Şimdi Ara

gg (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
30.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
407 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olayın iyimserlikle alakası yok hocam sami ırkın evrimsel gelişimine bakarsak onları aptal yapacak bir geçmişleri yok hadi afrikalılara desen neyse ki onları da izole farklı kültürde yetiştirince bariz gelişim görünüyor ama samilere genetik olarak aptallar demek hiç bilimsel değil genetik olarak sami olan yahudilerin eğitim ve organizasyonla ortaya koydukları medeniyet belli müslüman arapların sorunu saf cehalet adamların 400 milyon civarı nüfusları var 200 civarı 15 yaş altı haliyle bu durumda pek eğitim gelişim mümkün değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BA6261ED -- 9 Haziran 2019; 0:32:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Asalak ya da parazit, bir canlıya bağımlı olarak yaşayabilen ve üzerinde yaşadığı canlıya zarar verebilen organizma, Bu canlılardan kimileri mikroskobik boyutlardan erginlikte çok büyük boyutlara ulaşabilecek değişimlere sahip olabilirler. 'Parazitlik ya da asalaklık parazitik hayatın herhangi bir şeklini benimsemiş bir organizmanın göstermiş olduğu parazitlik eylemi.

Bir asalak üzerinde yaşadığı canlının besinine ortak olarak yaşamını sürdürür. Besine ortak olması ise üzerinde yaşadığı canlının zayıf düşmesine ve hastalanmasına neden olur. Günümüzde bilinen birçok hastalık asalaklar neticesinde meydana gelir
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Asalaklık

• bir yandan kürtçüler PKK PYD ile savaşıyoruz bir yandan sapık dinci bir örgüt ile. diğer yandan bu kavime dahil tüm ırklar ülkemizde sefa sürüyor.. başka bir ülkede göremezsiniz bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 9 Haziran 2019; 1:17:22 >
  • Yazıklar olsun kendi ülkemizde 3. Sınıf vatandaş olduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    benim devrem afrin de nöbet tutuyor jandarma asayiş komando
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    sen onu 100 yap
  • yazar yazar siler olduk forumca, iyilik denilen şeyin bir anlamı olur, kime göre iyilik neye göre iyilik ? Bu sorun artık çözülmeli ya
  • Suriyelilere bakılmasına karşı değilim ama bu kadar içimize sokulmasına karşıyım. Kamplar kurulup orada bakılabilirdi

• Bunların alayı gırnatacı. Komple atılması lazım ülkeden.
  • Siz çocuğunuzu özel servislerle,parayla okula gönderirken MEB 8bin Suriyeli için ücretsiz servis çıkaracağını açıkladı.
    https://www.aa.com.tr/tr/egitim/ihtiyac-sahibi-binlerce-ogrenciye-ucretsiz-tasima-destegi-/1498944
  • quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

bunlar nasıl 4 milyon oluyorlar.
    her taraf bunlarla dolu.
    yetmiyor afrikalısı , afganı , pakistanlısı , sudanlısı , say say bitmiyor.
    birleşmiş milletler dersin

ama çukur dünyanın birleşmiş milletleri.

not: almanı , ingilizi , amerikalısıda gelse aynı şeyleri söyliyeceğim.

bende ayırım yok. anladım mı hümanist kardeş , ve de ümmetçi kardeş.
    Alman İngiliz gelse bu kadar soruna neden olmaz. Tabi o kadar insanin bir anda gelmesi her turlu sikinti yaratir ama ben İngiliz veya Almanin Suriyeli kadar hizli ureyip pis yasayabilecegini sanmiyorum. Adamlarin kendi ulkesi gocmenler multeciler olmasa son derece guvenli ve temiz. Ortalama bir Turkten daha egitimli ve daha cok okuyan insanlar. Kendi ulkeleri de bizimkinden iyi dolayisiyla. Bunun tersi durumlar illa vardir ama genel tablo bu sekilde. Aslinda bunu sen de biliyorsundur ya neyse.

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    hocam zaten bunlarda gam olsa burda yaşamazlar.. ama asamların tek derdi keyf... Suriyelilerin çok yoğun olduğu bir yerde yaşıyorum.. en çok açtıkları iş yeri nargileci iç çamaşırcı kahveci vb. bir ağaç görseler dibine yayılırlar.. şeref olsa zaten gelip burda keyf yapmazlar

• HİBİDİHUBLA1 kullanıcısına yanıt
    Sidiği napıyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F31FE8CB4

En az 7-8 milyon suriyeli var. Tahminim 10 civarı

Alıntıları Göster
    hacı varmı o kadar cidden
  • Hitlerden sarı odalar şarkısı geliyor aklıma...

• Su duruma karsi cikan pembe popolu cakma humanist ummetciler evine suriyeli alip annesiyle bacisiyla karisiyla birlikte yasatsin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.