Şimdi Ara

Muhteşem Yüzyıl (2010) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.964
Cevap
16
Favori
157.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En sevdiğim tarihi karakterlerden birisini en gıcık olduğum oyunculardan birisi oynayacak.
  • Fragman gerçekten çok kaliteli olmuş.

Halit Ergenç'i pek sevmem ama görüntü itibariyle role oturmuş görünüyor.

Umarım reyting uğruna saçmalama yapılmaz da kaliteli bir dizi izleriz.
  • Fragmana bakılırsa gayet güzel, izleyip görelim, ben de merak ediyorum.
  • Fragman çok hoşuma gitti ama açık sahneler mevcut sıkıntı çıkabilir:S İnşallah Tarihi dizi olur hadi bakalım... Umudum var bu diziden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz-KSK

Ben, Hürrem'i oynayan oyuncu hanımı beğendim şahsen. Kızıl saçları ve hafif şehla gözleri ile tam uymuş.

Muhteşem Yüzyıl (2010)

Güzel hoş ama dekolte mi giyecek ? O zamanlarda bu var mıydı? Hele ki dinine düşkün bir devlette?
  • Aşka meşke sararlarsa koca imparatorluğu rezil ederler.Savaş sahnesi filan yaparlar umarımda boşa gitmez bu kadar beklenti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

Aşka meşke sararlarsa koca imparatorluğu rezil ederler.Savaş sahnesi filan yaparlar umarımda boşa gitmez bu kadar beklenti.

Savaş sahnesinin malesef az olacağını, içerdeki durumu anlatan bir film olacağını düşünüyorum
  • Bugün Show TV'de yeni fragmanı gördüm güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ala -- 19 Aralık 2010; 0:18:05 >
  • Kim bilir Osmanlıyı nasıl anlatacaklar
  • batırmazlar inş böyle diziyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

Ben, Hürrem'i oynayan oyuncu hanımı beğendim şahsen. Kızıl saçları ve hafif şehla gözleri ile tam uymuş.

Muhteşem Yüzyıl (2010)

Güzel hoş ama dekolte mi giyecek ? O zamanlarda bu var mıydı? Hele ki dinine düşkün bir devlette?

haremde dolanabilrler sanırım bu sekilde... sonucta padişah ve ailesine ait bir bölge..başkaları girmiyor sanırsam..bide su dinine düşkün lafı nedir yav..sanki irandan arabistandan bahsediyorsun..osmanlıda kerhane düzenlemsi bile vardı... yani ufak bir dekolteye bu kadar takılmmak lazım..yeterki konusu ve oyunculuğu iyi olsun..
  • Survivor Merve'de oynuyor.
  • Kanuninin gözler mavi miydi

eğer değilse görüntüde seçemedim,lens takmış mı halit

Çok umutlu değilim ama izlencek bişeye benziyor

Gerçi meral okayın yazdığı dizilere bakarsak sarayın içindeki aşklar ve entrikalardan başka bişey göreceğimizi sanmıyorum

-asmalı konak

-bir bulut olsam

Bunların ikiside konakta geçmiyor muydu

kadın hedefi büyütmüş gözü direk saraya dikmiş aferin
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox
    Fragman Çok kaliteli duruyor umarım Gerçekten Güzel bir dizi olur en büyük temennim dizinin tutması diğer tarihi kişilerimizin dizi ve filmlerimizin çekilmesi.

aynen katılıyorum

ilk bikaç bölümden seversem bakarım,

yazar ve yapımcı çok iyi

zaten bizim en büyük sorunumuz. şanlı bir tarihimizi beyaz perdeye aktaramamız. bundan bişeyler çıksada yönetmenlere kılavuz olsa .
  • quote:

Orijinalden alıntı: koçari

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

Muhteşem Yüzyıl (2010)

haremde dolanabilrler sanırım bu sekilde... sonucta padişah ve ailesine ait bir bölge..başkaları girmiyor sanırsam..bide su dinine düşkün lafı nedir yav..sanki irandan arabistandan bahsediyorsun..osmanlıda kerhane düzenlemsi bile vardı... yani ufak bir dekolteye bu kadar takılmmak lazım..yeterki konusu ve oyunculuğu iyi olsun..

Dinine düşkünden kastı mı anlamışsınız zaten konusu sadece sarayda geçmeyipte bir kaç savaş sahnesi olsa iyi olur aslında .
  • Şu tarz dizileri hd izlemek lazım.. Yazık ediyorlar SD ile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: REM1903

Şu tarz dizileri hd izlemek lazım.. Yazık ediyorlar SD ile..

+1

standart yayınlar artık cok kötü gözüküyor gözüme.. kanal d geçti hd ye..darısı diğerlerini basına..
  • aşk dizisi gibi olur bence
  • Saat 20.00' de başlayacakmış dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ala -- 26 Aralık 2010; 0:19:44 >
  • Çarşambayı kitler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.