Şimdi Ara

MULTİNET (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
45.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yüzde yirmi ha...........elli kutu çokomel yirmi küçük reçel dört kıvırcık lahana ondört gram beyaz peynir yarım kilo salça bir tane delikli nane alırım ama yinede komisyona düşmem.
  • stormx06 kullanıcısına yanıt
    ıstanbul
  • Multinetimi paraya cevirnek istiyorum 450 tl para var icinde en az 350 400 u ceviricem ama az komisyon kesen bir yer ariyorum istanbuldayim yardim edebilirmisiniz ?
  • Arkadaslar elimde bankanın verdiği multinet var. Fakat yemeğimi evde yediğim için pek işime yaramayacak. İçinde 500-600 lira gibi bir miktar yüklü. Ben bunla ufak ev aletleri (süpürge,ütü vs.) almak istiyorum internetten. Tekzen'de Gift Card diye bir olay var o da Multinet'in alt ürünü sanırım. Ben bu normal multineti nasıl Gift Carda çeviririm ya da çevirebilir miyim ?
  • İzmir'de düşük komisyonla kıran var mı?
  • Ankarada yenimallede bebek market mamak da mehtap market
  • Konu Canlansın Bursa da var mı arkadaşlar bilen pm lütfen .
  • Mersinde var mi bilen???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafamy

Mersinde var mi bilen???

Ben çözdüm olayı alışveriş merkezlerine gidiyorsunuz multinet geçemn kasa önünde bekleyip gelene soruyorsunuz nakit alacak olan varsa rica ediyorsunuz. Önce ödemeyi yaparız parayı sonra verirsiniz diye genelde yok demiyorlar zaten ;)
  • Multinet, Sodexo, Ticket gibi kartlarınız %25 komisyon ile nakite çevirilir. 0553 055 34 28(SMS) Avrupa Yakası
  • Multinet - Sodexo - Ticket gibi kartları %25 komisyon ile nakite çevirebilirim. Güven konusuyla ilgili referanslarıma bakabilirsiniz.

İletişim : 0531 302 83 56
  • ankarada tüm yemek kartlarınız nakite anında çevirilir.
    0532 262 78 37
    sodexo multinet ticket setcard
  • Varsa bizde söyleyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ticket multinet metropolcard ve setcard kartınız %25 komisyonla anında işyerimizde nakite çevirilir. küçükçekmecedeyiz. irtibat için 0553 203 55 33 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.işlemler işyerimizde yapılmaktadır. güvenliğiniz için bu tür işleri işyerleri dışında yapmak isteyen kişilerle gerçekleştirmeyiniz.
  • bursa da varmı kıran sodexo veya ticket restaurant card

• Ticket multinet sodexho metropolcard mıgros çeklerinizi %20 komisyonla bozuyorum iletişim için => 543 833 7200
  • TİCKET MULTİNET SODEXO SETCARD METROPOL TÜM KARTLAR % 20 ile HEMEN NAKİTE ÇEVRİLİR. ANKARA KIZILAY’da. Ve DİĞER TÜM ŞEHİRLERE MOBİL ÖDEME YAPILIR. . 0532.577.77.39..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OktayÜnlüAnkara -- 25 Temmuz 2019; 18:39:41 >
  • TİCKET MULTİNET SODEXO SETCARD METROPOL TÜM KARTLAR % 20 ile HEMEN NAKİTE ÇEVRİLİR. ANKARA KIZILAY’da. Ve DİĞER TÜM ŞEHİRLERE MOBİL ÖDEME YAPILIR. 0532.577.77.39.

• TİCKET MULTİNET SODEXO SETCARD METROPOL TÜM KARTLAR % 20 ile HEMEN NAKİTE ÇEVRİLİR. ANKARA KIZILAY’da. Ve DİĞER TÜM ŞEHİRLERE MOBİL ÖDEME YAPILIR. 0532.577.77.39.

• ANKARA’da TİCKET MULTİNET SODEXO SETCARD METROPOL TÜM KARTLAR % 20 ile HEMEN NAKİTE ÇEVRİLİR. ANKARA KIZILAY’da. Ve DİĞER TÜM ŞEHİRLERE MOBİL ÖDEME YAPILIR. 0532.577.77.39.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.