Şimdi Ara

mystarting123 trojan gitmek bilmiyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar son dönemlerin en bulaşan silinmeyen trojanı yakın zamanda çıktı yazılımlar tam olarak tanımıyor. denemediğim trojan , antivirüs programı kalmadı ilk defa kendimi çaresiz hissediyorum bu kadar. ne zaman chrome u açsam varsayılan web sitesi diye kendini sabitlemiş değişmiyor hiçbir türlü. arada sayfada reklam açıyor. yılların kullanıcısıyım ilk defa böyle kötü hissediyorum kendimi .yardımcı olursanız sevinirim .

• Yanlış teşhis koymuşsun. Truva atı değil, tarayıcı virüsü. Malwarebytes Anti-Malware, Malwarebytes AdwCleaner, Malwarebytes Junkware Removal Tool, HitmanPro, Zemana Anti-Malware kullan. Koyu harfle yazdıklarımın gerçek zamanlı korumaları kapalı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 12 Haziran 2017; 1:18:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevabınız için teşekkür ederim. Malwarebytes Anti-Malware, Malwarebytes AdwCleaner, Malwarebytes Junkware Removal Tool, HitmanPro, Zemana Anti-Malware programlarından Malwarebytes Junkware Removal Tool hariç hepsini tek tek yükledim denedim. virüsü buluyor, siliyor ama ne hikmetse tekrar geri geliyor maalesef
  • Daha önce benimde başıma gelmisti. Chrome kısayolunu sağ tık ile açıp kontrol edin. Başlangıç sayfasını uygulama kisayoluna chrome.exe "xyz.html" gibi eklemiş olabilir. Böylece siz ne kadar temizlerseniz temizleyin kisayoldan programı başlattığınızda tekrar aktif etmiş olursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimo

cevabınız için teşekkür ederim. Malwarebytes Anti-Malware, Malwarebytes AdwCleaner, Malwarebytes Junkware Removal Tool, HitmanPro, Zemana Anti-Malware programlarından Malwarebytes Junkware Removal Tool hariç hepsini tek tek yükledim denedim. virüsü buluyor, siliyor ama ne hikmetse tekrar geri geliyor maalesef

HerdProtect deneyin biraz bilgiliyseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzeNHocA

Daha önce benimde başıma gelmisti. Chrome kısayolunu sağ tık ile açıp kontrol edin. Başlangıç sayfasını uygulama kisayoluna chrome.exe "xyz.html" gibi eklemiş olabilir. Böylece siz ne kadar temizlerseniz temizleyin kisayoldan programı başlattığınızda tekrar aktif etmiş olursunuz.

Cevap bu bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimo

cevabınız için teşekkür ederim. Malwarebytes Anti-Malware, Malwarebytes AdwCleaner, Malwarebytes Junkware Removal Tool, HitmanPro, Zemana Anti-Malware programlarından Malwarebytes Junkware Removal Tool hariç hepsini tek tek yükledim denedim. virüsü buluyor, siliyor ama ne hikmetse tekrar geri geliyor maalesef

Bu arada şimdi fark ettim, tarayıcıyı sıfırlamanız gerektiğini söylemeyi unutmuşum. Tarayıcıyı sıfırlamanızda fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 15 Haziran 2017; 17:7:41 >
  • Merhaba

Hangi marka modem kullanıyorsunuz ? TP-LİNK veya ZYXEL ise mutlaka modem firmmware güncellemelerini yükleyin.
  • arkadaşlar inanın burda yazılan herşeyi yaptım format dışında. Başka tavsiyesi , önerisi olan var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.