Şimdi Ara

Mujdemi İsterim Archlord Artik BELESSS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
625
Cevap
0
Favori
19.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet adamlar herseyi dusunmus ya ayni wow gibi birazda ko dan eklentiler var skiller fln super
  • Hadi İndiricem Ama Bu 8 Saattte Anca İner aBİ Yatıcaz Kalkıcaz Bakıcaz Inmışmı İşTe
  • oyuna gırebılen varmı cannoc acces logın server dıyıp kaLıo
  • ohoo oo ben sabahtan beri oynuyorum araliklarla aksam 9 buuck 10 gibi yeni acilan yogunluktan dolayi cokmustu ondan olabilir belki
  • gırdım oyuna su uyeLık olayı bayağı ugrastırdı ama
    oyun gzL hemen moon elf ranger actım(masallah cok seksi bısı) lvl 5 oLdum gerısı yarın artık

lvl sınırı kac acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 18 Ağustos 2007; 5:36:47 >
  • aslında bu oyunun zewki asıl archlord olunca çıkar archlord un manyak skilleri war havayı kontrol etme,guard çağırma, ejderha çağırma gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Treth

neden bilmiyorum ama ferentus a benzettim ben cok.

bende ferentusa benzettim grafiklerini

oyun güzele benziyo videosunu falan izlemedim ama grafikleri ve detayı güzel....

cabalı bıraktıracak kadar etkili değil ama
  • Beyler üyelik alamıyorum site yavaş çok galiba açılmıyo !!! biri benim yerime alıp pm den atarsa tam süper olur +rep :D
  • bi günde (yani yaklaşık 15 saatte ) kaç lw olurum buda last chaos gibiyse hiç başlamiyim (allahtan kota derdi yok)
  • Ben şimdi YÜkledim Oynadım Gayet Güzel Oyun Questler Filan Çok Kolay Lag'sız.Biraz ingilizce bilgisi yeterli oynamak için bence herkes başlasın.Gaiahon Serverına beklerim Human olarak tabikide
  • evet ya archlord buyuleri var ama ben daha cozebilmis degilim mageden sıkıldım archer actim bende humman da gelin hep beraber olalim beyler Gaiahon serverina gelin.
  • işte 2 resim daha size bu alttakinin ne oldugunu anlamadım geldi sonra birden kayboldu
    bu arada bi guilde girdim DH die Tamda denk geldi Donanimhaber e adamlar yardim olsun diye 250k verdiler valla cok makmule gecti eyer humman acan olursa bu parayi paylasabilirim.

Mujdemi İsterim Archlord Artik BELESSS

bu resimde goblinlerin yerinde cektim boss gibi bisi bu bi vurdu 270 zati 150 kusur can var boyle kole gibi bisi cekio oda arabasinda oturuo

Mujdemi İsterim Archlord Artik BELESSS

• İndiriyorum.
    2moons oynuyorum ama merak ettim bakıcam.
    mmosite de archlorda ait bi bölüm bulamadım.
    skilleri seri atabiliyormusun oyunda?
    skillerin yapılışı ve dolumu yavaş mı?
    en hızlı karakter hangisi?
    binek üzerinde savaşılmıyor sanırım videolara bakılırsa.
    savaşlarda çok fazla uzak savaşan yani mage archer gördüm
    neden sizce melee char açanlar az?
    level sınırı kaç?

lotro closed beta accountum vardı onunla giricem oyuna archlordu da o accounttan açtım
    lotro ya benziyor gibi geldi ama tam bilmiyorum bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizciks -- 18 Ağustos 2007; 18:50:36 >
  • Yukarda verdigim siteye var istedigin classı secerek skillerin CD lerine ve cast timelarına bakabilirsin...
  • bu oyunu ben indirmiştim daha önce şimdi kursam olurmu yoksa free die yeniktenmi in dirmem lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pk

gırdım oyuna su uyeLık olayı bayağı ugrastırdı ama
    oyun gzL hemen moon elf ranger actım(masallah cok seksi bısı) lvl 5 oLdum gerısı yarın artık

lvl sınırı kac acaba?

ya üyelik alamadım nasıl alacaz ya

• arkadaş önce codemaster a üye ol sonra oyunun sitesinden free downloada bas sana key vercek o keyle archlord u aktif hale getircen codemaster ın sitesinden

edit: teşekkürler hunterx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizciks -- 18 Ağustos 2007; 20:47:33 >
  • oyun hakında bilgi verecek arkadaşalr varmı acaba str dex falan nasıla caba lvl atlayınca ne yi neye verioz ??
  • Otomatik olarak veriyor.At üstünde savaşma var ama archerlar ok büyücüler büyü atamıyor.At satılan yere giderseniz mızrak gibi şeylerin satıldığını görürsünüz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.