Şimdi Ara

Müshil? :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
58.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bugün arkadaşım yüzünden bi olay oldu. Uzun hikaye. Ben şimdi müshil alıp bunu okulda zor duruma sokmak istiyorum. Eczaneden reçetesiz alabilir miyim, fiyatı ne kadar ve nasıl kullanılır?

• reçetesiz alabilirsin, nasıl kullanılır herhangibir içeceğinin içine atabilirsin örneğin çay kahve gibi sıcak tüketilen içeceklerin içinde hem çabuk erir hemde en kısa zamanda etkisini gösterir, birde idrar söktürücüyü dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

reçetesiz alabilirsin, nasıl kullanılır herhangibir içeceğinin içine atabilirsin örneğin çay kahve gibi sıcak tüketilen içeceklerin içinde hem çabuk erir hemde en kısa zamanda etkisini gösterir, birde idrar söktürücüyü dene
    quote:

Orjinalden alıntı: kara-kule

reçetesiz alabilirsin, nasıl kullanılır herhangibir içeceğinin içine atabilirsin örneğin çay kahve gibi sıcak tüketilen içeceklerin içinde hem çabuk erir hemde en kısa zamanda etkisini gösterir, birde idrar söktürücüyü dene

Eyvallah hocam fiyatı ne kadar acaba? Bir miktar para var yeterse eğer, yarın kahve falan ısmarlayıp, müshili içireceğim.

Yan etkisi falan yok di mi? İntikam alalım derken hastanelik olmasın sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekvador

quote:

Eyvallah hocam fiyatı ne kadar acaba? Bir miktar para var yeterse eğer, yarın kahve falan ısmarlayıp, müshili içireceğim.

Yan etkisi falan yok di mi? İntikam alalım derken hastanelik olmasın sonra.

Alıntıları Göster
    arakadşım aypmayın yaa o tuvalet kamu tuvaleti.yalnız arkadaşın seni dövmesin bakkk

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal_raul

arakadşım aypmayın yaa o tuvalet kamu tuvaleti.yalnız arkadaşın seni dövmesin bakkk

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kemal_raul

Kavga etmeye fırsat kalmaz sanırım müshili yutunca.

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Bu Konu Banada Yararlı

Tam Bilgi Verirmisiniz Lütfen

Fiyat Ne Kadardır?

• quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

etik olarak böyle bir olaya yardımcı olmamak gerekirdi.Sonuçta birine zarar verilmiş olunacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gürcü -- 9 Mart 2009; 16:45:49 >

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Ayıptır ayıp. Ne istiyorsun arkadaşının bağırsaklarından? Zavallı çocuk o kadar çok tuvalete çıkacak ki belki de senin yüzünden basur olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hukukçu-35

Ayıptır ayıp. Ne istiyorsun arkadaşının bağırsaklarından? Zavallı çocuk o kadar çok tuvalete çıkacak ki belki de senin yüzünden basur olacak.

Alıntıları Göster
    Bilmeden konuşmayınız lütfen ! Onun yaptığı şey daha kötü.

Umutlarımı mahvetti Yalancı durumuna düştüm onun yüzünden. Dedim ya uzun hikaye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekvador -- 9 Mart 2009; 16:50:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hukukçu-35

Alıntıları Göster
    müshili içince aralıksız tuvalete çıkıp cırcır falan ediyor sanıyosun sanırım. müshili içince sadece 1 kez bağırsaklarını çalıştırır. tuvaletten çıkamama gibi bi durum olmaz.

• quote:

Bilmeden konuşmayınız lütfen ! Onun yaptığı şey daha kötü.

Umutlarımı mahvetti Yalancı durumuna düştüm onun yüzünden. Dedim ya uzun hikaye.

Alıntıları Göster
    Kötülüğe kötülükle karşılık verilmez.Gücün yeterse koyarsın iki tane gözünün üstüne ama müshil falan delikanlılığa ters şeyler bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vitamin++

müshili içince aralıksız tuvalete çıkıp cırcır falan ediyor sanıyosun sanırım. müshili içince sadece 1 kez bağırsaklarını çalıştırır. tuvaletten çıkamama gibi bi durum olmaz.

Alıntıları Göster
    arkadaşım müshili yarım koy 1 tanesini komple atma cok sakıncalı televizyonda gordugunuz kadar basit değil sonra cocuğun tansiyonu düşer hastanelik olur hatta sen alırken eczaneye danış ne kadar kullanman gerektiğini

oyle düşündüğün kadar kolay bi iş değil kabızlık tedavisinden en son çaredir en az kullanılan tedavidir aşırı derecede tansiyon düşürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Anor~

arkadaşım müshili yarım koy 1 tanesini komple atma cok sakıncalı televizyonda gordugunuz kadar basit değil sonra cocuğun tansiyonu düşer hastanelik olur hatta sen alırken eczaneye danış ne kadar kullanman gerektiğini

oyle düşündüğün kadar kolay bi iş değil kabızlık tedavisinden en son çaredir en az kullanılan tedavidir aşırı derecede tansiyon düşürür.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: orionsguard

Ne kadar meraklısınız ya zavallı çocuğun sağlığını bozmaya ya ortaokullu ya liseli bu şaka mağduru olacak çocuk şaka sahibini vazgeçirceğinize tavsiye veriyorsunuz hala

• quote:

Orijinalden alıntı: gürcü

quote:

Orjinalden alıntı: orionsguard

Ne kadar meraklısınız ya zavallı çocuğun sağlığını bozmaya ya ortaokullu ya liseli bu şaka mağduru olacak çocuk şaka sahibini vazgeçirceğinize tavsiye veriyorsunuz hala

Alıntıları Göster
    Eczaneye tabii ki sorarımda, başka yollar arayım o zaman. Aklıma bişi gelmiyor ki. Sınıflarımız ayrı. Aynı olsa geçen sene yaptığımı yapardım. Arkadaşın sırasına 502 yapıştırıcı döktüm su gibi belli olmuyor çocuk oturdu sonra yanıma çağırdım kalkarken pantolonu yırtıldı. Bilen bilir o yapıştırıcıyı gerçekten çok kötü anında kuruyor değdiğiniz an. O sınıfa girene kadar başkası falan oturur o yüzden başka çözümler aramam lazım. Aklıma ilk müshil gelmişti.

• quote:

Eczaneye tabii ki sorarımda, başka yollar arayım o zaman. Aklıma bişi gelmiyor ki. Sınıflarımız ayrı. Aynı olsa geçen sene yaptığımı yapardım. Arkadaşın sırasına 502 yapıştırıcı döktüm su gibi belli olmuyor çocuk oturdu sonra yanıma çağırdım kalkarken pantolonu yırtıldı. Bilen bilir o yapıştırıcıyı gerçekten çok kötü anında kuruyor değdiğiniz an. O sınıfa girene kadar başkası falan oturur o yüzden başka çözümler aramam lazım. Aklıma ilk müshil gelmişti.

Alıntıları Göster
    @gürcü

arkadasım lisede boyle sakalar hoş anı bırakır uygun miktarda müshil zararsızdır asırısı hastanelik eder :)

sen hiç genç olmadın galiba? şu ah o eski günler diyip kendi rezilliklerime bile gülüyorum en rezil oldugum gunler bile meğerse ne eğleniyormuşum diyorum...

ot gibi yaşanmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Anor~

@gürcü

arkadasım lisede boyle sakalar hoş anı bırakır uygun miktarda müshil zararsızdır asırısı hastanelik eder :)

sen hiç genç olmadın galiba? şu ah o eski günler diyip kendi rezilliklerime bile gülüyorum en rezil oldugum gunler bile meğerse ne eğleniyormuşum diyorum...

ot gibi yaşanmaz :)

Alıntıları Göster
    Idrar sokturucu mantikli geldi bana
    Cok fazla pisletmez de ortaligi

• quote:

Orijinalden alıntı: Real RocknRolla

Idrar sokturucu mantikli geldi bana
    Cok fazla pisletmez de ortaligi

Alıntıları Göster
    bana bir arkadaşaım yapacak valla tuvalet yerine ağzına yaparım onun hastanelik edene kadar da döverim
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbuzik

bana bir arkadaşaım yapacak valla tuvalet yerine ağzına yaparım onun hastanelik edene kadar da döverim

Alıntıları Göster
    Şaka için müshil ilacı adı önerebilecek var mı?

Erken ve kesin çözüm istiyorum.Etkisini hemen göstersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanka26

Şaka için müshil ilacı adı önerebilecek var mı?

Erken ve kesin çözüm istiyorum.Etkisini hemen göstersin

Alıntıları Göster
    Müshil için

x-m solüsyon

bekunis

Tamamen bitkisel yan etkisi yok sanıyorum ikiside pek fazla bişey değildir maddi açıdan bekuniside aç karna alırsanız feci karın ağrısıda yapar ishalin yanında

idrar söktürü olarak

lasix ampül iki ampul çaya atın tamamdır iş

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __MeHMeT__2 -- 9 Haziran 2009; 22:28:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: __MeHMeT__2

Müshil için

x-m solüsyon

bekunis

Tamamen bitkisel yan etkisi yok sanıyorum ikiside pek fazla bişey değildir maddi açıdan bekuniside aç karna alırsanız feci karın ağrısıda yapar ishalin yanında

idrar söktürü olarak

lasix ampül iki ampul çaya atın tamamdır iş

Edit:imla

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.Hemen deneyeceğim

2 ampul çaya derken neyi kastettin dostum?

Edit:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanka26 -- 10 Haziran 2009; 18:05:03 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.