Şimdi Ara

muhabbet kuşu için ısıtma sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana muhabbet kuşu ıçın ısıtma sıstemı lazım ampul gıbı bir şey yapmayı düşünüyorum yada residans gıbı bır şey yardım edin biraz fikir verın bana

• Bence ampul yapma, tepesinde sürekli aydınlıkla hayvan strese girer,yazık.
    Başka bir yol düşünelim.
  • nasıl bir yol kardes ampulu sıyaha boyasam ışık fazla olmaz ısı olur sadece sen kuşlardan anlarmsın
  • Çok basit evine salça aldıgın 850 gramlık salça tenekesini tam açma. Yarım aç.. İçine porselen yada sarı bir duy sallandır.!5 lik - 25 lik ne istersen normal bir ampul tak. al sana soba...Üstüne bir kaç delik aç...Isınan hava dışarı çıkabilsin...saygılarımla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

Çok basit evine salça aldıgın 850 gramlık salça tenekesini tam açma. Yarım aç.. İçine porselen yada sarı bir duy sallandır.!5 lik - 25 lik ne istersen normal bir ampul tak. al sana soba...Üstüne bir kaç delik aç...Isınan hava dışarı çıkabilsin...saygılarımla...

Aynı işlemi kalın karton kutuyla da yapabilirsin.. Kuşu kafessiz aldıysan o ilk aldığındaki karton kutunun içine de ampul sallandırabilirsin.
  • dikkat edin de yangın çıkarmayın evde!
  • o değilde dikkat edin.. kuşu koruyalım derken ızgara olmasın

ciddi söylüyorum
  • Isı kaynağının kuşun erişemeyeceği bir yerde olması gerekir bence.
  • peki tavsiyeleriniz kaç woltluk bır ampul olmasıdır 65 wolt falan yetermı
  • bu arada kafes küçük ısıtma kaynağınında biraz küçük olması gerekir yani dışardan içeri girmesi gibi yulık kapısından ı.eri ampulun tamamı girecek şeklinde gibi ama duy dışaıda kalacak yda başak bir yöntem ve bu söledeniz yöntemer kuşu gerçekten ısıtrısmı malum bu aralar hava çok soğuk şu 2 ayı kazasız bır şekılde çıkarması lazım ben bıle kombı yandığı halde ışuyoruym arasıra kuçucuk hayvan napsın demi :D
  • bu arada kafesin büyük olmasına özen göster ısınmak istediğinde kendi gider sonra biraz gezer bu arada kuşunun adı ne
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.