Şimdi Ara

SINAV DERSHANESİNE YAZILDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
41.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sınav dershanesine yazıldım okullar açılana kadar haftada 5 gün 8 ders hızlandırmaları var hocalar ilgili sayılır ama yayınları çok iyi değil yani okullar açıldıktan sonra haftada 2 gün etüd hafta sonlarıda 2 gün dersleri var ve haftada 2 ders ten birebir alabiliyorsun sizce iyimi ettim ailem istedi mecburen sınav dershanesini yazıldım. 12. sınıfa geçtim geçen sene gitmedğim için baya eksiğim var matematiğim iyi değil baya matematikten ödev veriyorlar ara sıra internetten ekolhoca vb izliyorum özel derste alıyorum ara sıra sizce ne yapmalıyım iyimi ettim sınav dershanesine yazılarak iyimi ettim

• burda birçok arkadaşımız tecrübeli 8 3 e kadar çok yoruluyorum dershaneden fem simetri ygs aldım başka sizce hangi kitapları almalıyım tecrübeli arkadaşlar lütfen baksın
  • up up sizce nasıl dershanedir iyimidir???
  • 10-11-12 de sınav dershanelerinde okudum hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biriydi hatta birincisi bile diyebilirim adam akıllı bi tane matematik hocamız vardı oda doğum iznine çıktı yeni hoca almadılar son 3 ay matematiği kitaba bakıp tahtaya formül yazan hocayla işledik diğer hocalarında pek farkı yoktu sürekli öğretmenler odasında dedikodu yapıp birbirlerine laf çakıyolardı anca dershaneden başka herşeye benziyodu yayınlara hiç girmiyom bile zaten kağıt toplayan adama versen para etmez diye çöpe atar o derece :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter27

Arkadaşlar sınav dershanesine yazıldım okullar açılana kadar haftada 5 gün 8 ders hızlandırmaları var hocalar ilgili sayılır ama yayınları çok iyi değil yani okullar açıldıktan sonra haftada 2 gün etüd hafta sonlarıda 2 gün dersleri var ve haftada 2 ders ten birebir alabiliyorsun sizce iyimi ettim ailem istedi mecburen sınav dershanesini yazıldım. 12. sınıfa geçtim geçen sene gitmedğim için baya eksiğim var matematiğim iyi değil baya matematikten ödev veriyorlar ara sıra internetten ekolhoca vb izliyorum özel derste alıyorum ara sıra sizce ne yapmalıyım iyimi ettim sınav dershanesine yazılarak iyimi ettim

Bursa Hurriyet Sinav VİP dershanesine gidiyorum. Sinifim iki kisilik abim ve ben baska kimse yok.
    Ben yayinlarini cok ama cok begeniyorum ve hocalar gercekten cok ama cok ilgi gosteriyorlar.

Su an hizlandirmada oldugumuz icin gunde 5 ders var haftanin alti gunu. Ancak hizlandirma 1-2 haftaya bitecek ve viplere ozel, haftanin 6 gunu, sabah 9 aksam 7 ye kadar ancak vip ogrenciler gece 10-11 e kadar duracaklar.

Ayrica vip sinifi gecen sene acilmis, gecen sene mezunlardan min. 460 puan ygs ve lys. Gercekten baksaniz tabloya oha dersiniz, ancak calismazsak hicbirsey olmaz, hoca kafamiza sokamaz biz sokmaliyiz.

Soyle seyleyeyim bizimle cok ilgileniyorlar cunku giyaseddin bey babamin cok yakin arkadasi..
    Ayrica vip nin avantajlari daha cok var,vben acikcasi memnunum diledigimiz oluyor sukurler olsun.

Gecen sene bursa fem ozele gitmistim, bu kadar berbat dershane gormedim. Calisana ilgi gosteriyorlar calismayana ilgi gostermiyorlar.. Ben 4 senedir hic calismamistim ve bu sene mezun oldum ancak ygsye girmedim ve dogru dershaneye gittim sinav dershanesi..

Dershanenin neyini begenmiyorsun bilmiyorum ama ben gercekten cok begeniyorum.. Bu zamana kadar kulture yesilirmaka feme gittim bence en iyisi sinav..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• abicim senin gittiğim sınavın vipi. Arkadaşım senin gittiğin sınavın merkez şubesi değilse işin zor. Yayınlarında sıkıntı yok. Ancak her soru tarzı yok. Dergileri fena değil.ek kaynak al.adam gibi çözersen sıkıntı olmaz

• Ben de Sınav Dershanesine gidiyorum. Ayrıca merkez de değil ücra bir yer sayılır.(Ankara/elvankent sınav), yayınları ahım şahım olmasada güzeldir, haksız eleştiri yapmayın. Beğeniyorum,hocalarımızda iyi çok ilgileniyorlar yani demek istediğim şubeden şubeye dağlar var, genel olarak iyi bir dershaneee.

• Öğretmenleri şubeden şubeye çok değişiklik gösterir. Benim gittiğim şube müthişti. Sen hangi şubeye gidiyorsun? Ayrıca sınav o eski sınav değil 2 3 yıldır büyük bir yapılanma var hele yayınlarında.

Ben bakırköydeydim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmesen -- 30 Ağustos 2012; 21:54:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopat0

Ben de Sınav Dershanesine gidiyorum. Ayrıca merkez de değil ücra bir yer sayılır.(Ankara/elvankent sınav), yayınları ahım şahım olmasada güzeldir, haksız eleştiri yapmayın. Beğeniyorum,hocalarımızda iyi çok ilgileniyorlar yani demek istediğim şubeden şubeye dağlar var, genel olarak iyi bir dershaneee.

Dershanenin indirimsiz fiyatı ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesliefe

quote:

Ben de Sınav Dershanesine gidiyorum. Ayrıca merkez de değil ücra bir yer sayılır.(Ankara/elvankent sınav), yayınları ahım şahım olmasada güzeldir, haksız eleştiri yapmayın. Beğeniyorum,hocalarımızda iyi çok ilgileniyorlar yani demek istediğim şubeden şubeye dağlar var, genel olarak iyi bir dershaneee.

3.700 dü sanırsam.Bu şubeyi mi düşünüyorsun?

• ben haziranda 3 bine yazılmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Öğretmenleri şubeden şubeye çok değişiklik gösterir. Benim gittiğim şube müthişti. Sen hangi şubeye gidiyorsun? Ayrıca sınav o eski sınav değil 2 3 yıldır büyük bir yapılanma var hele yayınlarında.

Ben bakırköydeydim.

aslında öğretmenler çok ilgili neyse birşeyler yapıcaz. bende bakırköy sınav şubesindeyim 12. sınıf tm
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan5835

10-11-12 de sınav dershanelerinde okudum hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biriydi hatta birincisi bile diyebilirim adam akıllı bi tane matematik hocamız vardı oda doğum iznine çıktı yeni hoca almadılar son 3 ay matematiği kitaba bakıp tahtaya formül yazan hocayla işledik diğer hocalarında pek farkı yoktu sürekli öğretmenler odasında dedikodu yapıp birbirlerine laf çakıyolardı anca dershaneden başka herşeye benziyodu yayınlara hiç girmiyom bile zaten kağıt toplayan adama versen para etmez diye çöpe atar o derece :)

yani hocalar dediğim gibi iyi anlatıyor ve öğrenciyle ilgileniyorlar ben bakırköy merkez şubesine gidiyorum vıp nasıl oluyor çok üzerine düşüyorlarmı normalle fark edermi???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Öğretmenleri şubeden şubeye çok değişiklik gösterir. Benim gittiğim şube müthişti. Sen hangi şubeye gidiyorsun? Ayrıca sınav o eski sınav değil 2 3 yıldır büyük bir yapılanma var hele yayınlarında.

Ben bakırköydeydim.

aslında öğretmenler çok ilgili neyse birşeyler yapıcaz. bende bakırköy sınav şubesindeyim 12. sınıf tm

Dershaneler sokağı mı incirli mi? Dershaneler sokağındaydım ben mat zümresi süperdir

• evet bende dershaneler sokağındayım
  • sen hangi şubedesin ve 12.sınıf mı???
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furkan5835

10-11-12 de sınav dershanelerinde okudum hayatımda yaptığım en büyük hatalardan biriydi hatta birincisi bile diyebilirim adam akıllı bi tane matematik hocamız vardı oda doğum iznine çıktı yeni hoca almadılar son 3 ay matematiği kitaba bakıp tahtaya formül yazan hocayla işledik diğer hocalarında pek farkı yoktu sürekli öğretmenler odasında dedikodu yapıp birbirlerine laf çakıyolardı anca dershaneden başka herşeye benziyodu yayınlara hiç girmiyom bile zaten kağıt toplayan adama versen para etmez diye çöpe atar o derece :)

yani hocalar dediğim gibi iyi anlatıyor ve öğrenciyle ilgileniyorlar ben bakırköy merkez şubesine gidiyorum vıp nasıl oluyor çok üzerine düşüyorlarmı normalle fark edermi???

Valla ben normal şubedeydim vipleri bilmiyom ama bildiğim tek şey var soran olursa tavsiye etmem

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efesliefe

quote:

3.700 dü sanırsam.Bu şubeyi mi düşünüyorsun?

Ben vip düşünüyorum,vip zannedip yazdım,vipin fiyatını biliyormusun?

• 12. sınıfım. Geçen yıl Sınav Dershanesi'nin İzmir/Bornova şubesine gittim. Tek kelimeyle berbattı. Meğer kafamdaki Sınav Dershanesi imajı bambaşkaymış. Reklamları yapılıyor ancak faso fiso. Rehberlik sistemleri çok kötü. Kesinlikle öğrenciyle ilgilenme durumu yok. Hep 1. sınıfta olmama rağmen bize sınav sistemi vs. birçok şey hakkında bilgi verilmedi. Koca yılda sadece 1 saat rehberlik bizimle diyalog kurdu. Yayınları kötü. Konu anlatımları fazla ayrıntılı ve testler sözel anlamında gerçekten basit. Sayısallardaysa hatalı. Yanlışlıklar çok çıkabiliyor. Bir tek ben mi yaşadım bunu? Hayır. Başka şubelerde arkadaşlarım da var. Onlardan da benzer şikayetleri duydum. Sen hoca peşinde koşacaksın, yoksa suratına bakmıyor kimse. Aslında olay suratına bakmamakta değil biliyor musun. Olay şu ki. Bu adamlar bu işte ciddi değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adalovelace -- 30 Ağustos 2012; 23:51:45 >
  • 11. sınıfta şirinevler sınava gidiyordum 1 senem boşa geçti diyebilirim 0 düzen 0 öğretmen kadrosu kitaplar zaten kapağı açılmaya değmez
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.