Şimdi Ara

MUGLA TIP FAKULTESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler tip istiyorum mf3 8324 geldi gidilebilir iyi nere var bilmiyorum ama Mugla onerenler oldu Mugla tip hakkinda bilgisi olanlar yardimci olabilirse cok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim bir fethiyeli olarak lys de muglaya gittim. Ben bu kadar iğrenç bir yer görmedim hani okurum diye alici gözle baktim. Uni dağ başında gibi. Şehir desen ben bir şey görmedim sıkıcı geldi. Fethiyede tıp olsa gel derim ama o siralamaya daha iyi yerler vardir. Olumlu yanlarini da yazacak.vardir elbet ama Muğla da ki az gelişmiş yerleeden biri muğla merkez
  • Up

• kardeş üstün izmir altın antalya şehir içinde bodrum fethiyeyi saymıyorum bile mühemmel bir 6 sene geçirirsin sosyallik açısından
  • Tesekkurler kardesim. Egitim acisindan bilgi sahibi olan da vardir insallah.

• 9.5 k dayım bende yazmayı düşünüyorum

• Uup

• Kardeşim bir fethiyeli olarak lys de muglaya gittim. Ben bu kadar iğrenç bir yer görmedim hani okurum diye alici gözle baktim. Uni dağ başında gibi. Şehir desen ben bir şey görmedim sıkıcı geldi. Fethiyede tıp olsa gel derim ama o siralamaya daha iyi yerler vardir. Olumlu yanlarini da yazacak.vardir elbet ama Muğla da ki az gelişmiş yerleeden biri muğla merkez

• Kardeşim o sıralamaya Muğla'dan önce gidilebilecek çok daha iyi yerler var. Selçuk, Erciyes, Celal Bayar'ı araştır derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: snowviper

Kardeşim o sıralamaya Muğla'dan önce gidilebilecek çok daha iyi yerler var. Selçuk, Erciyes, Celal Bayar'ı araştır derim.

Neden OMÜ yok 😭

• Çünkü hakkında bilgim yok.

• snowviper S kullanıcısına yanıt
    Yargılamak için yazmadım,arastiriyorum da ondan sordum 😃
    Hocam yazdığınız o 3 tıp hakkında bilgi verir misiniz? Neden diye

• quote:

Orijinalden alıntı: snowviper

Çünkü hakkında bilgim yok.

4800 sıralamam var nereyi yazmalıyım?
  • Detaylı bilgim yok. Sadece okuyan arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla eğitimlerinin iyi ve köklü olmaları. O sıralama için Muğla'dan daha iyiler.

• Ben dokuz eylül yazardım.

• snowviper S kullanıcısına yanıt
    sagolasin kardesim celal bayar hakkinda bir fikrin var mi?

• Orada da okuyan arkadaşlarım var. Çok bilgim olmamakla beraber olumsuz birşey duymadım.

• Erciyesin imkanları çok ilk 3 yili da kolay geçiliyor ama klinikte zorluyorlarmis bende Erciyes tıp gidiyorum bu yıl

• O sıralamaya muğlaya gitme, muğla merkezde bir şey yok, tıp fakultesi de kampüsün dışında diye duydum.
    Kayseri,Konya,Samsun gibi çok güzel şehirler var yaz git.
  • Celal Bayar mı Yazdığın diğer okullara hakaret. CBÜ'nün tek ve tek avantajı İzmir'e yakın olması.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.