Şimdi Ara

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
14
Favori
44.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Fevzi Çakmak Mahallesi 751. Sokakta oturuyorum. Ben şehirdışındaydım kardeşim bana bir fotoğraf attı sokağa kablo çektiler binayada kutu koydular diye. Ben baktım gelince Türknet gigafiber kutusu ama herhangi kablo vs gitmiyor içine. Ortalama ne kadar sürede aktif oluyor bilginiz var mı?

• ArchAngelMichael A kullanıcısına yanıt
    Bir alt sokaktayim ve bize turknet sadece kablo cekip gitti herhangi bir kutu baglanmadi sadece gigafiber kablosu binanin icinde duruyor o kadar. Halen bekliyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bizdede aynı şekil kutuya baktım ben sadece boş bir kutu 😂

Sana yine kutu gelmiş şanslısın Bize sadece 2 ayda kablo çektiler Sokak kutusu bina kutusu bile koymadılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, binamda gigafiber aktif gözüküyor. Ben geçiş talebi oluşturdum, 751 sokak çevresi bir sorgulatsın belki sizdede aktif olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchAngelMichael -- 11 Ekim 2022; 12:9:8 >
    Hocam aktif oldu da 1 haftadir kurulum icin ekipleri bekliyoruz

• Mehmet177 M kullanıcısına yanıt
    Anladım banada 8-10 gün arasında gelecekler dedi

• bugün vefa poyraz lisesinin olduğu sokakta türksat kablo çekiyordu. inşallah mahalle çapında yaygınlaşır.

• Arkadaşlar merhaba 751 Sokaktayım bugün itibari ile gigafiber bağlandı değerler bu şekilde

Müjde GAZİOSMANPAŞA (KÜÇÜKKÖY) Fiber internet geliyor ( Turknet gigafiber geldi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blondieee

Bizim binaya da dün Gigafiber kutusu takılmış. Sitede sorgulattığımda gözükmüyor yanlız. Bakalım ne zaman aktif olacak...
    Hocam merhaba,
    Alınık ilanınızı gördüm, (GT7, Sec. Hak. )
    Yurtdışında olduğumdan sms doğrulaması yapamıyorum dolayısıyla forum özel mesaj atamıyorum şu anlık o yüzden buradan yazıyorum, bana iletişim numaranızı yazın lütfen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fevziçakmak mah 795 sk ta hala bir gelişme yok @Turknet ☹️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.