Şimdi Ara

MULTİNET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
45.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dışarıdan bakıldığında, konu internet ile alakalı gibi duruyor ama konu başka

Arkadaşlar MULTİNET (YEMEK KARTI) kartı paraya çeviren müessese varmı bildiğiniz?
    Ödemelerim biraz fazla geldide bu ay

SAYGILAR

• Beyler, bilen yada yapan varmı?
    Lütfen bir yardım edin
  • paraya çevirilip çevirilmediğini bilmiyorum ama büyük marketlerden alışveriş yapabilirsin.. Real , gima , Carrefour vss ..
  • Saol dostum bende biliyorum ve yapıorum alışveriş, fakat acil yapmam gereken bir ödemem var ve MULTİNET'i %7 faiz alarak paraya çeviren yerler olduğunu duymuştum.
    İşte şu anda birisi isim verse süper olur
  • Arkadaşlar iyi ki bir şey sorduk haa :pp
  • abicim bunun en güzel yolu, toplu bir şekilde çıkacaksınız yemeğe, yiyeceksiniz bol bol sonra da hesabı werirken sen paraları toplıcan, bana nakit lazım sen hepsini benim multinetten çek tahsin abi dicen garsona böylece 3-4 yemek sonra herhalde hatrı sayılır bir paraya sahip olacaksın, ya da abi ne bileyim tanıdık bir lokanta warsa ondan rica edersin, verilen nakit paraları mesela 100 YTL tuttu başkalarının yediği yemek, senden 110 YTL çekerler böyle böyle tüm limitini harcayabilirsin... şimdilik bunlar geldi aklıma ama ben de bi sorayım sağa sola yeter ki gençlere beyaz elektronik eşya alacak para çıksın
  • multinetten nakit çekmek istiyosanız ilgili bankadan alabilirsiniz. Fakat aldğğınız miktar oranın da komisyonda ödemek zorundasınız.. İlgililere duyrulur :D
  • Forumdan "YeşilCehennem" adlı kişi bu konu da epey bilgilidir.
  • o kişi ben oluyorum sanırsam hacu daha bitmedi la multinet, 4,5-5 tl civarı var daha
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum acilen yardıma ihtiyacım var.

Bir şirkette iş görüşmesine gittim yol parasını 150 tl'lik multinet olarak veriyor. Sizden yardım beklediğim konu multineti nakite çevirme-çevirtme imkanım var mı varsa neresi? Yada komisyonsuz-komisyon vermeden alışveriş yapabileceğim biryer var mı? Nakite çevirme olayı olsa daha iyi benim için.Cevaplarınızı bekliyorum .Şimdiden teşekkürler...
  • Anadolu yakasında olanlara yardımcı olrum benimde bozdrduğum bir yer var
  • bu arada %20 ye bozuyor bahsettiğim yer daha düşük bozan varsa orayada bozdurabiliriz.
  • Ayni dert benim basimda da var. Calistigim firma vergiden dusecegim diye bu lanet karti basima bela etti. Her ay 100 Lirami bu aptal sisteme yatiriyorlar. Var mi Izmir de bozdurabilecegim yer?
  • Evet birde ben canlandirayim konuyu ankarada multinetten para cekebilecegimiz yer varmi, yukarda bir arkadas ilgili bankadan cekebilirsiniz fln demis nasil olacak o is bilen varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıcket multınet sodexho vs yemek kartı ve yemek fişleriniz %20 komısyonla nakıt olarak çevirmekteyız yuklu mıktardakı tıcketları gelıp alıyoruz (5000-1000 ... ) Bu mıktarın altındakı kart veya fışlerı merkezı bı yerde bulusup ucretınız verıp kart veya fıslerınızı alıyoruz
    ulaşmak isteyen Arkadaşlar numaramız 5075166707
  • becan_1995@hotmail.m B kullanıcısına yanıt
    ankaradamısın istanbuldamı bana ankara lazım
  • Bu konuda ben de yardım istiyorum.
    Belli bir komisyonla (%18-20) multinet kartımdaki limiti nakite dönüştürmek istiyorum.

Ankara İçi.
  • aylık 600tl yatıyor bunun 50tl sini verip kırdırmak isitiyom antalyada nokta varsa yazsın
  • Ankara da bilen varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensi

Ayni dert benim basimda da var. Calistigim firma vergiden dusecegim diye bu lanet karti basima bela etti. Her ay 100 Lirami bu aptal sisteme yatiriyorlar. Var mi Izmir de bozdurabilecegim yer?

Ne yaptın hocam cozebildin mi derdini? aynı durum bende de var... ancak %20 komisyon filan demisler tefecilik resmen o kadar fahiş komisyon mu olur!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.