Şimdi Ara

gg (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
30.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
407 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kassady

Su duruma karsi cikan pembe popolu cakma humanist ummetciler evine suriyeli alip annesiyle bacisiyla karisiyla birlikte yasatsin
    aynen öle !!!!!!
  • gg
  • gg

Ülkedeki Suriyeli probleminin tek karede ozeti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğraflarda suc teskil edecek bir görüntü varsa gosterin. Hani asayislik bir durum olsa neyse..Suan suç isleyen sadece belediye başkanı. Ustelik itiraf ediyor. Hem yetkim yok diyor. Hem de sahilde eglenemezler diyor .

• Yaptığı hamle tamamen doğrudur. Mültecilerin sahillerde eğlenmeye hakları yoktur. Biz bile ilerde başka ülkeye sığınsak allah göstermesin, ülkemizde savaş varken sahilde,plajda eğlenmeye hakkımız olamaz. Kaldı ki türk halkının çoğu böyle yerleri görmemiş hayatlarında. Misafirliğe gelen misafir çocuğu istediği gibi bilgisayarı açamaz, eve gelen arkadaş istediği gibi evin buzdolabını açamaz yani ancak bizim gözetimimizde bazı şeyleri yapabilir bunlar da aynı durumda misafirseniz misafir gibi davranacaksınız , acıktım ben yaaa diyip gidip dolabı açmayacaksın!

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    Halkın da desteğiyle yapılabilir belki ilerde böyle bir durum olsa mahallede,sokakta çevremizde yaşayanları ihbar etsek nasıl kurtulacaklar güvenlik güçleri de aktif bir şekilde çalışsa ki zaten bunların gettoları var belli başlı semtlerde. Oralardan başlansa yarısı temizlenir zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Su duruma karsi cikan pembe popolu cakma humanist ummetciler evine suriyeli alip annesiyle bacisiyla karisiyla birlikte yasatsin
    https://www.youtube.com/watch?v=tzN5B4Q4JtE

Onların hümanistliği, ümmetçiliği bu kadar yalan ve sahte işte!!!

Tıpkı gerçek Müslümanlıklarının sahte olduğu gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

Dostum bak Alman, İngiliz, Fransız gelse hiçbişey olmaz. Gelsinler kardeş kardeş yaşarız. Dünya üzerindeki tüm ırklar eşittir. Suriyeliyle Finlandiyalı eşittir.

Ama fark ne biliyor musunuz ? Fark eğitimdir, eğitim. Suriyeli önce ailesi tarafından hayvan gibi yetiştiriliyor, sonra okula gidip bişey öğrenmiyor orada da eğitim almıyor. Sonuç hayvandan farkı olmayan kültürsüz bir insan.

Sen al suriyeli bir bebeği norveçli bir aileye ver o bebek de norveçli olur.

Siz her zaman ben ülkemde suriyeli istemiyorum diyorsunuz ya. Ben de ülkemde eğitimsiz köpek istemiyorum diyorum. En başta aile eğitimleri ve kültürleri yok bu suriyelilerin. Türkiyede ilkokula bile gitmemiş bir insan üniversite mezunu suriyeliden daha eğitimlidir benim gözümde.

Eğitim şart.

Alıntıları Göster
    Eğitimli olanlarını zaten Almanya, Fransa ve Yunanistan aldı.
    Geri gönderme anlaşması ile bize geri gönderdikleri erkeklerin bir çoğu eğitimsiz ve suça bulaşmış olanlar.
    Biz de böyle çekiyoruz işte.
    O bahsettiğin Alman, Fransız, İngiliz mülteci olsa gelse böyle yapmaz. Eğitimli insanlar. Sahilde çadır açıp keyif yapmaz. Bu rahatlık bunlarda var sadece. O rahatlığı da "Suriyeli kardeşim" diye diye halk verdi.

• Burası Suriye Ayağınızı Denk alın .
  • Göreceksiniz 10 yıl sonra bunlarda pkk lılar gibi Terör örgütü kurup askerimize kurşun sıkmazlarsa bende hiçbirşey bilmiyorum

Kendi örf adetlerini cahilliklerini yapamadıkları için devlete düşman yeni nesiller yetiştirecekler

• Bu ülkemiz adına oynanan bir proje olabilir mi?
  • Aklıma bu video geldi (dümen videosudur, geri vites, u dönüşü içerir)

İzleyin ve düz yolda giderken birden geri vitese takmayı görün.

• Bu konu tutar.

• Bundan sonra karar aldım yırtık pırtık giyip bi kaçta arapça kelime öğrenip öyle gezicem otobüsede bedava binerim

• Konunun ozeti: BIKTIK. VALLAHI BILLAHI BIKTIK..

Toplum duzenini bozuyorlar
    Toplum ahlakini bozuyorlar
    Sabahlara kadar ses yapiyorlar
    Hertarafi pisletip gidyiyorlar
    Bizim vergilerimizle yardim aliyorlar

100 kisiye sorun 99 u BIKTIK der. Onlar magdur diyen 1 kisi ise, birebir muhattap olmamistir bunlarlarla, konforlu evinde haber izleyip magdur saniyordur..

• Trump reyiz noktayı koymuş

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Aptalca olsa yine bir kanun var.. Bizde telden atla gec.. Hemen belediye yardimi al..

• AKP oy için her şeyi yapıyor ya neden Suriyelileri kovmuyor en az yüzde 10 oyu artar..

Çünkü AKP, CHP partilerin oyla moyla işi yok..

Sizi köle haline getirecek burayı küçük Çin yapacaklar.. Yavaş yavaş oluyor bu sadece Suriyeliler değil gelenler ! !

20 sene Tayyiple oyAladılar şimdide başkaları geliyor..

İŞGAL EDİLİYORSUNUZ BUGÜN BANA 100 BİN LİRA MAAŞ VERSELER ÇİNDE YAŞAMAM TUZUM KURU BANANE DİYENLER UYANSIN !

• Mudanya'ya böyle bir operasyon şarttı aynısını Orhangazi ve İznik göl kenarınada yapmalılar.

• Eskiden kız arkadaşımla gittiğimiz sahillere artık gitmiyoruz. İnanılmaz rahatsız ediciler. Görüntü kirliliği bir yana gözleriyle tecavüz ediyorlar resmen. Mecbur parayı basıp bu hayvanların olmadığı yerlere gitmek zorunda kalıyoruz. Sokarım böyle işe. Irkçı, faşist gibi sözleri duymaktan tiksiniyorum artık. Ağır ırkçı tipler, sırf düşman oldukları ülkeye vurabilmek için herkesi ırkçılıkla suçluyorlar. Bu pembe götlüler ırkçılık görmemişler. Ama göstertecekler zorla. Toplumu o yöne doğru itiyorlar.

Asıl sorun ileride yaşanacak. Nüfusları on milyonları bulduğunda. Sözde hümanist tayfa da bunu biliyor zaten. İşlerine geliyor zira. Yeter ki bu ülke zarar görsün, gerisinin hiçbir önemi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 9 Haziran 2019; 14:55:23 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.