Şimdi Ara

Multimedya montajı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ses sisteminden memnun değilim diye en son exvol marka 4/64 gb toyota auris aracıma taktırdım. Ama araç rezil oldu. Ses saçma şekilde yüksek inmiyor kalitesi çok kötü, kamerayı kompozit bağlamışlar bulanık gösteriyor yüksek kalite seçince devre dışı kalıyor. Arada kendi kendine bağlantı yok yazıyor kilitleniyor yani sinir oldum. Kaş yapalım derken göz çıkardık verdiğim paraya mi o kadar uğraştım bunun için ona mi yanayım. Ne yapayım sizce bir fikir verin?

• Malesef android multimedya pişmanlıktır hocam kaliteli olanlar vardır elbette ama ne ses kalitesi ne kullanış olarak berbat
  • kablolar düzgün bağlanmamış olabilir veya kalitesiz montaj yapılmış olabilir başka bir yere de sorun

• öncelikle arabanın orijinal kamerası üzerinde takılı duruyor... kameranın giriş jackı yeni cihaza uymaz dediler ama bunu uyduracak bir adaptör bulabilir miyim? ya da kaliteli bir geri ve ön kamerası önerisi yapar misiniz? ikinci olarak bu tür cihazların güncellemesi nasıl yapılıyor acaba? kendi üzerindeki ayarlardan internete bağlanmama rağmen güncelleme kontrolü yapmıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.