Şimdi Ara

gg (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
0
Favori
30.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
407 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zihnimdeki yabancı

Bence sen önce benim yazdığımı anla 1. Sınıf insan demem tamamen bizi kast etmemdir( anlamazsın diye parantez içine yazıyorum Türk vatandaşları) asıl ayrımcılığı sen yapıyorsun üstelik sinir oluyorsun felan benim sinir olduğum konu suriyeliler değil mülteci hakları olan birinin bizim vatandaşımızla aynı haklara sahip olması ilk mesajımdada bu vardı şimdide bunu söylüyorum . Ben tepkimi hukuk yolu ile dile getiriyorum yani buda böyle bilinsin
    Dostum bak yine söylüyorum insan insandır o adamı içeri sokmayacaktın soktuysan gelir kültürünü yaşar zaten artık azınlıkta değiller o yüzden bukadar rahatlar
    He ben neden sinir oluyorum onu söyleyim ben hastanede para vererek muayene oluyorum adam bedava ben it gibi çalışıp para kazanıyorum adama maaş bağlıyorlar bırak senin dediğin gibi biz ayrıcalıklı olacağız olayını durum tam tersi denin deyiminle o adam 1. Sınıf anladınmı sen asıl olayı kaçırıyorsun

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    İşte hocam aynı dilden konuşuyoruz ipin uçunu kaçırdık daha felaketler gelicek komplo teorisi gibi oldu ama ...

• işin garibi suriyeliler nerde park bahçe deniz göl varsa orayı anında buluyorlar.. bu kadar gamsız ve kemiksiz bir millet daha görmedim.. insanda biraz gurur olur. sanki tatile gelmişler. nerde gölge varsa hemen orayı nargile ile ele geçiriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu suriyelileri alp li belediyelere yerleştirsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: zihnimdeki yabancı

İşte hocam aynı dilden konuşuyoruz ipin uçunu kaçırdık daha felaketler gelicek komplo teorisi gibi oldu ama ...
    Kardeşim bunlar daha iyi günler artık takılmıyorum sahilde ordaburda donla gezen suriyeliye bunları mumla arayacağız bu adamlar yarın hak diyecek toprak diyecek pay isteyecek örgütlenecek tehlike çok yakın çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 9 Haziran 2019; 14:1:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgayilhan

Şu suriyelileri alp li belediyelere yerleştirsinler
    Zaten öyle kadıköyde yaşıyorum türkten çok ingiliz flipinli japon almab görüyorum ama hiç suriyeli görmüyorum kağıt toplayanlar hariç :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: KAYSERS0ZE

işin garibi suriyeliler nerde park bahçe deniz göl varsa orayı anında buluyorlar.. bu kadar gamsız ve kemiksiz bir millet daha görmedim.. insanda biraz gurur olur. sanki tatile gelmişler. nerde gölge varsa hemen orayı nargile ile ele geçiriyorlar
    Hakkaten hocam bende bunu hep merak etmişimdir bazen istanbulda keşfetmediğimşz yer arıyoruz geçen mesela nezahat gökyiğit botanik parkına gittik okadar büyük olmasına rağmen kimse bilmez ulan alayı piknik yapıyor nerden buldunuz lan burayı vallahi şaşkına dönmüştüm

• Helal olsun baskanima insallah diger ilcelerin de baskanlarina ornek olur..

• Suriye savaşından kısa süre önce Suriye sınırımızdaki mayınlı bölge temizletilmişti. Temizleme işide İsrail şirketine verilmişti. Sınırımız boyunca her arazi karış karış mayınlardan arındırıldı ve kısa süre sonra Suriye savaşı patlak verdi ve hurraaa milyonlarca insan sınır kapısına yönelmeye ihtiyaç duymadan, boş arazilerden kontrolsüz şekilde girş yaptı ülkemize. O mayınların temizleme kararı alındığı gün, 4 milyon ipsiz sapsızın Türkiye'ye itelenme kararıda verilmişti aslında. Sonrasında duvar örüldü ama toplu kaçak girişleri mayın kadar kontrol altına alamadığı için mülteci akını zamanla 4 milyonuda aştı ve Türkiye, Suriye'nin Afganistan'ın çöplüğüne döndü. Türkiye'ye homojen şekilde yayılan ve habire çocuk yapıp üreyen o kadar insanı tek tek toplayıp geldikleri yere göndermek imkansıza yakın. Soykırımda yapacak halimiz yok. O yüzden geçmiş olsun.

• size şu kadarını söyleyeyim her taraf bunlarla dolu her taraf
  • Ben plaja gidemezken
    Ben bayramda memleketime gidemezken
    Bunların böyle yaşaması çok zoruma gidiyor mülteci olan biziz de haberimiz yok.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.