Şimdi Ara

Mujdemi İsterim Archlord Artik BELESSS (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
0
Favori
19.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stat pointleri diosun heralde kendisi verio
    Brumhart serverına gelenler için

msn denizcix@gmail.com
    xfire adresi denizasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizciks -- 19 Ağustos 2007; 10:39:05 >
  • beyler diyer servera gelin size yardimci olayim para bakimindan cok sıkıntı cekio insan. hele skillerde pot parasi vs. gelirseniz msn q_ulmo@hotmail.com
  • beyler hangi server ne olalım huyman orc elf ne açalım buluyşalım bide hangi karekteri açayım
    yardımlarınıuzı bekliom
  • Gaiahon serverinda humman acin hummanda zati her class var yardimci olurum ben size
  • quote:

Orjinalden alıntı: zodd

Gaiahon serverinda humman acin hummanda zati her class var yardimci olurum ben size

açıyom buluşalım
  • Brumhart serverında 71 level bir türkle karşılaştım.
    human türk hiç görmediğini söyledi.
    bi guilddeydi ama türk guildimi bilmiyorum.
    türklerin hepsi orc muş.
    Cyless ve ben Brumhart tayız orc berserker olduk
    nickler

Cyless
    Deniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizciks -- 19 Ağustos 2007; 12:34:34 >
  • deniz valla benim isler cok yolunda gidiyor diyer serverda mslf gecemem zati birsuru karakter var serverda isterseniz yeni actiysaniz siz gelin diyer servera
  • ya gelmeyi isterdim ama dediim gibi nicklerin hepsi alınmış senin serverda
  • baska bi nick koy ya ne olcak neyse sen bilirsin
  • Tatil dönüşü bu oyunu indireyim. Kota bomboş zaten üstüne de 2 Moonsu çekerim
  • Deniz npr ben hakan 2moons da TheChaos hatırladın mı ? bende ındırdım sabah baktım oyuna gercekten hos ve farklı bi oyun grafikler cok farklı. ya bencede herkes 1 serverda toplansın ayrı ayrı olmasın herkes birleşirse oyunda cok ii şeyler yapılabilir. ?
  • benim oyun indi arkadaşlar..human olarak Gaiahon serverında Knight açıyorum.

nick: Impsychotr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imPsYcHo -- 19 Ağustos 2007; 14:05:01 >
  • evet beyler Gaiahon serverina bekliyorum herkezi
  • geliom hadi geliom ben de Gaiahona...
  • lvl 6 moon elf elemantel açtım Gaiahon da hepimiz orda mı toplanıyoruz ırk farklılığı bi sorun oluştururmu
  • hadi beyler bide guild kuralım tam olacak
  • Zodd geldi de cogu arkadas abicim bi nokta belirleyelımde orda bulusalım veya ne bılım sen ayarlada bulusup beraber mı kasarız bişiler yapak işte.
  • ben geldim de elf açtım ya.
    nick
    Denizciks
  • hadi toplanak gelin moon elflerin başladığı yere
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.