferde yapacaklary 100 TL ve üstü ilk aly?veri?lerinde anynda 30 TL indirim kazanyyor.
    Kampanya, 18 Mart 2015 saat 23:59’a kadar geçerlidir.
    Bu kampanya, n11.com’un di?er kampanyalaryyla birle?tirilemez.
    Bir kullanycy hesaby ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanylabilir. Ylk 100 TL ve üstü aly?veri?te indirim kazanyldy?y takdirde sonraki aly?veri?lerde toplam sipari? tutary 100 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanylamaz. Bir ki?i, kampanyadan yalnyzca bir kez yararlanabilir.
    Bir kullanycy hesaby ayny anda sadece 1 anynda indirim kampanyasyndan faydalanabilir.
    Yptal ve iade durumlarynda, indirim tutary, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatlary üzerinden hesaplanarak, yüzdesel olarak da?ytylacaktyr. Yptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapylan indirim tutary dü?üldükten sonra geri ödeme yapylacaktyr.
    n11.com’un kampanya ko?ullary ve geçerlilik tarihlerinde de?i?iklik yapma, kampanyayy tamamen veya geçici olarak durdurma hakky saklydyr
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fantaziye erkek boxer atlet falan da giriyor mu acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo süper 11 tl kuponlada birleşiyor

• adam gibi marka ve mağaza var mı?
  • Eğer birleşirse, akıllı kadınlar kulübü indirimiyle de güzel kombo olur.
  • Abi başlığa giyimde diye yazarsanız benim gibi genel sanıp ümitle girmez kimse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: milliadam

Abi başlığa giyimde diye yazarsanız benim gibi genel sanıp ümitle girmez kimse :)

+1000

• o-raiser kullanıcısına yanıt
    akıllı kadınlar kodu ile birleşiyor
  • Satıcılar fiyatları şişirmeden alacağınızı alın bence
  • Yani şimdi 100 TL lik bir indirimde diğer kupon ve kampanyalarla birlikte toplam kaç TL indirim oluyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bitmiş:)

• Bitmemiş 18 mart 23.59 a kadar geçerli diyoda sanırım ayakkabıda geçerli değil olsa faydalanırdım greyderin güzel modelleri varken.
  • fırsatı bulana teşekkürler bitane j&j mont kaptım yalnız j&j nin large ı nasıl oluyor kullanan giyen arkadaşlar boy kilo söyleyebilir mi zahmet olmazsa (buarada yeni üyelik açıp 11tl ekleyin ben yapmayı unuttum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoLWeX -- 18 Mart 2015; 2:33:15 >
  • Hangi montunu aldın?
  • http://www.n11.com/phazz-brand-erkek-puf-mont-P41417014

aldık bakalım normal fıyat 100 lira indirimlerle 54 e geldi.

• n11 de görseller açılmıyor bende. Sitede mi sorun var yoksa benim çerezlerden mi kaynaklanıyor anlamadım.
  • çok iyi haber fırsat ama saatlerdir bakmama rağmen alınabilecek hiç bişey bulamadım.İçersi pazar yeri gibi

EDİT: ben etkin bakamamışım,markalara göre arayınca baya şey çıktı,size de öyle bakmanızı tavsiye derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuco123 -- 18 Mart 2015; 7:04:57 >
  • Cok teşekkürler 170 liralık takim elbise 130 liraya geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Averell Dalton

Ooo süper 11 tl kuponlada birleşiyor

Hangi 11 tl ile birleşiyor.Bunun için en az 130 liralık almak gerek

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.