Şimdi Ara

Muharrem İnce'nin Partisine Oy Verir Misiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git

Muharrem İnce'nin Partisine Oy Verir Misiniz?

(En Son Oy Tarihi: 3.2.2021)
Giriş

su yorum Tayyip CHP'de olsa yine CHP'ye oy veririmden baska bir sey degil.

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

gecmisi temiz degil, bir muhalif Yalovali olarak Muharrem Ince'nin her turlu pisliklerini biliriz :). Muharrem Ince karakter olarak rezalet, les bir adamdir. Vizyonu falan da yoktur. 20-30 yas arasi kiz kovalayan subyanci bir adamdir.

• Yine seçim gecesi ortadan kaybolur, seçmene de şizofren der. Asla vermeyiz
  • Kendi hakkina sahip cikamamis benimkinemi cikabilecek.Ancak "adam kazandider"iken digeri "ati alan uskudari geçti "der.İst beledoye secimlerinde boyle basiretsiz biri olsa İmamoğlu gibi ceketini atip kollarini sivayip "hak yemem hakkimida yedirmem"demese idi hep yaptiklari en acik 2015 te kaybettikleri bombalari patlatip "bombalar patladikca oylarimiz artiyor "ve daha neler diyerek malumu ilanini edip alirlardi o secimide cebren.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muharrem İnce özünde iyi bir insandı fakat yaptığı hatalı hamleler ona ciddi bir şekilde kaybettirdi.

Şuan seçim olsa, oy alamaz hiç kusura bakmayın arkadaşlar.

• Boşa kürek sallamış olur. Zaten azınlık oylar iyice paramparça olur.

• %0.77 alacağı oy.

• Atamın partisinden vazgeçmem ne ya 🤦 Akp ye koyun diyorsunuz kendinizin farkı kalmamış. Bu ülkede siyaset taraftarlıktan başka bir şey değil
  • Muharrem İnce'nin Partisine Oy Verir Misiniz?

Erotik şiirlere meraklı varsa oyunu versin. Bu adam mı ak parti'den oy alacak? Muharrem İnce'nin Partisine Oy Verir Misiniz? 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gal1leo -- 31 Ocak 2021; 11:58:46 >

• Saraya gidenin kim olduğu tescillenmiş oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adama balon diyen niye diyor chp adına rekor oyu bu adam almadı mı? Adamın yanlış söylediği tek bir şey yok chp eleştirileri de gayet yerinde hatrı sayılır bir oy alacağını düşünüyorum. Bu adamı eleştirenler chpye toz konduramıyor nedense. Parti çokluğunun olması mevcut hükümetin en kısa sürede değişmesinde rol oynar onu geçtim sistem bilmeden oy bölecekler oylar akp ye gidecek diyorlar bu adama balon falan diyenlerin akpnin havuz medyasından etkilenen koyunlardan farkı yok
  • Fotinix kullanıcısına yanıt

Rekor oyu alma sebebi muharrem incenin o zamana kadar çok sevilmesiydi. Başka bir açıklaması yok.

• Fatih_abi_81 kullanıcısına yanıt

Try:

Except ValueError:

Print('barajı geçemediniz')

finally:

print('Adam Kazandı')

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zero Degrees -- 31 Ocak 2021; 14:42:22 >
  • Kelise kullanıcısına yanıt

ya bu adam zaten 2018 de seçimi kazanamazsamda CHP den vazgeçmem,ben CHP de tuvalet bile temizledim falan demişti.Şimdi 180 derece döndü.Şimdi bir kesim bu adama tapmaya başladı eleştirdikleri Akp den bir farkı yok bu adamın

• gal1leo G kullanıcısına yanıt

birine tecavüz mü etmiş? birinin hanımına yan gözle mi bakmış? bende sapığım ne var bunda? kimseye zorla bir şey yaptığımız yok ve kimsenin hakkına girdiğimiz yok..

sana ne adam cinsellik konusunda hararetli biriyse? bu onun erkeklik hormonları ile alakalı, yani hacı hocalar gibi koyuna eşeğe köpeğe sulanmıyor bu yönden bak birde.

yönetimde görmek istediğim insan tipi öyle namazında niyazında olan türler değil abi, mümkünse ateist biri yada inançlara uzak biri gelsin, bıktık sizden, bizi bitirdiniz bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih_abi_81 -- 31 Ocak 2021; 16:25:14 >
  • Yaklaşık olarak 9 yıldır CHP üyesiyim. İzmir'de belediyelerden tutun, chp ilçe binalarının her yerinde, belediye tuvaletlerinin görevlilerine kadar üyelerin %80'i yemin ediyorum Tuncelili belki de yarısın Kürt vatandaşlardan oluşuyor. Bakın ben doğma büyüme aileden İzmir'li, CHP'li ve Atatürkçü bir birey olarak asla aralarında resmi bir yer bulamadım. Hepsi bir sülale gibi, aşiret gibi birbirlerini destekliyor.

Bu yanlıştır. İzmirli birisi CHP'nin başında olsa, Tunceli'de her yeri İzmirlilerle doldursa buna da karşıyım. Alevilikle ilgili değil bu yazdıklarım.

Ben de Muharrem İnce'nin partisinden istifa etmesiyle birlikte, CHP Konak ilçe binasına giderek istifa dilekçemi sunacağım.

10 senedir aman oylar bölünmesin, etmesin dedik ama adam CHP'de diktatör oldu çıktı. Güler yüzlü şeytan. Yüzünde yaşlılık izleri çıkmaya başladı, bırak artık ulan.

• Ağzınıza sağlık hocam.

Cüneyt Oğuz'u katakulliyle mükerrer imza diyerek il başkanı adayı yapmadılar, 600 delegeli İzmir İl Kongresinde tek aday 200 oy aldı. Şu rezilliğe bakar mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 31 Ocak 2021; 18:30:7 >
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Ağzınıza sağlık forumda bir bu bir revengerair bir de nıfthshfer miydi ne haltsa nikleri de yavancı olduğu için yazamıyorum.Bunların birkaç ay önce yazdığı yazıları ortaya koyup bunları iyi rezil etti
  • temelreiss kullanıcısına yanıt
    Haburdakilerin avukatına oy ver
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.