Şimdi Ara

MTV %40 ZAM! YETER ARTIK! (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.138
Cevap
10
Favori
63.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
500 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendi lükslerinden zerre kısıntı yok. Milletin orasına burasına koyanların vergi borcu affediliyor. Ama sabit gelirli nasıl olsa sesini çıkarmıyor diye bin tepesine. Yahu bir partinin adında adalet olup bu kadar mı adaletsiz yönetim gösterir. Ben bu yaşımda hala haftada 60 saatten fazla çalışıyorum. Hükümet kendinden kısacağına çalışanın 3 kuruşuna göz dikmiş. Bu yapılan zulümdür. Zulme ses çıkarmayan herkes te dilsiz şeytandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otodr -- 30 Eylül 2017; 9:52:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogretmenht

Arkadaşlar sakin olun yeni bir açıklama geldi. Motorlu taşıtı olmayandan dan MTV alınmayacakmış.

Olanda olmayanda isyanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otodr

Kendi lükslerinden zerre kısıntı yok. Milletin orasına burasına koyanların vergi borcu affediliyor. Ama sabit gelirli nasıl olsa sesini çıkarmıyor diye bin tepesine. Yahu bir partinin adında adalet olup bu kadar mı adaletsiz yönetim gösterir. Ben bu yaşımda hala haftada 60 saatten fazla çalışıyorum. Hükümet kendinden kısacağına çalışanın 3 kuruşuna göz dikmiş. Bu yapılan zulümdür. Zulme ses çıkarmayan herkes te dilsiz şeytandır.

+1

• Ne zam verdi ki %40-68 arası zam koyuyor, Resmen akıl tutulması.

• Bir ilçe belediye başkanı A8L biniyor Passat yada talisman gibi araç neyine yetmiyor iki adet Passat da koruması ne diyelim

• Akp'liler yakinda akp binalarini taslayacaklar aciz diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abicim kim ne derse desin akp tabanı yine destekliyor %40 değil %100 de gelse destek görecek.

Çünkü artık virüs işlemiş ne gelse dokunmuyor uyuşmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Bir ülkeyi doz cokturmenin ve bağımlı yapmanın 2 basit yolu vardır. Top tüfek olmadan.

1. Milleti tüketime davet et, kredi ver, kart dağıt, gelirinden çok gideri olmasına zorla, 10-20 yıl vadeli ev, fazla fazla taksitli araba, son model telefon almaya teşvik et, ödemede kolaylık yap. Yeter ki borçlansin

2. Sorgulamayan, önüne konani yiyip borcunu odemeye odaklanmış bir millet için eğitim sistemini yok et. Sürekli sistem değiştir millet ne olduğunu anlamadan diğer sisteme geç.

Su an Türkiye'de olan bu 2002 den beri sistemli olarak bu ikisi yapılıyor. Bunu hala israrla görmek istemeyen her kimse, iki seçenek var. 1. Çıkarı var. 2. Ultra cahil. 3. Fazla iyi niyetli saf muhafazakar yurdum insanı.

Gerisi hikaye..

Mtv madde 3 teki grubun uyanmasına vesile oldu sadece. Hepsi bu. 1 ve 2.madde dekiler aynen devam edecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 30 Eylül 2017; 10:41:28 >
  • milletin gazını almak için zor zamanlardan geçiyoruz, milli savunma için harcayacağız de, milli savunma için kurulan kurum 700.000 tl yi ankaragücüne hibe etsin. bu akmallar savunmayı ankaragücüne yaptıracaklar galiba

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/834898/_Savas_ekonomisi__diye_yazilir__futbola_700_bin_liralik_sponsorluk_diye_okunur.html

• Arkadaşlar tüm bunlar rahat batmasın diye. Karalama kampanyalarına aldanmayın.
  • BİR İNSANIN İHTİYACI OLAN EV VE ARABA ALMAK BİR ÜLKEDE BUKADAR ZOR OLMAMALI
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Bir ülkeyi doz cokturmenin ve bağımlı yapmanın 2 basit yolu vardır. Top tüfek olmadan.

1. Milleti tüketime davet et, kredi ver, kart dağıt, gelirinden çok gideri olmasına zorla, 10-20 yıl vadeli ev, fazla fazla taksitli araba, son model telefon almaya teşvik et, ödemede kolaylık yap. Yeter ki borçlansin

2. Sorgulamayan, önüne konani yiyip borcunu odemeye odaklanmış bir millet için eğitim sistemini yok et. Sürekli sistem değiştir millet ne olduğunu anlamadan diğer sisteme geç.

Su an Türkiye'de olan bu 2002 den beri sistemli olarak bu ikisi yapılıyor. Bunu hala israrla görmek istemeyen her kimse, iki seçenek var. 1. Çıkarı var. 2. Ultra cahil. 3. Fazla iyi niyetli saf muhafazakar yurdum insanı.

Gerisi hikaye..

Mtv madde 3 teki grubun uyanmasına vesile oldu sadece. Hepsi bu. 1 ve 2.madde dekiler aynen devam edecek.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: metekmete

BİR İNSANIN İHTİYACI OLAN EV VE ARABA ALMAK BİR ÜLKEDE BUKADAR ZOR OLMAMALI

Aynen katılıyorum
    En önemli problem gayet zengin kaynaklara sahip ülkemizdeki paylaşım sorunu.
    Yandaşlardan kalmıyor kısacası.
  • Bakan Şimşek'ten yeni vergi önerisi: Karbon salınımından ilave vergi alınsın

quote:

BaşbakanYardımcısı Mehmet Şimşek, küresel ısınma ve iklim değişikliğinin en büyük etkisinin ekonomiye olduğunu belirterek karbon salınımı için ilave vergi getirilmesi gerektiğini söyledi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/834883/Bakan_Simsek_ten_yeni_vergi_onerisi__Karbon_salinimindan_ilave_vergi_alinsin.html

Zam yetmemiş görünüyor. İlave vergi alındığında karbon salınımı mı azalacak, iki yakasını bir araya getirmek için bütçenin mazeret arıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Abicim kim ne derse desin akp tabanı yine destekliyor %40 değil %100 de gelse destek görecek.

Çünkü artık virüs işlemiş ne gelse dokunmuyor uyuşmuş.

Aynen öyle Başbakan Kocaeli'ye geldi az önce yıkılıyor ortalık destekleri hiç bitmeyecek.
  • vay be ulan bir araba be bir araba o kadar lüks ettilerki binmeyin gelişmeyin cahil kalın diyorlar arabanın icadından kaç asır geçti bizde hala okadar lüks ki ne zaman kurtuluruz şu kara günlerden acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

Bir ilçe belediye başkanı A8L biniyor Passat yada talisman gibi araç neyine yetmiyor iki adet Passat da koruması ne diyelim

Talisman az yakar ondan
  • evet mi yoldaşlarım heuhue kimsenin göremediğini görüyoruz ondan evet verdik 2023 bor gg ez moruq bilmionz konuşmayın heuheu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannover 96

Akp'liler yakinda akp binalarini taslayacaklar aciz diye

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 19 Aralık 2020; 22:17:54 >
  • bence hokometimiz hakli, o kadar bakan var milletvekili var, bunlar bizim yerimize dusunuyor taşınıyor kaşınıyor, gecesini gunduzune katıyor... bence zamlar yeterli degil, bu ne %40 zam mı yapilir? yapistir kardesim soyle %80 - 90 ı... 1.6 arabanin vergisi (2013model benimki) 700 liradan 1050 ye çıkmış, bu ne cerez parasi gibi, bence minimum 2000 lira olmali... degil mi arkadaşlar, kolay degil boyuk devlet olmak, biraz pardon bay baya vergileri artirmali...

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.