Şimdi Ara

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
14
Favori
44.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)
  • _yusufaydin_ kullanıcısına yanıt
    Tekrar 80 gösteriyor ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zümrede tamircinin yanındaki dolapların birini aktif etmişler bir tek dolap kaldı aktif edilmeyen

• quote:

Orijinalden alıntı: efekaraa5252

Zümrede tamircinin yanındaki dolapların birini aktif etmişler bir tek dolap kaldı aktif edilmeyen

Bugün yine caddenin aşağısındaki son sokakta çalışmalar devam ediyor. Son dolabın içerisine sanıyorum son kurulumu yapıyorlardı

• Değişmeyen tek dolap benimki kaldı bekliyorum artık umarım yarın yaparlar 0.50 down alıyorum aşırı kötü internet son günlerimiz olur inşallah

• 1.5 senedir konuyu takip ediyorum. sonunda internet geliyor kurtulduk diye seviniyordum ilk başlarda. nereden bilecektim bütün küçükköy'de internetin geleceği son sokak benim yaşadığım sokak olan lütfü aykaç sokakmış. şaka gibi gerçekten. internetine kavuşan gitti. bir biz kaldık, çevremdeki bütün sokaklarda var şuan internet. dün son kabinin başındaki adam 2 gün sonra size verilir internet dedi. bu hafta içi biter umarım da kurtuluruz artık.

• 22mert kullanıcısına yanıt
    Henüz internetim yok. Altyapı hız sorgulama yaptığımda çıkan sonuçlar

• Sabah saat 9 da internet kesildi hala da yok dolapta çalışma vardı kurtulduk galiba

• dün internetim kesildi, bir kaç saat sonra geldi. internet geri geldikten sonra hemen arayıp yükselttim. evet kurtulduk.

• Sabah kesilmişti dediğim gibi öğlende geldi paket değişikliği yaptım 50 mbpslik pakete geçtim 35 ile 45 arasında gidip geliyo kurtulduk sonunda

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)
  • istceko İ kullanıcısına yanıt
    Tekrar 17 mbps gösteriyor. Neden böyle düşük fikri olan var mı?

• Türk telekom alt yapı sorgulama da hipernet kullanılabilir olmuş. Ancak lanet taahhüt kilitliyor beni. Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)  Türk Telekom'un da 50Mbps paketi 150TL ve upload hızları hakkında sitede bir bilgi yer almıyor. Ulan arkadaş...

TT paket önerebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaNexxx -- 9 Mayıs 2021; 23:20:7 >
  • Turknet fiber kablo çekiyor arkadaşlar bilgisi olan varmı, bina girişlerine kadar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.akdora

Turknet fiber kablo çekiyor arkadaşlar bilgisi olan varmı, bina girişlerine kadar

İlk defa duyuyorum. Forumda Türknet destek planlarımız arasında yok diyordu.

• ShaNexxx kullanıcısına yanıt
    Baraboroshayrettinpaşa civarında çatır çatır kablolama yapılıyor.. turknet formalı çalışanlar.

• @H.akdora İlginç, bir soralım bakalım.

Arkadaşın bahsettiği nedir acaba? Gaziosmanpaşa için Gigafiber vb. bir çalışmanız bulunuyor mu? @TurkNetDestek

• Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)

• Bahsi geçen kablolar bunlar telekomun kabini yerine kendi fiber kabinleri ne bağlayacaklarmış yani kabin turk netin.. muhtemelen gigafiberle verebilir olacaklardır..

• @H.akdora Fotoğraflar için teşekkürler, umarım sadece bir iki yere yatırım yapıp gitmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snaqe

Sonunda çilem bitti.

Hayırlı olsun download işim olursa sizdeyim ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _yusufaydin_ -- 22 Mayıs 2021; 1:4:6 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.