Şimdi Ara

MURAT KEKiLLi hayran kulübü , 2010 Kalbimdeki Darp (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
13.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • murat kekilli...şahane bir insandır.kesinlikle..müthiş bir karakter bizzat tanışmışlığım oldu yakından tanıdım iyi biliyorum çok seviyorum harbi..
  • yeni albüm hazırlığı yok mu ya....
  • bir çok medya maymunu sanatçıdan kraldır kendisi.sesi de müzikleri de çook güzel
  • karakteri en düzgün olan sanatçıların başında gelir şarkı sözleri etkileyicidir müzükleri ise inanılmazdır bir çok şarkıda sözlerin önüne geçer
    bana göre Türkiyede en içten şiir okuyan 3 isimden biridir
  • resmi albümden itibaren sadece bu adamın orjinal albümünü alıyorum, müziğini çok sevdiğimdenmidir nedir saygı duyuyorum yauw
    aradan 2 yıl geçti yeni albüm bekliyorum (4x4 gözle )
  • yedialtı albümünün isminin anlamını sormuşlar ''halk buna hazır değil'' falan diye bişeyler söylemiş.

Eğer doğruysa Erkin Koray'ı Moğollar'ı,Cem Karaca'yı anlayıp dinleyen insanlar onun albümlerini hayli hayli anlar.Gerçi anlama isteği duyarlar mı?bilemem.
  • yeni albüm çalışmlarına başlanmıştı çok yakın bir zaman içinde yeni albüm çıkıcak albümdeki parçalarından kalbimdeki darp ın demosu çıktı bir çok yerde bulabilirsiniz ve bu akşam ölürümünde önüne geçiceği söyleniyor bu şarkının ve daha kasat çıkmadan kekilli hayranları tarafından çok fazla tutuldu dilden düşmeyen şarkılar arasında yerini aldı bile
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutasyon54

Teşekkürler..

MuratKekilli - Kalbimdeki Darp şarkısını
    iNDiRMEK için TIKLAYINIZ
    ...

MuratKekilli - Kalbimdeki Darp

ARADAN GEÇEN YILLARI TOPLA VE YÜZÜME ÇARP
    BELKİ BİR GÜLE BENZER O VAKİT KALBİMDEKİ DARP

SENİ SEVDİM VE BUNU BİR TEK SANA SÖYLEYEMEDİM
    GİZLEDİM GİZEMLEDİM ,YALNIZ SANA DİYEMEDİM

KALBİMİN KAPISINI ÇALIYOR İKİ KİŞİ BİRDEN
    BİR TANESİ SEN ÖTEKİ SANA BENZEYEN

SENİ SEVDİM DE BUNU BİR TEK SANA SÖYLEMEDİM..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 22 Aralık 2011; 0:15:20 >

• çok başarlı muzıklerı var benıde yapabılırsın
  • Murat kekilli bence çok başarılı.. ama arkasında sağlam kişiler olmadığı için otel odasında kendi çapınca bişeyler yapmaya çalışıyor bütün parçaları var bende ve çok seviyorum onu
  • Murat abiyle sohbetimizde oldu.Çok şeker bi insan...Şarkılarınıda zevkle dinlerim
  • oo murat kekilli
    tam da bizim kültürümüzü ezgimizi yansıtıyor çok severim bende hayranlarından biriyim
  • ben de hayranlarından biriydim bir zamanlar hele ki eşek gözlüm parçası...günde minimum 20 kere dinliyordum ama şimdi...
  • Dinlemem ama
    bu akşam ölürüm ü çok dinlerdim zamanında
  • 2005'te Tekirdağ'daki bir konserine gitmiştim. Seyirciyi felaket coşturuyor.
    Bazı sanatçılar(!) gibi playback yapmaması da en güzel yanı diyebilirim.
  • Ayrılık- Yandı bu yürek - Sana gül dedim

Hepsinin ayrı bi yeri var
  • Yeni albüm falan çıkıcak mı çok seviyorum bu adamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannibalz -- 17 Aralık 2008; 23:58:41 >
  • Bir Kız Bana Emmi Dedi (alır seni boşarım) parçasında murat'a vokal yapan bayan kimdir ?
  • Bu akşam ölürüm süper şarkı
  • Bu akşam ölürümü ben de severim ayrıca salını salını da iyidir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.